!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego (PTT)
Będzin
Filtruj:
Kategorie:





























1Grabka JanuszGrabka JoannaST Linestudio Senior III F LA
2Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F LA
1Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III F ST
2Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F ST
1Grzechnik ArturGrzechnik CzesławaST Linestudio Senior II E LA
2Łakus GrzegorzŁakus BeataST Linestudio Senior II E LA
3Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior II E LA
4Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E LA
1Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E ST
2Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E ST
3Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior II E ST
1Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior I E LA
2Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I E LA
3Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I E LA
1Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaAKCENT - Będzin Senior I E ST
2Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I E ST
3Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I E ST
1Banach AlanMarkiewicz WiktoriaMDANCE 16-18 B LA
2Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
3Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B LA
4Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 B LA
5Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
6Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B LA
7Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
8Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
9Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
10Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 16-18 B LA
11Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B LA
12Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B LA
1Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B ST
2Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
3Sitek SebastianDudys AnnaKuźnia Tańca 16-18 B ST
4Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
5Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B ST
6Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
7Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
8Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
9Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B ST
10Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
11Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B ST
12Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
1Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 C LA
2Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
3Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C LA
4Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 C LA
1Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 C ST
2Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C ST
3Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C ST
4Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
5Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C ST
1Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 D LA
2Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 D LA
3Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES 16-18 D LA
4Mucha PawełFatyga AgataIMPERIA 16-18 D LA
5Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 D LA
6Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
7Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKuźnia Tańca 16-18 D LA
7Tomala KrzysztofGawlik JuliaRONDO 16-18 D LA
9Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA 16-18 D LA
9Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D LA
11Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 D LA
12Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 D LA
13Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 D LA
14Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 D LA
14Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 16-18 D LA
16Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 D LA
16Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
18Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaIMPERIA 16-18 D LA
19Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 D LA
20Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D LA
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 D ST
2Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES 16-18 D ST
3Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 D ST
4Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D ST
5Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 D ST
6Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D ST
7Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D ST
8Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 D ST
9Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
10Mroczek MichałZygmunt WeronikaKuźnia Tańca 16-18 D ST
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 16-18 E LA
2Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
3Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE 16-18 E LA
4Mroczek MichałZygmunt WeronikaKuźnia Tańca 16-18 E LA
5Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
6Grzelak OlafBorowiak OliwiaESKADRA 16-18 E LA
7Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
8Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 E LA
8Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 E LA
1Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 E ST
2Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 E ST
3Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
4Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 E ST
5Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
6Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
7Grzelak OlafBorowiak OliwiaESKADRA 16-18 E ST
8Ordowski MaciejZajda DorotaBAWINEK 16-18 E ST
9Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaAKCENT - Będzin 16-18 E ST
1Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE 16-18 F ST
2Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 F ST
1Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 14-15 C LA
2Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
1Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 14-15 C ST
2Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA 14-15 C ST
3Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C ST
4Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 14-15 C ST
5Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 C ST
6Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 C ST
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 14-15 D LA
2Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 D LA
3Szczepaniak PiotrPielka WeronikaAKCENT - Będzin 14-15 D LA
4Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 D LA
5Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA 14-15 D LA
6Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 D LA
7Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 14-15 D LA
8Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 D LA
9Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D LA
10Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 D LA
11Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 D LA
12Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 14-15 D LA
13Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 D LA
14Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 D LA
15Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 D LA
1Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 14-15 D ST
2Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 D ST
3Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 D ST
4Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 14-15 D ST
5Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 D ST
6Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 D ST
7Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 D ST
8Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 D ST
8Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 D ST
10Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 D ST
11Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 14-15 D ST
1Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 E 8T
2Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO 14-15 E 8T
3Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
4Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 E 8T
5Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 E 8T
6Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
7Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 14-15 E 8T
1Mirek StanisławRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
2Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaMONSUN MDK 14-15 F 6T
3Władowski AllanGrzegorczyk AnnaFORUM 14-15 F 6T
4Skrzyposzek MaciejPindur AleksandraFORUM 14-15 F 6T
5Przedworski DanielPiofczyk MajaFORUM 14-15 F 6T
6Chłód MateuszNocoń AlicjaFORUM 14-15 F 6T
7Tomczyk JakubJurek EwaFORUM 14-15 F 6T
8Szewc AdamWiącek HannaFORUM 14-15 F 6T
1Kisielewski JakubLipińska JuliaASTRA 12-13 E 8T
2Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 12-13 E 8T
3Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 12-13 E 8T
4Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
5Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin 12-13 E 8T
6Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 F 6T
2Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 12-13 F 6T
3Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 12-13 F 6T
1Skrzyszewski SzymonNowara LenaMAESTRO 12-13 G 6T
2Drąg JakubGajny AleksandraMONSUN MDK 12-13 G 6T
2Howley AleksanderŁukasiewicz KarolinaKIEPURA - Wrocław 12-13 G 6T
3Weiner MaciejGlapa HannaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 G 6T
3Migacz FilipMigacz EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 G 6T
1Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin 10-11 E 6T
2Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 E 6T
3Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 10-11 E 6T
4Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
5Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 10-11 E 6T
6Skwarnicki PiotrGóral GabrielaIMPERIA 10-11 E 6T
7Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 10-11 E 6T
1Boiko MykytaHodór JuliaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
2Kulików SzymonChrząstek MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 6T
3Drąg FilipPopadiuk OlgaMONSUN MDK 10-11 G 6T
3Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO 10-11 G 6T
1Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE 10-11 H 4T
2Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
2Ryś BartoszNowodzińśka JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
2Czempik TobiaszCzempik MajaRONDO 10-11 H 4T
1Grobelak KacperStanek AnastazjaZORBA 8-9 H 4T
1Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
1Tutaj AntoniWłodarczyk PolaKIEPURA 8-9 H 4T
1Wojtoń AdamWojtoń NataliaKIEPURA 8-9 H 4T
2Gatner FranciszekSuchecka DominikaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
2Mandrysz BartoszWojaczek ZofiaRONDO 8-9 H 4T
2Pawłowski PawełBogajewska HannaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T