!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:




























1Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 B LA
2Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 B LA
3Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaS.T. ATLAS 16-18 B LA
4Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B LA
5Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 B LA
6Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
1Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B ST
2Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
3Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
4Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 B ST
5Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 B ST
1Filim MichałKarecka GabrielaKADRYL 16-18 C LA
2Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
3Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL 16-18 C LA
5Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 16-18 C LA
6Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 C ST
2Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
3Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 C ST
4Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C ST
5Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL 16-18 C ST
6Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP 16-18 C ST
7Pięcek AleksanderPięcek AnetaCLASSIC 16-18 C ST
8Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
9Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 16-18 C ST
1Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
2Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 D LA
3Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP 16-18 D LA
4Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D LA
5Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D LA
6Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D LA
7Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA+S 16-18 D LA
1Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 D ST
2Wochlik DominikZduńczyk PaulinaESKADRA 16-18 D ST
3Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
4Gmochowski MateuszPajerska DominikaPOLISH CLUB 16-18 D ST
5Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA+S 16-18 D ST
6Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
7Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 D ST
8Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D ST
9Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
1Grzegorczyk DariuszRusinek PatrycjaZAMEK 16-18 E LA
2Andrzejkiewicz BartoszGrzeszyk KarolinaISKRA 16-18 E LA
1Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 E ST
2Poślad JanMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E ST
1Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC 14-15 C LA
2Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 C LA
1Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 C ST
2Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 14-15 C ST
3Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C ST
1Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 D LA
2Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 14-15 D LA
3Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 D LA
4Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 D LA
5Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 D LA
6Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 D LA
7Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 D LA
8Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 14-15 D LA
9Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 14-15 D LA
1Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 D ST
2Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 D ST
3Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D ST
4Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 14-15 D ST
5Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 D ST
6Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 D ST
7Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 14-15 D ST
8Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 14-15 D ST
9Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 D ST
9Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 D ST
1Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 14-15 E 8T
2Żydaczewski JulianPulchny KarolinaAIR DANCE - Warszawa 14-15 E 8T
3Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
4Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 14-15 E 8T
5Łukasiewicz KarolWargala JessicaCLASSIC 14-15 E 8T
6Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 14-15 E 8T
7Suszek BłażejBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 14-15 E 8T
8Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 E 8T
9Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
10Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 14-15 E 8T
11Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO 14-15 E 8T
12Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 14-15 E 8T
1Hurko MarcelKopiec OliwiaETIUDA 14-15 F 6T
2Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 14-15 F 6T
3Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 14-15 F 6T
1Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 14-15 G 6T
2Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 14-15 G 6T
3Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY 14-15 G 6T
3Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 14-15 G 6T
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
2Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
3Jasiński JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska 12-13 D LA
4Crepaldi PaoloPijet MajaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
5Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 D LA
6Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 12-13 D LA
7Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D LA
8Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 D LA
9Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 12-13 D LA
10Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 12-13 D LA
1Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 D ST
2Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 12-13 D ST
3Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
4Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
5Crepaldi PaoloPijet MajaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
6Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 12-13 D ST
7Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 12-13 D ST
8Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D ST
8Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 D ST
1Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 12-13 E 8T
2Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO 12-13 E 8T
3Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 12-13 E 8T
4Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 12-13 E 8T
5Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE 12-13 E 8T
6Peński DamianSabak JoannaRS 12-13 E 8T
7Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA 12-13 E 8T
8Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 12-13 E 8T
9Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 12-13 E 8T
10Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 12-13 E 8T
11Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 E 8T
12Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION 12-13 E 8T
13Domański MarcelMarciniuk AleksandraISKRA 12-13 E 8T
13Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 12-13 E 8T
15King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 12-13 E 8T
15Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART 12-13 E 8T
17Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 12-13 E 8T
1Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
2Chajkowski AdamPoziemska KalinaZAMEK 12-13 F 6T
3Mendak MateuszPóltorak ŁucjaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
1Malicki FilipBroniszewska HannaETIUDA 12-13 G 6T
1Radwański HubertKopeć KalinaSTART 12-13 G 6T
2Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 12-13 G 6T
2Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC 12-13 G 6T
3Baran BłażejMajewska JuliaTOP - ART 12-13 G 6T
3Leszczuk HubertNowik LauraART OVO - Międzyrzec Podlaski 12-13 G 6T
3Ryng HubertSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 G 6T
1Grobelak BartoszSuszek PolaZORBA 12-13 H 4T
1Karczewski KacperDalgiewicz OliwiaSTART 12-13 H 4T
1Karczewski KonradMaksiewicz Zofia EwaSTART 12-13 H 4T
1Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
2Czapski BartekMysiewicz JuliaSTART 12-13 H 4T
2Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
2Zmysłowski MiłoszNowakowska UrszulaSTART 12-13 H 4T
1Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 10-11 E 6T
3Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 10-11 E 6T
4Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 10-11 E 6T
1Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 10-11 F 6T
2Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 10-11 F 6T
3Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM 10-11 F 6T
1Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO 10-11 G 6T
2Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 10-11 G 6T
3Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 G 6T
3Rębacz JerzyRudnicka IngaCLASSIC 10-11 G 6T
1Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE 10-11 H 4T
1Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE 10-11 H 4T
1Kopp JeremiRosa AleksandraDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Muchowski SzymonSmoleń LenaRS 10-11 H 4T
1Nakielski KrzysztofSerafin JuliaJEDYNKA 10-11 H 4T
1Stradowski AleksanderKlepka AmeliaKlub Tańca STRETTO 10-11 H 4T
1Świerczyński BorysKocia DominikaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
2Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART 10-11 H 4T
2Uramowski MarcelGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 H 4T
2Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
2Bagiński MichałSadowska MagdalenaSTART 10-11 H 4T
2Gierkowski NikodemGierkowska LenaSTART 10-11 H 4T
2Jakubiak IgorPuzyńska AntoninaRS 10-11 H 4T
1Kaczor PrzemysławKaniewska BlankaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Nakielski JakubSkowrońska GabrielaJEDYNKA 8-9 H 4T
1Pilujski HenrykPilujska IzabelaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 H 4T
1Zygiel KarolPańkowska JuliaSTART 8-9 H 4T
2Bojarski WiktorOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński 8-9 H 4T
2Michalski Grzegorz StanisławBarchan AntoninaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 H 4T
2Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński 8-9 H 4T
2Tiurmorezow KrzysztofBukowska MichalinaWIKA 8-9 H 4T
1Pawlak LeonTryka HannaZAMEK 8-9 OPEN 6T
2Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 8-9 OPEN 6T
3Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK 8-9 OPEN 6T