!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA (PTT)
Cmolas
Filtruj:
Kategorie:
























1Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 B LA
2Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 16-18 B LA
3Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK 16-18 B LA
4Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B LA
5Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B LA
6Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 B LA
7Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
8Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B LA
9Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 16-18 B LA
10Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 B LA
1Roman JakubKról EmiliaKuźnia Tańca 16-18 B ST
2Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B ST
3Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B ST
4Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 B ST
5Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
6Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 16-18 B ST
7Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 16-18 B ST
7Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B ST
9Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 B ST
10Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
11Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 B ST
1Sroka MaciejSzylar JoannaINFINITY - Kraków 16-18 C LA
2Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 16-18 C LA
3Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C LA
4Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
5Strzała MiłoszBajdas KamilaAKSEL 16-18 C LA
6Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 16-18 C LA
7Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL 16-18 C LA
8Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 C LA
9Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA 16-18 C LA
10Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
11Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 16-18 C LA
1Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C ST
2Górecki JędrzejRomaniewska NataliaINFINITY - Kraków 16-18 C ST
3Strzała MiłoszBajdas KamilaAKSEL 16-18 C ST
4Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 16-18 C ST
5Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 16-18 C ST
6Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA 16-18 C ST
7Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA 16-18 C ST
1Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT 16-18 D LA
2Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 16-18 D LA
3Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 16-18 D LA
4Połeć JakubBajor KarolinaELITA - Kraków 16-18 D LA
5Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 16-18 D LA
6Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 16-18 D LA
7Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D LA
8Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA 16-18 D LA
1Ivaneiko MaksymGierlotka HannaRONDO 16-18 D ST
2Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL 16-18 D ST
3Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D ST
4Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 16-18 D ST
5Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA 16-18 D ST
1Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL 16-18 E LA
2Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA 16-18 E LA
3Grata BartłomiejKowalska MajaAKSEL 16-18 E LA
4Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 16-18 E LA
5Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK 16-18 E LA
6Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA 16-18 E LA
7Kłak KarolKłak DagmaraTAKT 16-18 E LA
8Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK 16-18 E LA
1Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA 16-18 E ST
2Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA 16-18 E ST
3Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK 16-18 E ST
4Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 16-18 E ST
1Trzpis MaciejSkóra MartynaGALA 16-18 F LA
2Maj BrunoJędrych JuliaDanceFlow - Lublin 16-18 F LA
3Gomułka JakubMałecka-Poręba AmeliaAXIS 16-18 F LA
4Janik JakubOratowska MartynaAXIS 16-18 F LA
5Chruściel MateuszCzaja JuliaKLASA 16-18 F LA
6Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA 16-18 F LA
7Gołąb BartoszKołodziej JagodaTAKT 16-18 F LA
8Sikorski JakubPawełek PatrycjaTAKT 16-18 F LA
1Trzpis MaciejSkóra MartynaGALA 16-18 F ST
2Maj BrunoJędrych JuliaDanceFlow - Lublin 16-18 F ST
3Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaAkademia Tańca 16-18 F ST
4Janik JakubOratowska MartynaAXIS 16-18 F ST
5Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA 16-18 F ST
6Gomułka JakubMałecka-Poręba AmeliaAXIS 16-18 F ST
7Chruściel MateuszCzaja JuliaKLASA 16-18 F ST
8Sikorski JakubPawełek PatrycjaTAKT 16-18 F ST
9Gołąb BartoszKołodziej JagodaTAKT 16-18 F ST
1Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL 14-15 C ST
2Folta KarolKielawa JuliaKLASA 14-15 C ST
1Folta KarolKielawa JuliaKLASA 14-15 D LA
2Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 14-15 D LA
3Grata NikodemLato NataliaAKSEL 14-15 D LA
4Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL 14-15 D LA
1Grata NikodemLato NataliaAKSEL 14-15 D ST
2Traczyk KacperKobyłecka MartynaAkademia Tańca 14-15 D ST
1Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA 14-15 E 8T
2Borysov VladyslavBuczek KatarzynaAKSEL 14-15 E 8T
3Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 14-15 E 8T
4Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 14-15 E 8T
5Sworeń KonradPłaneta JuliaSAMBA 14-15 E 8T
6Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
1Kłósek FilipRak WiktoriaAKSEL 14-15 F 6T
2Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL 14-15 F 6T
3Bajcer MikołajPankiewicz JuliaSAMBA 14-15 F 6T
4Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET 14-15 F 6T
1Zięba OskarZięba AmeliaELIDA 14-15 G 6T
2Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL 14-15 G 6T
3Kucwaj FilipLaskowska NataliaSAMBA 14-15 G 6T
1Larysz JakubTylikowska PaulinaSUKCES 12-13 F 6T
2Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES 12-13 F 6T
3Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA 12-13 F 6T
4Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice 12-13 F 6T
5Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK 12-13 F 6T
6Hałka EmanuelSech GabrielaSAMBA 12-13 F 6T
7Bąk KarolMiś OliwiaSAMBA 12-13 F 6T
8Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL 12-13 F 6T
9Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA 12-13 F 6T
10Sadecki TymonGładysz MajaSAMBA 12-13 F 6T
11Rumak JanPelc ZofiaSAMBA 12-13 F 6T
12Kordek MichałZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
13Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL 12-13 F 6T
14Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
1Cyrybał WiktorOręczak KamilaELIDA 12-13 G 6T
1Galek JeremiaszFudala GabrielaSAMBA 12-13 G 6T
1Matusiak MaciejKrasowska MajaSAMBA 12-13 G 6T
1Szczudło BartłomiejSzczudło RoksanaAKSEL 12-13 G 6T
2Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA 12-13 G 6T
2Abramczyk SzymonRybczyńska JagodaSAMBA 12-13 G 6T
2Jaworski SzymonTutak DorotaJUST DANCE 12-13 G 6T
2Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA 12-13 G 6T
2Sokołowski JakubSmela AnnaAKSEL 12-13 G 6T
3Ferenc TomaszSzałajko KamilaGASIEK 12-13 G 6T
3Kukla WojciechSzelech MajaSAMBA 12-13 G 6T
3Kędzior FilipMiras AleksandraGALA 12-13 G 6T
3Lampart DominikFurgał AleksandraGASIEK 12-13 G 6T
3Mysłek MateuszBarsznica AmeliaSAMBA 12-13 G 6T
3Ordon PawełMolek ZofiaGASIEK 12-13 G 6T
3Spyra BłażejGibek BarbaraELIDA 12-13 G 6T
3Usarz MaksymilianŻak MilenaMCT 12-13 G 6T
1Kołcz MaksymilianFitowska ZofiaAKSEL 12-13 H 4T
2Borzemski MAREKPater LilianaSzT eMiKa 12-13 H 4T
1Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA 10-11 F 6T
2Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE 10-11 F 6T
3Kogut SzymonWryk MariaSAMBA 10-11 F 6T
4Respondek WojciechWojtas AgataKLASA 10-11 F 6T
1Bik AdamWilk MilenaGRACJA 10-11 G 6T
2Kowalski SzymonBąk AntoniaSAMBA 10-11 G 6T
2Małek MikołajCieślak VanessaGALA 10-11 G 6T
3Piasecki MichałWielgosińska WeronikaGALA 10-11 G 6T
3Kędzierski MarekMazur MajaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
1Machała KacperKołeczek LauraELIDA 10-11 H 4T
1Olszówka KrystianHołysz OliviaKLASA 10-11 H 4T
1Kochanek BartłomiejLustofin WiktoriaLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Kula AleksanderSzymczak IzabelaSAMBA 10-11 H 4T
2Naleziński SzymonNalezińska NataliaSTARDANCE 10-11 H 4T
2Żak RadosławRębisz EmiliaSAMBA 10-11 H 4T
1Ryznar JanMolek HannaGASIEK 8-9 H 4T
1Walkowicz MichałBednarz AlicjaKLASA 8-9 H 4T
1Augustyn BartoszJemioło MarlenaGALA 8-9 H 4T
1Kernyckyj LiubomyrKernycka MariaAKSEL 8-9 H 4T
1Kuczera KajetanKrzempek AnnaGALA 8-9 H 4T
1Mikoś MieszkoSajdak NataliaKLASA 8-9 H 4T
1Napieracz AntoniBanak PatrycjaGASIEK 8-9 H 4T
2Augustyn JakubHarla AlicjaGALA 8-9 H 4T
2Brzoza AlbertMarszalska JagodaKLASA 8-9 H 4T
2Iskra – Kochowski MikołajSzubstarska ZofiaSAMBA 8-9 H 4T
2Urban KacperGudyka LilianaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Zwadowski RafałGrabka MariaSAMBA 8-9 H 4T