!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CeA Challenge Cup Jesienny (PTT)
Wieliczka Folwark Zalesie
Filtruj:
Kategorie:














1Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES 16-18 B LA
2Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 B LA
3Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 B LA
4Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków 16-18 B LA
5Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 16-18 B LA
6Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 B LA
7Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 B LA
1Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 B ST
2Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 16-18 B ST
3Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 B ST
4Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 B ST
1Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C LA
2Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
3Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 C LA
4Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 16-18 C LA
5Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C LA
6Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 C LA
7Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
8Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 C LA
8Pyrek KarolBała IzabelaKLASA 16-18 C LA
10Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 C LA
11Siwik MateuszKieć HannaELITA - Kraków 16-18 C LA
1Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C ST
2Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C ST
3Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
4Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C ST
5Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C ST
6Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE 16-18 C ST
7Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 C ST
8Siwik MateuszKieć HannaELITA - Kraków 16-18 C ST
1Połeć JakubBajor KarolinaELITA - Kraków 16-18 D LA
2Tomala KrzysztofMagnowska JustynaRONDO 16-18 D LA
3Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO 16-18 D LA
4Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 D LA
5Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 D LA
6Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKuźnia Tańca 16-18 D LA
7Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D LA
8Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 D LA
9Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 16-18 D LA
9Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 16-18 D LA
11Pabian PiotrPabian MarzenaKuźnia Tańca 16-18 D LA
12Pasiut SzymonFigiel MariaKuźnia Tańca 16-18 D LA
1Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 D ST
2Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D ST
3Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 16-18 D ST
4Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa 16-18 D ST
5Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA 16-18 D ST
6Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 16-18 D ST
7Gniadek-Zając GrzegorzCzechura GabrielaBAWINEK 16-18 D ST
1Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL 16-18 E LA
2Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 E LA
3Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA 16-18 E LA
3Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 E LA
1Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 E ST
2Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA 16-18 E ST
3Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL 16-18 E ST
1Lipiński PawełZdziarska ZofiaRONDO 14-15 G 6T
2Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM 14-15 G 6T
3Brennan DominikWłodarczyk PatrycjaSKT Regis Bochnia 14-15 G 6T
3Zwolski PrzemysławBadura OliwiaFORUM 14-15 G 6T
1Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK 12-13 G 6T
2Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
2Piekiełko BłażejHorak MartynaST IMPRESJA Kęty 12-13 G 6T
3Szczepański JanPasamonik KlaudiaWDS - Katowice 12-13 G 6T
3Szwed MarcinDudka OliwiaSWING 12-13 G 6T
1Skóra OskarKorczak NikolaGALA 10-11 G 6T
1Twardzik JakubMusiał MajaRONDO 10-11 G 6T
1Gracz BłażejAntoń KamilaGALA 10-11 G 6T
1Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL 10-11 G 6T
2Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION 10-11 G 6T
2Kamiński SebastianBarnaś AnnaKLASA 10-11 G 6T
2Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO 10-11 G 6T
2Miedziński FilipBaron EmiliaWDS - Katowice 10-11 G 6T
2Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA 10-11 G 6T
3Niewola BartoszKot IzabelaSzT eMiKa 10-11 G 6T
3Rydzewski TomaszŁysio KajaRONDO 10-11 G 6T
3Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia 10-11 G 6T
3Surgiel JakubZalewska KajaZORBA 10-11 G 6T
3Kuś BartłomiejMichalska UrszulaSTTS 10-11 G 6T
3Kwinta FilipGawęda ZuzannaJUST DANCE 10-11 G 6T
3Kędzior FilipMiras AleksandraGALA 10-11 G 6T
3Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA 10-11 G 6T
1Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE 8-9 G 6T
2Chwała HubertDuda AureliaJUST DANCE 8-9 G 6T
1Haptaś SzymonStępień EwaGALA 8-9 H 4T
1Tolarz KubaKurkowska ZuzannaLORDANCE 8-9 H 4T
2Hajduk KamilKopeć KlaraSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 H 4T