!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:


















1Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
2Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
3Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
5Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
6Cabaj SzymonNasalska IzabelaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
7Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
8Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK 16-18 B LA
9Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL 16-18 B LA
10Całka DominikBanasik IgaKORDASZEWSCY 16-18 B LA
11Józefowicz DanielIntrys JoannaBRASIL 16-18 B LA
1Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
2Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK 16-18 B ST
3Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
4Szymański BartłomiejKuśmierz BarbaraPROGRESS 16-18 B ST
1Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL 16-18 C LA
3Kucharczyk PatrykMiernik Natalia WiktoriaIMAGE 16-18 C LA
4Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 16-18 C LA
5Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C LA
6Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 C LA
7Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
8Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
8Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaENJOY DANCE STUDIO 16-18 C LA
10Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
11Dominiczak BartoszPiekut MonikaPROGRESS 16-18 C LA
12Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
13Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C ST
2Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
3Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 16-18 C ST
4Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C ST
5Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
6Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
7Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
8Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 C ST
9Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
10Grzybowski MarekKanas AleksandraBAWINEK 16-18 C ST
1Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM 16-18 D LA
2Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE 16-18 D LA
4Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D LA
5Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
6Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D LA
1Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D ST
3Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE 16-18 D ST
4Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 16-18 D ST
5Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
6Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Mielnicki MarcinJanaszczyk MajaJEDYNKA 16-18 E LA
2Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK 16-18 E LA
3Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E LA
4Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 E ST
2Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK 16-18 E ST
3Mielnicki MarcinJanaszczyk MajaJEDYNKA 16-18 E ST
4Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E ST
5Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
6Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART 16-18 E ST
7Pałac JakubGizińska JuliaSTART 16-18 E ST
8Radwański MichałOlszewska DominikaSTART 16-18 E ST
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C LA
2Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C LA
3Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C LA
4Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C LA
5Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 14-15 C LA
6Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraAKCENT 14-15 C LA
1Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 C ST
2Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C ST
3Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C ST
4Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C ST
5Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 14-15 C ST
6Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraAKCENT 14-15 C ST
7Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C ST
8Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 14-15 C ST
1Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 14-15 E 8T
2Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 E 8T
3Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 14-15 E 8T
4Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCreative Dance 14-15 E 8T
1Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 14-15 G 4T
2Skutnik MarcelDąbrowska WiktoriaPRESTIGE 14-15 G 4T
2Sobczyński BartoszRoman PatrycjaSTART 14-15 G 4T
3Długoszek KamilKrysa AleksandraBALLROOM 14-15 G 4T
3Gołosz MichałKuźdub JuliaRESPECT DANCE 14-15 G 4T
1Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 E 8T
2Boś JanBrejnak MajaELITE DANCE 12-13 E 8T
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 E 8T
4Makowski MikołajRaszkowska DominikaFAST-STEP 12-13 E 8T
5Boguszewski AdrianRachwał JuliaCreative Dance 12-13 E 8T
1Borowy MaksymilianJastrzębska ZuzannaKTT DUET 12-13 G 4T
2Rejmer BartłomiejZarychta ZuzannaCENTRUM TAŃCA 12-13 G 4T
3Grabski JakubKleczkowska IzabelaCreative Dance 12-13 G 4T
3Tarwacki KacperJabłońska MichalinaROYAL DANCE STUDIO 12-13 G 4T
1Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION 12-13 H 4T
1Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 12-13 H 4T
1Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 12-13 H 4T
2Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION 12-13 H 4T
2Skrzypczuk SzymonParzonka WiktoriaENJOY DANCE STUDIO 12-13 H 4T
2Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 12-13 H 4T
1Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 E 6T
2Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 E 6T
3Bortniczuk AntoniLewandowska AnastazjaROYAL DANCE STUDIO 10-11 E 6T
4Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 10-11 E 6T
1Szczepaniak JakubTrybuła MajaBLUE CLASSIC 10-11 G 4T
1Szymczyk MikołajBogus MajaFAST-STEP 10-11 G 4T
2Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 10-11 G 4T
2Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO 10-11 G 4T
3Dzięgielewski CyprianWięcławska AnnaSTART 10-11 G 4T
3Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 10-11 G 4T
3Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART 10-11 G 4T