!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA (PTT)
Gogolin
Filtruj:
Kategorie:







1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN 10T (MP)
2Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN 10T (MP)
3Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN 10T (MP)
4Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK Senior III OPEN 10T (MP)
5Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA Senior III OPEN 10T (MP)
6Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III OPEN 10T (MP)
7Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB Senior III OPEN 10T (MP)
8Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA Senior III OPEN 10T (MP)
1Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO Senior II OPEN 10T (MP)
2Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec Senior II OPEN 10T (MP)
3Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II OPEN 10T (MP)
4Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior II OPEN 10T (MP)
5Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior II OPEN 10T (MP)
6Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II OPEN 10T (MP)
7Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior II OPEN 10T (MP)
8Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaKuźnia Tańca Senior II OPEN 10T (MP)
9Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior II OPEN 10T (MP)
10Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior II OPEN 10T (MP)
1Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN 10T (MP)
2Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior I OPEN 10T (MP)
3Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA Senior I OPEN 10T (MP)
1Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec 16-20 OPEN 10T (MP)
2Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA 16-20 OPEN 10T (MP)
3Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA 16-20 OPEN 10T (MP)
4Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK 16-20 OPEN 10T (MP)
5Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA 16-20 OPEN 10T (MP)
6Stempka KewinPawlak MajaIMPULS 16-20 OPEN 10T (MP)
7Gułaj SebastianWidz MarcelinaCHAMPION TEAM 16-20 OPEN 10T (MP)
8Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET 16-20 OPEN 10T (MP)
9Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA 16-20 OPEN 10T (MP)
10Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-20 OPEN 10T (MP)
11Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN 10T (MP)
12Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA 16-20 OPEN 10T (MP)
13Puszka MichałRubacha AnnaLIDER 16-20 OPEN 10T (MP)
14Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL 16-20 OPEN 10T (MP)
15Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE 16-20 OPEN 10T (MP)
15Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA 16-20 OPEN 10T (MP)
17Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-20 OPEN 10T (MP)
18Skarka MichałStolarska IvettaMASTER DANCE 16-20 OPEN 10T (MP)
1Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 14-15 OPEN 10T (MP)
2Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA 14-15 OPEN 10T (MP)
3Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
4Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN 10T (MP)
5Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN 10T (MP)
6Dybaś PawełKuta MariannaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
7Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA 14-15 OPEN 10T (MP)
7Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE 14-15 OPEN 10T (MP)
7Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 14-15 OPEN 10T (MP)
10Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 14-15 OPEN 10T (MP)
11Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 OPEN 10T (MP)
12Matłoka MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 OPEN 10T (MP)
13Malinowski WiktorOlejnik PatrycjaGRACJA 14-15 OPEN 10T (MP)
14Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
15Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL 14-15 OPEN 10T (MP)
16Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO 14-15 OPEN 10T (MP)
17Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN 10T (MP)
18Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN 10T (MP)
19Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE 14-15 OPEN 10T (MP)
20Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN 10T (MP)
21Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE 14-15 OPEN 10T (MP)
22Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
22Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 14-15 OPEN 10T (MP)
24Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 OPEN 10T (MP)
25Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 14-15 OPEN 10T (MP)
26Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 14-15 OPEN 10T (MP)
27Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 OPEN 10T (MP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN 10T (MP)
2Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN 10T (MP)
3Kleczko JakubWychowałek WiktoriaSUKCES 12-13 OPEN 10T (MP)
4Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 OPEN 10T (MP)
5Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN 10T (MP)
6Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN 10T (MP)
7Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 12-13 OPEN 10T (MP)
7Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN 10T (MP)
9Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN 10T (MP)
10Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 12-13 OPEN 10T (MP)
11Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN 10T (MP)
12Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 12-13 OPEN 10T (MP)
13Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN 10T (MP)
14Ligus NorbertBrol MajaZORBA 12-13 OPEN 10T (MP)
15Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL 12-13 OPEN 10T (MP)
16Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 OPEN 10T (MP)
16Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA 12-13 OPEN 10T (MP)
18Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 12-13 OPEN 10T (MP)
19Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 12-13 OPEN 10T (MP)
20Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 12-13 OPEN 10T (MP)