!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
DŻET 2018 (PTT)
Łańcut
Filtruj:
Kategorie:























1Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III OPEN LA
2Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III OPEN LA
1Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III OPEN ST
2Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III OPEN ST
1Jaros RobertJaros AgataKICK Senior I E LA
2Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior I E LA
3Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior I E LA
4Bobula KonradUram AnetaPODKARPACIE Senior I E LA
5Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior I E LA
6Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior I E LA
1Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior I E ST
2Jaros RobertJaros AgataKICK Senior I E ST
3Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior I E ST
4Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior I E ST
5Kowalówka JakubKowalówka SabinaCor et Animus Senior I E ST
6Bobula KonradUram AnetaPODKARPACIE Senior I E ST
7Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior I E ST
8Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE Senior I E ST
1Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL Senior I OPEN LA
2Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior I OPEN LA
3Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL Senior I OPEN LA
1Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL Senior I OPEN ST
2Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior I OPEN ST
3Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL Senior I OPEN ST
1Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
2Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
3Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 B LA
4Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
5Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 B LA
6Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B LA
7Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B LA
8Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
9Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B LA
1Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
2Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
3Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 B ST
4Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B ST
5Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 B ST
6Seweryn DanielTopolska PaulinaBAWINEK 16-18 B ST
7Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 B ST
1Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL 16-18 C LA
2Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 C LA
3Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA 16-18 C LA
4Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
5Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE 16-18 C LA
6Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C LA
7Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C LA
8Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
9Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C LA
1Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 16-18 C ST
2Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 C ST
3Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 C ST
4Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 16-18 C ST
5Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
6Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C ST
7Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 C ST
8Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C ST
1Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 C LA
2Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C LA
3Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 14-15 C LA
4Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
5Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C LA
6Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
7Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 C LA
8Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 C LA
9Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
9Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C LA
11Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 C LA
12Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 C LA
1Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C ST
2Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C ST
3Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C ST
4Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C ST
5Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 C ST
6Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C ST
7Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 C ST
7Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET 14-15 C ST
7Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 C ST
10Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C ST
1Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D LA
2Kłoda KacperBara OliwiaGALA 14-15 D LA
3Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 D LA
4Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 D LA
5Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET 14-15 D LA
6Socha AdamNowak MariaK-STUDIO 14-15 D LA
7Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D LA
8Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 14-15 D LA
8Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 14-15 D LA
10Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
10Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
12Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 D LA
1Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D ST
2Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 D ST
3Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 D ST
4Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
5Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 D ST
6Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D ST
7Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 14-15 D ST
8Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
1Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 14-15 E 8T
2Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 E 8T
3Krupa PiotrMachała MajaELIDA 14-15 E 8T
4Pieprzyk MateuszMazur KingaZAMEK 14-15 E 8T
5Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 14-15 E 8T
6Jakubowski DominikPieprzyk WeronikaZAMEK 14-15 E 8T
7Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA 14-15 E 8T
8Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
9Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 14-15 E 8T
10Mostowiec AdrianŻywicka PaulinaZAMEK 14-15 E 8T
11Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 E 8T
11Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 E 8T
1Droździel NataliaŁącka PaulinaDŻET 14-15 G 6T
2Piasecki Tomasz FranciszekKłos JowitaEMOTION 14-15 G 6T
3Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE 14-15 G 6T
3Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE 14-15 G 6T
1Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 12-13 E 8T
2Noga MateuszSaj KarolinaGALA 12-13 E 8T
3Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 12-13 E 8T
4Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 12-13 E 8T
5Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 12-13 E 8T
6Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 E 8T
7Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 E 8T
8Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 E 8T
9Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
10Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
1Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 12-13 F 6T
2Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA 12-13 F 6T
3Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 12-13 F 6T
4Michalecki MiłoszWoźniak GabrielaA-Z 12-13 F 6T
5Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 12-13 F 6T
6Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 12-13 F 6T
7Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
8Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE 12-13 F 6T
1Budzik TomaszFasula MarzenaSzT eMiKa 12-13 G 6T
1Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 G 6T
2Gniewek MateuszCieniek AleksandraAKSEL 12-13 G 6T
2Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE 12-13 G 6T
3Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 12-13 G 6T
3Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 G 6T
3Frączek IwoBuczek KatarzynaAKSEL 12-13 G 6T
3Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 12-13 G 6T
1Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 10-11 E 6T
2Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 10-11 E 6T
3Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 10-11 E 6T
4Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 10-11 E 6T
5Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA 10-11 E 6T
6Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 10-11 E 6T
7Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 10-11 E 6T
8Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa 10-11 E 6T
9Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
10Głowacz MichałDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
1Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 10-11 G 6T
1King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 10-11 G 6T
1Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z 10-11 G 6T
2Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET 10-11 G 6T
2Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL 10-11 G 6T
2Wilk WiktorMidura AmeliaGRACJA 10-11 G 6T
3Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET 10-11 G 6T
3Maziarz DawidCzech ZofiaPODKARPACIE 10-11 G 6T
3Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 10-11 G 6T
3Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET 10-11 G 6T
3Breński AntoniHabel AnnaKLASA 10-11 G 6T
1Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA 10-11 H 4T
1Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 10-11 H 4T
1Omachel ErykOmachel NataliaGRACJA 10-11 H 4T
1Potoczny MichałDobosz HannaTAKT 10-11 H 4T
2Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK 10-11 H 4T
2Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET 10-11 H 4T
2Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z 10-11 H 4T
2Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK 10-11 H 4T