!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 (PTT)
SIECHNICE
Filtruj:
Kategorie:


































1Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior III OPEN LA
2Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN LA
1Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior III OPEN ST
2Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST
3Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN ST
4Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST
5Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT Senior III OPEN ST
1Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior II OPEN LA
2Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior II OPEN LA
3Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
4Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka AnnaIGLICA Senior II OPEN LA
5Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II OPEN LA
1Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior II OPEN ST
2Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II OPEN ST
3Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka AnnaIGLICA Senior II OPEN ST
1Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA Dorośli OPEN LA
2Faracik SzymonKwietniowska OliwiaIGLICA Dorośli OPEN LA
3Gatnar JiriMycek AleksandraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
4Spychalski MateuszSzafraniec PaulinaIGLICA Dorośli OPEN LA
5Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaKTT DUET Dorośli OPEN LA
6Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
7Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCE COMMUNITY Dorośli OPEN LA
8Czinar MateuszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA
9Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA
9Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA Dorośli OPEN LA
11Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
11Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA
13Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM Dorośli OPEN LA
1Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA Dorośli OPEN ST
2Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST
3Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST
4Smutnicki TomaszNiedbal van der Bliek AnnaDutch Amateur League Dorośli OPEN ST
5Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST
6Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST
1Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA 16-20 OPEN LA
2Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM 16-20 OPEN LA
1Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA 16-20 OPEN ST
2Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN ST
1Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM 16-18 C LA
2Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
3Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C LA
4Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 16-18 C LA
1Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 C ST
2Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH 16-18 C ST
3Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
4Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C ST
5Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
6Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
7Jędro JacekHaremska EmilianaFINEZJA 16-18 C ST
1Sarna ArturAntosik ZuzannaINES 16-18 D LA
2Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 D LA
3Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 D LA
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 E LA
2Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT 16-18 E LA
3Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E LA
4Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E LA
5Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE 16-18 E LA
6Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 16-18 E LA
7Dziuba MaksymilianKaźmierczak KatarzynaIGLICA 16-18 E LA
8Wrona MichałOzimek MarzenaDIAMENT 16-18 E LA
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 E ST
2Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E ST
3Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 E ST
4Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E ST
5Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT 16-18 E ST
6Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 16-18 E ST
7Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK 16-18 E ST
1Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN LA
1Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 16-18 OPEN ST
1Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA 14-15 D LA
2Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 14-15 D LA
3Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST 14-15 D LA
4Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 D LA
5Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D LA
6Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 14-15 D LA
7Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 14-15 D LA
8Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D LA
9Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK 14-15 D LA
1Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 14-15 D ST
2Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA 14-15 D ST
3Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 14-15 D ST
4Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 14-15 D ST
5Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 14-15 D ST
6Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D ST
7Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 D ST
1Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 14-15 E 8T
2Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP 14-15 E 8T
3Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 E 8T
4Kudła WiktorGelczyńska OliwiaTAKT 14-15 E 8T
1Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA
2Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 14-15 OPEN LA
3Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 OPEN LA
4Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 OPEN LA
5Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 OPEN LA
6Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA
7Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 14-15 OPEN LA
8Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 OPEN LA
1Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN ST
2Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 14-15 OPEN ST
3Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK 14-15 OPEN ST
4Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 14-15 OPEN ST
5Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 OPEN ST
1Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 D LA
2Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 D LA
1Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D ST
2Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 D ST
3Cetner AdamHomenda EmiliaIGLICA 12-13 D ST
1Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 E 8T
2Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE 12-13 E 8T
3Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 12-13 E 8T
4Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK 12-13 E 8T
5Baran KamilGórka OliwiaCIEŚLAK 12-13 E 8T
1Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
2Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR 12-13 F 6T
3Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 12-13 F 6T
4Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 12-13 F 6T
5Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 12-13 F 6T
6Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP 12-13 F 6T
7Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna4STEP 12-13 F 6T
1Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA 12-13 G 6T
2Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 12-13 G 6T
2Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 12-13 G 6T
3Palac PatrykJamborska OliwiaAKTAN 12-13 G 6T
3Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 12-13 G 6T
1Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 OPEN LA
2Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLISH CLUB 12-13 OPEN LA
3Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA 12-13 OPEN LA
4Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 OPEN LA
1Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLISH CLUB 12-13 OPEN ST
2Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA 12-13 OPEN ST
3Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 OPEN ST
4Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 OPEN ST
5Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 OPEN ST
1Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 10-11 F 6T
2Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE 10-11 F 6T
3Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 10-11 F 6T
4Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 10-11 F 6T
5Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK 10-11 F 6T
6Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 10-11 F 6T
7Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 10-11 F 6T
8Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 10-11 F 6T
9Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP 10-11 F 6T
10Pych JanuszZasnarska JuliaTAKT 10-11 F 6T
1Majewski MateuszNAJDEK WIKTORIAIGLICA 10-11 G 6T
2Jąkała BartoszĆwiklińska Zofia4STEP 10-11 G 6T
2Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE 10-11 G 6T
3Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA 10-11 G 6T
3Woźniak MaciejMargas Maria4STEP 10-11 G 6T
1Gruszka BłażejNowak MajaBST - Baranów 10-11 H 4T
1Hryciew FlorianDzionek AlicjaTABOR 10-11 H 4T
1Kuliś DorianWójcik JuliaCIEŚLAK 10-11 H 4T
1Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN 10-11 H 4T
1Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA 10-11 H 4T
1Żabiński MateuszZubik KorneliaTABOR 10-11 H 4T
2Chorowski PiotrGrzywok DorotaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
2Hryciew MaksymilianUlanowska KorneliaTABOR 10-11 H 4T
1Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 OPEN 8T
2Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 10-11 OPEN 8T
3Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE 10-11 OPEN 8T
4Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 10-11 OPEN 8T
5Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 10-11 OPEN 8T
6Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK 10-11 OPEN 8T
7Pych JanuszZasnarska JuliaTAKT 10-11 OPEN 8T
8Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 10-11 OPEN 8T
1Bartczak BartoszKuryś AleksandraCIEŚLAK 8-9 H 4T
1Górecki JanPilarska RóżaCIEŚLAK 8-9 H 4T
1Nowak JakubJaniszewska EmiliaSKYDANCE 8-9 H 4T
2Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA 8-9 H 4T
2Kettner JakubPogodzik AmeliaIGLICA 8-9 H 4T
2Płonka FranciszekAntosik Małgorzata4STEP 8-9 H 4T
1Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK 8-9 OPEN 6T
2Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN 8-9 OPEN 6T
3Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA 8-9 OPEN 6T
4Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK 8-9 OPEN 6T
5Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK 8-9 OPEN 6T
6Górecki JanPilarska RóżaCIEŚLAK 8-9 OPEN 6T
7Bartczak BartoszKuryś AleksandraCIEŚLAK 8-9 OPEN 6T