!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów (PTT)
Pajęczno
Filtruj:
Kategorie:






















1Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN 10T (GPP)
2Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN 10T (GPP)
3Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN 10T (GPP)
4Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN 10T (GPP)
5Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK Dorośli OPEN 10T (GPP)
6Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA Dorośli OPEN 10T (GPP)
7Stetsyuk MikhailPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN 10T (GPP)
7Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN 10T (GPP)
9Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN 10T (GPP)
10Lozinszek AleksanderBłażek Barbara MariaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN 10T (GPP)
11Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC Dorośli OPEN 10T (GPP)
11Michalak KrystianKwiatek AleksandraBRASIL Dorośli OPEN 10T (GPP)
13Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN 10T (GPP)
1Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN 10T (GPP)
2Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN 10T (GPP)
3Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA 16-20 OPEN 10T (GPP)
4Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-20 OPEN 10T (GPP)
5Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN 10T (GPP)
6Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-20 OPEN 10T (GPP)
6Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-20 OPEN 10T (GPP)
7Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-20 OPEN 10T (GPP)
7Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-20 OPEN 10T (GPP)
1Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO 16-18 B LA
2Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
3Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B LA
4Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
5Gapiński DominikSuchoń PaulinaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
6Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
7Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 B LA
8Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 16-18 B LA
9Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
10Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
11Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
12Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B LA
13Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA 16-18 B LA
14Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
15Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM 16-18 B LA
16Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B LA
16Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B LA
17Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
1Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
2Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 16-18 B ST
3Bojarski BartoszRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
4Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
5Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA 16-18 B ST
6Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
7Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 B ST
8Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
9Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B ST
10Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 B ST
11Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B ST
11Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B ST
12Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
1Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-18 C LA
2Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C LA
3Brzeski BrunoPopławska JuliaCLASSIC DANCESPORT 16-18 C LA
4Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
5Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 C LA
6Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
7Sobania AndreasBartosiewicz KingaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
7Sobania AndreasBartosiewicz KingaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
8Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C LA
9Górski PiotrGatner NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
10Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
11Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 C LA
1Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
2Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 C ST
3Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 C ST
4Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C ST
5Małecki DawidCwalina SaraRYTM 16-18 C ST
6Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
7Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
8Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
8Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 C ST
10Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
11Brzeski BrunoPopławska JuliaCLASSIC DANCESPORT 16-18 C ST
1Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 E LA
2Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E LA
3Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 16-18 E LA
4Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA 16-18 E LA
5Borczyk DamianMaks KarolinaETIUDA 16-18 E LA
1Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 16-18 E ST
1Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa 16-18 OPEN 10T (GPP)
2Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN 10T (GPP)
3Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN 10T (GPP)
4Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN 10T (GPP)
5Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 OPEN 10T (GPP)
6Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN 10T (GPP)
7Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN 10T (GPP)
8Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN 10T (GPP)
9Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 16-18 OPEN 10T (GPP)
10Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 OPEN 10T (GPP)
11Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN 10T (GPP)
12Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN 10T (GPP)
13Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 OPEN 10T (GPP)
14Martin JakubPluskota OlgaASTRA 16-18 OPEN 10T (GPP)
15Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 OPEN 10T (GPP)
15Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 OPEN 10T (GPP)
16Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA 16-18 OPEN 10T (GPP)
17Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 OPEN 10T (GPP)
18Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 OPEN 10T (GPP)
1Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
2Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D LA
3Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D LA
3Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D LA
4Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER 14-15 D LA
4Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER 14-15 D LA
1Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
2Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D ST
3Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D ST
3Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D ST
4Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER 14-15 D ST
4Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER 14-15 D ST
1Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 E 8T
2Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 E 8T
3Sobczyk OktawiuszMichnicka MartynaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
4Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
5Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 E 8T
6Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 E 8T
7Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
8Lozinszek ArturSzewczyk JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 8T
9Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA 14-15 E 8T
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN 10T (GPP)
2Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 14-15 OPEN 10T (GPP)
3Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN 10T (GPP)
4Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN 10T (GPP)
5Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN 10T (GPP)
6Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN 10T (GPP)
7Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 OPEN 10T (GPP)
8Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN 10T (GPP)
9Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 OPEN 10T (GPP)
1Sobczyk WiktorKosędka AmandaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 12-13 E 8T
3Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
4Wilford JamesJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 E 8T
5Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 E 8T
6Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 12-13 E 8T
7Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 E 8T
8Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 12-13 E 8T
9Janus MiłoszOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 12-13 G 6T
1Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 12-13 G 6T
2Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
2Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 12-13 G 6T
3Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero 12-13 G 6T
3Kimla MaksymBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
3Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 G 6T
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN 10T (GPP)
2Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN 10T (GPP)
3Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN 10T (GPP)
4Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN 10T (GPP)
5Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 OPEN 10T (GPP)
6Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN 10T (GPP)
1Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 10-11 E 6T
2Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
3Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 E 6T
4Moryń MiłoszSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Crepaldi PaoloNocoń MajaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 10-11 G 6T
3Bawor AdamMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
3Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 10-11 G 6T
3Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
3Stołtny WojciechGrądek DominikaSZOK 10-11 G 6T
1Brol JakubKołomycew DariaZORBA 10-11 H 4T
1Gawur JanBroniszewska HannaETIUDA 10-11 H 4T
1Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Heidt OskarMatusiak JuliaBolero 10-11 H 4T
2Flak DominikKorpak WiktoriaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Grobelak BartoszKsiężnik KingaZORBA 10-11 H 4T
2Bęben MikołajFrankowska NataliaBolero 10-11 H 4T
1Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO 10-11 OPEN 8T (GPP)
1Kuroń MiłoszRybiałek NadiaA+S 8-9 H 4T
1Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Pułkownik TomaszPiur MajaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2Baran AnnaKieras KamilA+S 8-9 H 4T
2Otręba MateuszCałus ZuzannaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2Ścisłowski DawidMilczarek NikolaA+S 8-9 H 4T