!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTT (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:

















1Janas DawidKoza DominikaSUKCES 16-18 B LA
2Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA 16-18 B LA
3Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Ciok MichałMitka Katarzyna--- 16-18 B LA
5Cacko ŁukaszBańska KatarzynaCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
6Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
7Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 B LA
8Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
9Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
10Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
11Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA 16-18 B LA
1Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA 16-18 B ST
2Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL 16-18 B ST
3Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
4Martyniak MironDenarska JuliaPOLISH CLUB 16-18 B ST
5Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA 16-18 B ST
6Ciok MichałMitka Katarzyna--- 16-18 B ST
1Zając MateuszNiziołek NataliaBRASIL 16-18 C LA
2Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C LA
3Rosiński HubertSobolewska KarolinaSHOW TIME 16-18 C LA
4Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 16-18 C LA
1Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Zając MateuszNiziołek NataliaBRASIL 16-18 C ST
3Łapiński ŁukaszTębłowska Kamila--- 16-18 C ST
4Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
1Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE 16-18 D ST
3Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D ST
4Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 16-18 D ST
5Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D ST
6Przybyszewski MichałMichalska ZuzannaSTART 16-18 D ST
1Jóźwiak MateuszKrzyczkowska KatarzynaROYAL DANCE STUDIO 16-18 E LA
2Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE 16-18 E LA
3Mielnicki MarcinJanaszczyk MajaJEDYNKA 16-18 E LA
4Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 E LA
5Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 E LA
6Stobiecki BartoszTańska JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
7Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E LA
1Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
2Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E ST
3Stobiecki BartoszTańska JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
4Pawlik KacperWołos AnnaAKCENT 16-18 E ST
5Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 E ST
1Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 C LA
2Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 14-15 C LA
3Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 14-15 C LA
4Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART 14-15 C LA
5Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 C LA
6Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 C LA
7Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 14-15 C LA
8Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL 14-15 C LA
1Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 14-15 C ST
2Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 C ST
3Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 14-15 C ST
4Sobolewski DawidOrlińska Paulina--- 14-15 C ST
5Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 14-15 C ST
6Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL 14-15 C ST
1Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
2Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 14-15 E 8T
3Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 14-15 E 8T
4Citko AdamSobolewska AdelaKADRYL 14-15 E 8T
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
2Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 12-13 E 8T
3Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 12-13 E 8T
4Kaniewski GrzegorzKusina NataliaMAKO 12-13 E 8T
5Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 12-13 E 8T
6Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
7Boś JanBrejnak MajaELITE DANCE 12-13 E 8T
8Boguszewski AdrianRachwał JuliaCreative Dance 12-13 E 8T
9Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 12-13 E 8T
10Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCreative Dance 12-13 E 8T
11Lenartowski JakubJankowska KlaudiaMAKO 12-13 E 8T
12Wośkowski MikołajBarcicka NataliaMAKO 12-13 E 8T
1Czajka KarolPogorzelska NataliaMAKO 12-13 G 4T
2Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 12-13 G 4T
2Łukasiewicz KarolKidoń ZuzannaBLUE CLASSIC 12-13 G 4T
3Cabanek PiotrCabanek JoannaROYAL DANCE STUDIO 12-13 G 4T
3Kowalczyk KacperMarciniak WiktoriaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 4T
3Borowski KajetanBernacka AleksandraEGUROLLA DANCE STUDIO 12-13 G 4T
1Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Szczepański DawidGiera PatrycjaSTART 10-11 E 6T
3Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA 10-11 E 6T
4Burdziuk OlafBagrowska JuliaDZIUPLA 10-11 E 6T
5Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART 10-11 E 6T
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
1Hill Aden JordanRomanowska JuliaSTART 10-11 H 4T
1Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 10-11 H 4T
1Szczepaniak JakubTrybuła MajaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
1Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
2Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
2Gaworek HubertDul PatrycjaSTART 10-11 H 4T
2Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 10-11 H 4T
2Wólkiewicz FilipModrzejewska MariaEGUROLLA DANCE STUDIO 10-11 H 4T
2Żydaczewski JulianŻur DominikaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
1Bortniczuk AntoniLewandowska AnastazjaROYAL DANCE STUDIO 8-9 G 4T
2Butrym MateuszKvet AnaBLUE CLASSIC 8-9 G 4T
3Dzięgielewski CyprianWięcławska AnnaSTART 8-9 G 4T
3Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO 8-9 G 4T
1Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Nowak-Far Bruno LewWierciszewska KorneliaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
1Szymczyk MikołajBogus MajaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 8-9 H 4T
2Gołaszewski PawełOsak LenaEGUROLLA DANCE STUDIO 8-9 H 4T
2Królikowski KasjanPoleganow JoannaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Kunicki MaciejKocik MichalinaEGUROLLA DANCE STUDIO 8-9 H 4T
2Kwakowicz JakubMatyjasiak MajaEGUROLLA DANCE STUDIO 8-9 H 4T