!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" (PTT)
WARSZAWA - Amfiteatr Parku Sowińskiego
Filtruj:
Kategorie:





















1Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
2Musiałkowski PiotrKłopotowska MagdaKTT DUET Dorośli OPEN LA
3Zając AdamŁysik AgnieszkaKTT DUET Dorośli OPEN LA
4Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN LA
1Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
2Chojnowski BartoszKłaput NataliaKTT DUET 16-18 B LA
3Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B LA
5Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
6Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO 16-18 B LA
7Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 16-18 B LA
8Święciak Damian -Krawczyk Barbara MałgorzataKTT DUET 16-18 B LA
1Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
2Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 16-18 B ST
3Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO 16-18 B ST
4Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES 16-18 B ST
5Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B ST
6Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
7Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA 16-18 B ST
8Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
9Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO 16-18 B ST
10Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
11Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B ST
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
2Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C LA
3Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C LA
4Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 16-18 C LA
5Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C LA
1Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C ST
3Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 C ST
4Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
5Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
6Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 C ST
7Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
8Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C ST
9Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
10Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 C ST
1Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN 16-18 D LA
2Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA 16-18 D LA
3Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D LA
4Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 D LA
5Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
6Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA 16-18 D LA
7Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D LA
8Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER 16-18 D LA
8Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
10Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN 16-18 D ST
3Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 D ST
4Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 16-18 D ST
5Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
6Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D ST
7Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E LA
2Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 E LA
3Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 E LA
4Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
5Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
6Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E LA
7Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK 16-18 E LA
8Pałac JakubGizińska JuliaSTART 16-18 E LA
9Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 E LA
10Pietrzak RogerKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 E ST
2Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E ST
3Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E ST
4Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
5Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART 16-18 E ST
6Pałac JakubGizińska JuliaSTART 16-18 E ST
7Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
8Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK 16-18 E ST
9Pietrzak RogerKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
1Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 C LA
2Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C LA
3Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 C LA
4Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C LA
5Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
1Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C ST
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 C ST
3Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 C ST
4Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 14-15 C ST
5Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 C ST
1Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC 14-15 E 8T
2Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
3Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 E 8T
1Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 12-13 D LA
2Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
3Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
4Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART 12-13 D LA
5Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
2Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
3Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
4Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART 12-13 D ST
1Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 E 8T
2Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
3Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 12-13 E 8T
4Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM 12-13 E 8T
5Witczak PawełPikuła PatrycjaMAKO 12-13 E 8T
6Wośkowski MikołajBarcicka NataliaMAKO 12-13 E 8T
1Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES 12-13 G 4T
1Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 12-13 G 4T
1Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 12-13 G 4T
2Borowski KajetanBernacka AleksandraEGUROLLA DANCE STUDIO 12-13 G 4T
2Czajka KarolPogorzelska NataliaMAKO 12-13 G 4T
3Grabski JakubKleczkowska IzabelaCreative Dance 12-13 G 4T
3Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 12-13 G 4T
3Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT 12-13 G 4T
3Tomczyk MikołajWalas MilenaCENTRUM TAŃCA 12-13 G 4T
1Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK 12-13 H 4T
1Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 12-13 H 4T
1Gawelska WeronikaKudlaszyk OskarCT BLANKA WINIARSKA 12-13 H 4T
1Pawelec DawidZdyb PatrycjaCENTRUM TAŃCA 12-13 H 4T
2Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 H 4T
2Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION 12-13 H 4T
2Skrzypczuk SzymonParzonka WiktoriaENJOY DANCE STUDIO 12-13 H 4T
1Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaSTARDANCE 10-11 G 4T
1Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 G 4T
1Szczepaniak JakubTrybuła MajaBLUE CLASSIC 10-11 G 4T
2Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP 10-11 G 4T
2Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 10-11 G 4T
3Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 4T
3Hill Aden JordanRomanowska JuliaSTART 10-11 G 4T
3Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 10-11 G 4T
3Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART 10-11 G 4T
1Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 H 4T
1Okupniak JakubSzacht MartynaCT BLANKA WINIARSKA 10-11 H 4T
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Gołaszewski PawełOsak LenaEGUROLLA DANCE STUDIO 10-11 H 4T
2Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK 10-11 H 4T
2Wojciechowski KacperDmoch JuliaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
1Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA 8-9 H 4T
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Manjak KubaWłodarczyk NinaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
1Piskorz FilipKrajewska ZuzannaENJOY DANCE STUDIO 8-9 H 4T
1Rosiak AmeliaKsybek MateuszSTART 8-9 H 4T
1Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET TEAM 8-9 H 4T
1Apolinarski IgnacySękowska MartynaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
1Czajka DominikFlorczyk AlicjaMAKO 8-9 H 4T
1Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 8-9 H 4T
1King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 8-9 H 4T
2Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Paulinek IgnacyBondyra OliwiaMAKO 8-9 H 4T
2Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA 8-9 H 4T
2Pogorzelski KrzysztofPastuszka NinaMAKO 8-9 H 4T
2Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk ZofiaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
2Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T