!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR (PTT)
PRZEŹMIEROWO K/POZNANIA
Filtruj:
Kategorie:

































1Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III OPEN LA
2Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III OPEN LA
3Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III OPEN LA
1Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III OPEN ST
2Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III OPEN ST
3Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA Senior III OPEN ST
1Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE Senior II OPEN LA
2Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
3Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA Senior II OPEN LA
4Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II OPEN LA
5Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA Senior II OPEN LA
6Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II OPEN LA
1Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA Senior II OPEN ST
1Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I OPEN LA
2Jaszczak SzymonJaszczak AnnaSŁOŃCE Senior I OPEN LA
1Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA Senior I OPEN ST
2Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I OPEN ST
1Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO Dorośli OPEN LA
2Orwat KonradSeydlewicz DariaDANCE IMPERIUM - Poznań Dorośli OPEN LA
3Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA Dorośli OPEN LA
4Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA
5Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO Dorośli OPEN LA
6Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO Dorośli OPEN LA
7Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA Dorośli OPEN LA
8Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA Dorośli OPEN LA
1Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST
2Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST
3Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań Dorośli OPEN ST
4Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO Dorośli OPEN ST
5Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO Dorośli OPEN ST
6Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA Dorośli OPEN ST
7Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO Dorośli OPEN ST
1Orwat KonradSeydlewicz DariaDANCE IMPERIUM - Poznań 16-20 OPEN LA
2Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-20 OPEN LA
1Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-20 OPEN ST
1Chmiel JakubMalinowska NataliaDZIUPLA 16-18 C LA
2Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 16-18 C LA
3Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA 16-18 C LA
4Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C LA
5Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 C LA
6Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 C LA
7Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 C LA
7Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 C LA
9Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA 16-18 C LA
9Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 16-18 C LA
1Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 C ST
2Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 16-18 C ST
3Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-18 C ST
4Chmiel JakubMalinowska NataliaDZIUPLA 16-18 C ST
5Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON 16-18 C ST
6Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 16-18 C ST
7Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 C ST
1Studnicki PatrykOsmęda WeronikaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 D LA
2Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
3Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO 16-18 D LA
4Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 D LA
5Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
6Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 D LA
7Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D LA
8Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
9Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 D LA
9Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA 16-18 D LA
1Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 D ST
2Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO 16-18 D ST
3Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA 16-18 D ST
4Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
5Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D ST
6Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D ST
7Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 D ST
8Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
9Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D ST
1Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 E LA
2Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA 16-18 E LA
3Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E LA
4Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA 16-18 E LA
5Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 E LA
6Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB 16-18 E LA
7Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E LA
8Grzelak OlafBorowiak OliwiaESKADRA 16-18 E LA
9Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 E LA
1Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA 16-18 E ST
2Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB 16-18 E ST
3Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA 16-18 E ST
4Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 E ST
5Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 16-18 E ST
6Grzelak OlafBorowiak OliwiaESKADRA 16-18 E ST
7Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 E ST
8Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 E ST
9Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E ST
10Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E ST
1Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 OPEN LA
2Chmiel JakubMalinowska NataliaDZIUPLA 16-18 OPEN LA
3Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA 16-18 OPEN LA
4Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 OPEN LA
5Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO 16-18 OPEN LA
6Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 OPEN LA
7Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 OPEN LA
8Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 OPEN LA
1Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 OPEN ST
2Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON 16-18 OPEN ST
3Chmiel JakubMalinowska NataliaDZIUPLA 16-18 OPEN ST
4Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 OPEN ST
5Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO 16-18 OPEN ST
6Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA 16-18 OPEN ST
7Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA 16-18 OPEN ST
8Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 OPEN ST
9Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 OPEN ST
10Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 OPEN ST
1Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
2Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 D LA
3Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM 14-15 D LA
4Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 14-15 D LA
5Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 14-15 D LA
6Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
7Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D LA
1Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 D ST
2Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM 14-15 D ST
3Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
4Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D ST
5Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
6Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 14-15 D ST
7Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 14-15 D ST
1Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About Dance Studio - Szczecin 14-15 E 8T
2Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 E 8T
3Woźniak JakubBieńczyk MariaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
4Czerwiński BartoszWyszecka DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin 14-15 E 8T
5Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO 14-15 E 8T
6Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 14-15 E 8T
7Binkowski WojciechSalwierak KlaudiaST ALEKSANDRA URBAN 14-15 E 8T
8Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 E 8T
9Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 14-15 E 8T
10Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 14-15 E 8T
11Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 14-15 E 8T
12Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA 14-15 E 8T
1Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 14-15 OPEN LA
2Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 OPEN LA
3Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 14-15 OPEN LA
4Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 OPEN LA
5Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 OPEN LA
6Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 14-15 OPEN LA
1Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 14-15 OPEN ST
2Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 OPEN ST
3Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 OPEN ST
4Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 14-15 OPEN ST
5Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 OPEN ST
6Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 14-15 OPEN ST
1Kisielewski JakubBartnik LauraASTRA 12-13 E 8T
2Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 12-13 E 8T
3Smuniewski SzymonBorawska MajaAll About Dance Studio - Szczecin 12-13 E 8T
4Drozd WiktorBaranowska AnastazjaROYAL DANCE 12-13 E 8T
5Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 12-13 E 8T
6Kaczmarski MaciejDucka WiktoriaASTRA 12-13 E 8T
7Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA 12-13 E 8T
8Staniak OliwierJekel AleksandraAll About Dance Studio - Szczecin 12-13 E 8T
8Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 E 8T
10Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 12-13 E 8T
11Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 12-13 E 8T
12Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska JoannaDANCECLUB 12-13 E 8T
13Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 12-13 E 8T
14Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX 12-13 E 8T
15Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA 12-13 E 8T
16Pluskota StanisławŁuszczek ZofiaGRACJA 12-13 E 8T
1Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA 12-13 H 4T
1Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 H 4T
1Rutnicki MarekBober MilenaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków 12-13 H 4T
1Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO 12-13 H 4T
1Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM 12-13 H 4T
2Brodziszewski Filip IgnacyStasiek SamantaFILEMON 12-13 H 4T
2Hoffmann MariaMachnik SzymonFINEZJA 12-13 H 4T
1Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały 12-13 OPEN LA
2Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 OPEN LA
3Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 12-13 OPEN LA
4Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 12-13 OPEN LA
5Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 12-13 OPEN LA
1Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały 12-13 OPEN ST
2Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 OPEN ST
3Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 12-13 OPEN ST
4Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 12-13 OPEN ST
5Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 12-13 OPEN ST
1Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin 10-11 F 6T
2Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin 10-11 F 6T
3Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE 10-11 F 6T
4Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA 10-11 F 6T
1Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 10-11 G 6T
2Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA 10-11 G 6T
2Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA 10-11 G 6T
3Szczypiński Jakub MikołajKłosowska ZuzannaSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 G 6T
3Maciaszek JakubMichalska Marta4STEP 10-11 G 6T
1Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
1Sobczyński OlivierNeyman JagnaDANCECLUB 10-11 H 4T
1Sowińska OliwiaKaczmarek AdamPOEZJA 10-11 H 4T
1Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
2Bobkiewicz JoannaŁupicki NorbertPOEZJA 10-11 H 4T
2Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
2Jabłoński WiktorFrąckowiak OlgaMARGO 10-11 H 4T
1Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 10-11 OPEN 8T
1Przewoźny MichałChojan MartynaLORENZO - Gaj Mały 8-9 OPEN 6T