!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 (PTT)
Krasnystaw
Filtruj:
Kategorie:


































1Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL Senior III A LA
2Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III A LA
1Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior III B LA
2Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior III B LA
1Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior III B ST
2Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior III B ST
3Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior III B ST
4Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior III B ST
5Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III B ST
1Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III D ST
2Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III D ST
1Wilk PawełWilk AdrianaRYTM Senior III E ST
2Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW Senior III E ST
3Cechowicz RadosławCechowicz MartaMAGIC-DANCE Senior III E ST
4Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III E ST
5Łuczko MarekŁuczko DorotaBALANS Senior III E ST
1Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW Senior III F LA
2Jasiński JarosławJasińska OlgaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III F LA
3Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F LA
1Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL Senior III OPEN LA
2Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN LA
3Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III OPEN LA
1Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN ST
2Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior III OPEN ST
3Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL Senior III OPEN ST
4Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III OPEN ST
1Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II B LA
2Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II B LA
3Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior II B LA
1Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II B ST
2Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II B ST
3Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II B ST
4Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS Senior II B ST
5Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II B ST
1Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II C LA
2Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior II C LA
3Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior II C LA
1Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS Senior II C ST
2Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II C ST
3Stawiński JanPawelczyk MagdalenaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior II C ST
4Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń Senior II C ST
5Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II C ST
1Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II D LA
2Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II D LA
3Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior II D LA
1Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II D ST
2Stawiński JanPawelczyk MagdalenaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior II D ST
3Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior II D ST
4Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior II D ST
5Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II D ST
1Wilk PawełWilk AdrianaRYTM Senior II E LA
2Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK Senior II E LA
3Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior II E LA
4Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E LA
5Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW Senior II E LA
6Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra Senior II E LA
7Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E LA
1Wilk PawełWilk AdrianaRYTM Senior II E ST
2Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK Senior II E ST
3Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E ST
4Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW Senior II E ST
5Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra Senior II E ST
6Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior II E ST
7Cechowicz RadosławCechowicz MartaMAGIC-DANCE Senior II E ST
8Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E ST
9Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW Senior II E ST
10Oleszko WiesławOleszko LucynaJUMP Senior II E ST
11Polański TomaszPolańska BarbaraMAGIC-DANCE Senior II E ST
1Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW Senior II F LA
2Jeleń MariuszJeleń AnnaTOP - ART Senior II F LA
3Oleszko WiesławOleszko LucynaJUMP Senior II F LA
4Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP Senior II F LA
5Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW Senior II F LA
1Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW Senior II F ST
2Jasiński JarosławJasińska OlgaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior II F ST
3Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP Senior II F ST
4Polański TomaszPolańska BarbaraMAGIC-DANCE Senior II F ST
1Makohon ErykAdamska UrszulaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II OPEN LA
2Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II OPEN LA
1Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II OPEN ST
2Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS Senior II OPEN ST
3Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II OPEN ST
1Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz MilenaTOP - ART Senior I C LA
2Goral MaciejKurdziel AngelikaTOP - ART Senior I C LA
3Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia Senior I C LA
4Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I C LA
5Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Senior I C LA
1Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I C ST
2Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Senior I C ST
3Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń Senior I C ST
4Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior I C ST
1Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz MilenaTOP - ART Senior I D LA
2Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D LA
3Dolhalov SerhiiKurzydem LucynaRONDO Senior I D LA
4Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Senior I D LA
5Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior I D LA
6Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior I D LA
1Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Senior I D ST
2Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I D ST
3Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D ST
4Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia Senior I D ST
5Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior I D ST
1Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I E LA
2Dolhalov SerhiiKurzydem LucynaRONDO Senior I E LA
3Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I E LA
4Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior I E LA
5Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW Senior I E LA
6Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I E LA
1Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I E ST
2Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW Senior I E ST
3Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior I E ST
4Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I E ST
1Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia Senior I F LA
2Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW Senior I F LA
3Woźniak AdamWoźniak MałgorzataRS Senior I F LA
4Jeleń MariuszJeleń AnnaTOP - ART Senior I F LA
5Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP Senior I F LA
1Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia Senior I F ST
2Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW Senior I F ST
3Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP Senior I F ST
1Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków Senior I OPEN LA
2Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCentrum Trójmiasto Senior I OPEN LA
3Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz MilenaTOP - ART Senior I OPEN LA
1Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I OPEN ST
2Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST
1Piekarz MaciejPiekarz NataliaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Dorośli E LA
1Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Dorośli E ST
2Szela SzymonWania AleksandraSENSO Dorośli E ST
1Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Dorośli F LA
2Piekarz MaciejPiekarz NataliaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Dorośli F LA
3Szela SzymonWania AleksandraSENSO Dorośli F LA