!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:

















1Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 C LA
2Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL 16-18 C LA
3Lankovich VladislavPopławska JuliaCLASSIC DANCESPORT 16-18 C LA
4Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM 16-18 C LA
1Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
3Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
4Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT 16-18 C ST
5Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM 16-18 C ST
1Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 D LA
2Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 D LA
3Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT 16-18 D LA
4Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D LA
5Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE 16-18 D LA
1Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D ST
3Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D ST
4Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE 16-18 D ST
1Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
2Mirosław MichałJodłowska JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
3Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
4Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 E LA
5Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 E ST
2Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
3Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C LA
2Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C LA
3Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
4Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 14-15 C LA
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C ST
2Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C ST
3Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 14-15 C ST
1Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 14-15 G 4T
2Skutnik MarcelDąbrowska WiktoriaPRESTIGE 14-15 G 4T
3Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO 14-15 G 4T
3Taborek AdamRączka JuliaMARENGO 14-15 G 4T
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 D LA
2Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
3Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 12-13 D LA
4Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
5Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
6Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA 12-13 D LA
7Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
1Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
2Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 D ST
3Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
4Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
5Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
6Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA 12-13 D ST
7Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 12-13 D ST
1Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 12-13 E 8T
2Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
3Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 12-13 E 8T
1Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 12-13 G 4T
2Borowski KajetanBernacka AleksandraEGUROLLA DANCE STUDIO 12-13 G 4T
2Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 12-13 G 4T
1Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 G 4T
2Szczepaniak JakubTrybuła MajaBLUE CLASSIC 10-11 G 4T
3Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 4T
1Kamiński MarekKońsko AntoninaIMPET TEAM 10-11 H 4T
1Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 10-11 H 4T
1Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Dzieliński IgorPieróg MartaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
2Wojciechowski KacperDmoch JuliaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
1Manjak KubaWłodarczyk NinaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
1Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET TEAM 8-9 H 4T
1Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 8-9 H 4T
2Krystkiewicz SzymonPiłkowska JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 8-9 H 4T
2Piłkowski StanisławPiłkowska NataliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 8-9 H 4T