!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:














1Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
2Jagielski KarolKowalczyk MilenaKTT DUET 16-18 B LA
3Ciok MichałMitka KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
4Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
5Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
6Świniarski MarcinLewucha AgnieszkaSTARDANCE 16-18 B LA
1Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraIMPET TEAM 16-18 C LA
2Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 16-18 C LA
3Brzeski BrunoOrnat DominikaCLASSIC DANCESPORT 16-18 C LA
4Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C LA
5Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
6Zagórski JanGalewicz WeronikaZORBA 16-18 C LA
7Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 C LA
8Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
9Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 C ST
2Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C ST
3Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
4Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA 16-18 C ST
5Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 C ST
6Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
7Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
1Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 D LA
2Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D LA
3Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 D LA
4Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D LA
5Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
6Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
7Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 D LA
8Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
3Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 D ST
4Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
5Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D ST
6Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
2Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E LA
3Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
4Mirosław MichałJodłowska JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
5Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
6Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
7Dubiński PiotrBilska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E ST
2Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
3Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
4Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
5Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
6Dubiński PiotrBilska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
1Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 12-13 D LA
2Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
3Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
4Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D LA
1Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
2Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D ST
4Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
5Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 12-13 D ST
1Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP 12-13 E 8T
2Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
3Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 12-13 E 8T
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 E 6T
2Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 E 6T
3Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 10-11 E 6T
4Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 10-11 E 6T
5Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO 10-11 E 6T
6Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
7Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 10-11 E 6T
1Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Żydaczewski JulianWierciszewska KorneliaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 6T
3Książek DamianSchab MartaEMOTION 10-11 G 6T
3Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP 10-11 G 6T
1Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 10-11 H 4T
1Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION 10-11 H 4T
2Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 10-11 H 4T
2Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 10-11 H 4T