!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:































1Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II C LA
2Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II C LA
1Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II C ST
2Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II C ST
3Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II C ST
1Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II D LA
2Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II D LA
3Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II D LA
1Grzechnik ArturGrzechnik CzesławaST Linestudio Senior II E LA
2Łakus GrzegorzŁakus BeataST Linestudio Senior II E LA
3Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II E LA
4Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E LA
5Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior II E LA
6Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II E LA
1Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E ST
2Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E ST
3Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II E ST
4Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK Senior II E ST
5Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II E ST
1Grabka JanuszGrabka JoannaST Linestudio Senior II F LA
2Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior II F LA
3Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F LA
4Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA Senior II F LA
5Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II F LA
6Kulików SławomirKulików JoannaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F LA
7Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior II F LA
1Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior II F ST
2Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior II F ST
3Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II F ST
4Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA Senior II F ST
1Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I C LA
2Jaros RobertJaros AgataKICK Senior I C LA
1Jaros RobertJaros AgataKICK Senior I C ST
2Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I C ST
3Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław Senior I C ST
1Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I D LA
2Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior I D LA
3Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT Senior I D LA
4Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior I D LA
1Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior I D ST
2Jaros RobertJaros AgataKICK Senior I D ST
3Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior I D ST
4Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław Senior I D ST
1Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I E LA
2Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT Senior I E LA
3Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKuźnia Tańca Senior I E LA
4Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior I E LA
5Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior I E LA
6Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO Senior I E LA
1Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKuźnia Tańca Senior I E ST
2Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I E ST
3Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I E ST
4Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior I E ST
5Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO Senior I E ST
1Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO Senior I F LA
2Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior I F LA
3Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F LA
4Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaGEMAR Senior I F LA
1Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaGEMAR Senior I F ST
2Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior I F ST
3Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO Senior I F ST
4Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior I F ST
1Trytko MichałWilk KlaudiaDŻET 16-18 A ST
2Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 A ST
3Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 A ST
4Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 A ST
5Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK 16-18 A ST
6Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 A ST
7Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO 16-18 A ST
1Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 B ST
2Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO 16-18 B ST
1Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C LA
2Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 C LA
3Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 C LA
4Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C LA
5Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 C LA
6Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
7Szozda MichałGoranczewska JuliaDANCE TEAM 16-18 C LA
8Jarosz MichaelSiwek AleksandraEUFORIA Dance Kraków 16-18 C LA
9Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C LA
9Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C LA
11Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C LA
11Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 C LA
13Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 C LA
1Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C ST
2Szozda MichałGoranczewska JuliaDANCE TEAM 16-18 C ST
3Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 C ST
4Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
5Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP 16-18 C ST
6Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 C ST
7Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
8Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C ST
9Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C ST
10Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C ST
1Mucha PawełFatyga AgataIMPERIA 16-18 D LA
2Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 D LA
3Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 D LA
4Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 D LA
5Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 D LA
6Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
7Kijak KonradMolendowska NikolaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
7Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
9Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaIMPERIA 16-18 D LA
10Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 D LA
11Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl 16-18 D LA
11Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
13Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaIMPERIA 16-18 D LA
1Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 D ST
2Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 D ST
3Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 D ST
4Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
5Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D ST
6Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA 16-18 D ST
7Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D ST
8Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
9Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D ST
10Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
11Ortwein RafałCzechura GabrielaBAWINEK 16-18 D ST
12Ordowski MaciejZajda DorotaBAWINEK 16-18 D ST
13Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
14Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 D ST
15Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl 16-18 D ST
1Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E LA
2Czarnota AdrianSanetra GabrielaNOWY STYL 16-18 E LA
3Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB 16-18 E LA
4Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 E LA
5Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 E LA
6Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
7Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E LA
7Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 E LA
9Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK 16-18 E LA
10Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
11Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
1Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB 16-18 E ST
2Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E ST
3Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 E ST
4Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
5Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E ST
6Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
7Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 E ST
8Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA 16-18 E ST
9Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 E ST
10Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E ST
11Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK 16-18 E ST
1Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 D LA
2Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 D LA
3Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 D LA
4Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA 14-15 D LA
5Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 D LA
6Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 D LA
7Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 D LA
8Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 14-15 D LA
9Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D LA
1Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 14-15 D ST
2Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 D ST
3Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 D ST
4Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 D ST
5Noga MateuszSaj KarolinaGALA 14-15 D ST
6Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
7Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 D ST
8Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 D ST
9Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 D ST
10Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 14-15 D ST
11Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA 14-15 D ST
12Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 D ST
12Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D ST
1Woźniak JakubBieńczyk MariaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
2Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
3Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 14-15 E 8T
4Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 E 8T
5Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 14-15 E 8T
6Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
7Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE 14-15 E 8T
8Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 14-15 E 8T
8Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 14-15 E 8T
8Łysak PawełZalewska NicolaKICK 14-15 E 8T
11Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
12Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 14-15 E 8T
13Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 14-15 E 8T
14Nowak DominikZachara AleksandraLATINO 14-15 E 8T
15Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały 14-15 E 8T
1Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 F 6T
2Sadowski SebastianSamek KamilaRYTM 14-15 F 6T
3Szewc AdamWiącek HannaFORUM 14-15 F 6T
1Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 12-13 E 8T
2Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 12-13 E 8T
3Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 12-13 E 8T
4Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 12-13 E 8T
5Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 12-13 E 8T
6Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 E 8T
7Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO 12-13 E 8T
7Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 12-13 E 8T
7Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 12-13 E 8T
10Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
11Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK 12-13 E 8T
12Gawęda WiktorCzech NadiaEVOLUTION 12-13 E 8T
13Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 E 8T
14Breński AntoniHabel AnnaKLASA 12-13 E 8T
1Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION 12-13 G 6T
2Weiner MaciejGlapa HannaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 G 6T
3Lejzak FilipStrzelec NataliaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
1Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA 10-11 F 6T
2Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 10-11 F 6T
3Gucwa WojciechBatko MartynaMCT 10-11 F 6T
4Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE 10-11 F 6T
5Kulików SzymonChrząstek MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 F 6T
6Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 10-11 F 6T