!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin (PTT)
Będzin
Filtruj:
Kategorie:

























1Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaGEMAR Senior I F LA
2Pisarek SebastianPisarek AnnaGEMAR Senior I F LA
3Turek JacekTurek MonikaGEMAR Senior I F LA
4Rębisz ŁukaszRębisz MagdalenaGEMAR Senior I F LA
1Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaAKCENT - Będzin Senior I F ST
2Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaGEMAR Senior I F ST
3Turek JacekTurek MonikaGEMAR Senior I F ST
4Pisarek SebastianPisarek AnnaGEMAR Senior I F ST
5Rębisz ŁukaszRębisz MagdalenaGEMAR Senior I F ST
1Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
2Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 B LA
3Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 16-18 B LA
4Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B LA
5Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
6Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO 16-18 B LA
7Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 B LA
8Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B LA
9Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
10Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
11Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 B LA
12Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 B LA
13Kakakis NikodemDominek KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
13Wojdowski JonaszWojdowska KlaudiaDANCE IMPERIUM - Poznań 16-18 B LA
1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B ST
2Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM 16-18 B ST
3Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B ST
4Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
5Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
6Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
7Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
8Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 B ST
9Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
1Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 C LA
2Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C LA
3Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 C LA
4Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
5Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
6Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C LA
7Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA 16-18 C LA
8Kubica EliaszFranik NataliaMISTRAL 16-18 C LA
9Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
10Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 16-18 C LA
11Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C LA
1Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 16-18 C ST
2Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C ST
3Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 C ST
4Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 C ST
5Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
6Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 C ST
7Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C ST
8Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
9Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C ST
10Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
11Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 C ST
12Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 C ST
13Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 C ST
1Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO 16-18 D LA
2Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL 16-18 D LA
3Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D LA
4Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 D LA
5Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 16-18 D LA
6Sarna ArturAntosik ZuzannaINES 16-18 D LA
7Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 16-18 D LA
8Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 D LA
9Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D LA
10Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 D LA
11Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 D LA
1Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 16-18 D ST
2Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 D ST
3Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 16-18 D ST
4Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 D ST
5Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D ST
6Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D ST
7Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 D ST
8Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA 16-18 D ST
1Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E LA
2Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA 16-18 E LA
3Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E LA
4Michalew IgorGładka JuliaETIUDA 16-18 E LA
5Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E LA
6Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E LA
7Gajek DominikZając PaulinaeMotion Dance Academy 16-18 E LA
8Grabowski MariuszKultys AleksandraBAWINEK 16-18 E LA
8Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
10Tkacz SebastianGerstel RoksanaFORUM 16-18 E LA
1Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E ST
2Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E ST
3Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E ST
4Gajek DominikZając PaulinaeMotion Dance Academy 16-18 E ST
5Paczyński MateuszRączka JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 E ST
6Tkacz SebastianGerstel RoksanaFORUM 16-18 E ST
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 C LA
2Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 C LA
3Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C LA
4Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 14-15 C LA
5Kaczmarek DamianHomenda MajaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
6Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
7Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 C LA
1Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 C ST
2Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C ST
3Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 14-15 C ST
4Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 C ST
5Janus JakubPielka WeronikaAKCENT - Będzin 14-15 C ST
6Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 C ST
7Kaczmarek DamianHomenda MajaCHAMPION TEAM 14-15 C ST
8Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 14-15 C ST
1Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES 14-15 D LA
2Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 D LA
3Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 14-15 D LA
4Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 D LA
5Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 14-15 D LA
6Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D LA
7Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 D LA
8Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM - Ornontowice 14-15 D LA
9Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D LA
10Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D LA
11Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 D LA
1Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM - Ornontowice 14-15 D ST
2Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D ST
3Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 D ST
4Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D ST
5Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 D ST
6Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 14-15 D ST
7Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 D ST
8Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D ST
9Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D ST
10Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D ST
1Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES 14-15 E 8T
2Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL 14-15 E 8T
3Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 14-15 E 8T
4Morawa AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA 14-15 E 8T
5Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S 14-15 E 8T
6Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP 14-15 E 8T
7Czerny SzymonGałwa AleksandraZORBA 14-15 E 8T
8Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 14-15 E 8T
8Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 E 8T
10Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 E 8T
11Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 E 8T
1Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 F 6T
2Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 F 6T
3Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 14-15 F 6T
4Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 14-15 F 6T
5Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 14-15 F 6T
6Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
7Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN 14-15 F 6T
1Kulig KacperPaszkiewicz GabrielaCT WYPYCH 14-15 G 6T
1Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA 14-15 G 6T
2Jaworski JakubStojak MajaIMPULS 14-15 G 6T
2Kolenda DominikKłapczyk PatrycjaTEAM - Ornontowice 14-15 G 6T
3Grabara OskarGawron KingaAKCENT - Będzin 14-15 G 6T
3Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 14-15 G 6T
3Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 14-15 G 6T
1Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 E 8T
2Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO 12-13 E 8T
3Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE 12-13 E 8T
4Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 12-13 E 8T
5Szczepaniak PiotrLedwoń KingaAKCENT - Będzin 12-13 E 8T
6Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 12-13 E 8T
7Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 12-13 E 8T
8Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 12-13 E 8T
9Skowronek KrzysztofMisz OliwiaRONDO 12-13 E 8T
9Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 12-13 E 8T
1Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 12-13 F 6T
2Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
3Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
4Adrianowicz AdrianWilczek MajaA+S 12-13 F 6T
5Peński DamianSabak JoannaRS 12-13 F 6T
6Brol JakubKołomycew DariaZORBA 12-13 F 6T
7Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 12-13 F 6T
8Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO 12-13 F 6T
9Szczepaniak PawełRygasiewicz PolaRONDO 12-13 F 6T
10Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 12-13 F 6T
11Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 F 6T
12Grabara ArturStarzyńska KamilaAKCENT - Będzin 12-13 F 6T
13Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 F 6T
14Krzywiński KacperSzweda MajaDANCELOOK 12-13 F 6T
15Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 F 6T
1Marcinek MateuszSkrzyszowska RoksanaKTT REWIA 12-13 G 6T
1Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA 12-13 G 6T
1Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA 12-13 G 6T
2Reng MikołajKotowicz MartynaBALLARE 12-13 G 6T
2Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA 12-13 G 6T
2Włodarczyk NikodemHomenda WiktoriaMONSUN MDK 12-13 G 6T
3Grzybek AlexanderBadurczyk JoannaKTT REWIA 12-13 G 6T
3Jaromin DorianDmuchowska LenaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
3Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 12-13 G 6T
3Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 12-13 G 6T
3Włodarczyk LeonardCzachor LenaMONSUN MDK 12-13 G 6T
1Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 10-11 G 6T
1Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Gudowski StanisławKocot JuliaMARENGO 10-11 G 6T
2Kucza MakaryCzapla JuliaTEAM - Ornontowice 10-11 G 6T
3Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 10-11 G 6T
3Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS 10-11 G 6T
3Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 10-11 G 6T
3Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
1Chorowski PiotrGrzywok DorotaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
1Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 10-11 H 4T
1Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL 10-11 H 4T
2Piątek FilipWieczorek EmiliaAkademia Tańca 10-11 H 4T
2Rudnicki JakubOzon OliviaMAESTRO 10-11 H 4T
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 8-9 G 6T
2Grabowski MaciejŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin 8-9 G 6T
2Zalas DominikPrenkiewicz EwaKuźnia Tańca 8-9 G 6T
3Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA 8-9 G 6T
3Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin 8-9 G 6T
1Żołnierczyk SebastianBłażejak PolaAKCENT - Będzin 8-9 H 4T
2Surgiel JakubZalewska KajaZORBA 8-9 H 4T