!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" (PTT)
Krosno
Filtruj:
Kategorie:





















1Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 B LA
2Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B LA
3Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
4Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 B LA
5Stański MateuszKrupa KatarzynaDŻET 16-18 B LA
6Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B LA
7Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B LA
8Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
9Grabas PatrykDudek WiolettaAKSEL 16-18 B LA
1Micał KamilKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B ST
2Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 B ST
3Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
4Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 B ST
5Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
6Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 B ST
7Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 B ST
1Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 D LA
2Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
3Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 D LA
4Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 D LA
5Biela ErnestFalfasińska AleksandraBAWINEK 16-18 D LA
1Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 D ST
2Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
3Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA 16-18 D ST
4Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 D ST
5Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
6Biela ErnestFalfasińska AleksandraBAWINEK 16-18 D ST
1Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
2Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C LA
3Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 C LA
4Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C LA
5Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
6Ryznar MarcinHudzik HannaK-STUDIO 14-15 C LA
7Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 C LA
8Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 C LA
1Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C ST
2Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C ST
3Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C ST
4Ryznar MarcinHudzik HannaK-STUDIO 14-15 C ST
5Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C ST
6Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C ST
7Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 C ST
7Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 C ST
9Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 C ST
10Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 C ST
10Socha AdamNowak MariaK-STUDIO 14-15 C ST
1Kłoda KacperBara OliwiaGALA 14-15 D LA
2Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 D LA
3Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
4Socha AdamNowak MariaK-STUDIO 14-15 D LA
5Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 D LA
6Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 D LA
7Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D LA
8Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
9Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
1Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D ST
2Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 D ST
3Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 D ST
4Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 14-15 D ST
5Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 D ST
6Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
7Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
1Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa 14-15 E 8T
2Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 14-15 E 8T
3Gierczak OliwierFlis GabrielaA-Z 14-15 E 8T
4Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA 14-15 E 8T
5Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
6Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 14-15 E 8T
7Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 E 8T
1Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 F 6T
2Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL 14-15 F 6T
3Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 14-15 F 6T
4Bienia JakubGlazar EmiliaGRACJA 14-15 F 6T
1Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D LA
2Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D LA
3Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 12-13 D LA
4Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 D LA
5Wołczański MichałLasek AleksandraK-STUDIO 12-13 D LA
1Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D ST
2Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 D ST
3Wołczański MichałLasek AleksandraK-STUDIO 12-13 D ST
1Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 12-13 E 8T
2Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 12-13 E 8T
3Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 E 8T
4Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 12-13 E 8T
5Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 12-13 E 8T
6Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 E 8T
7Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 E 8T
1Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO 12-13 F 6T
2Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 12-13 F 6T
3Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 12-13 F 6T
4Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa 12-13 F 6T
5Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA 12-13 F 6T
6Płaza MaciejLeszczewska JuliaGRACJA 12-13 F 6T
7Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 12-13 F 6T
8Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 12-13 F 6T
9Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 12-13 F 6T
1Adrianowicz AdrianGawrońska AnnaA+S 12-13 G 6T
1Gniewek MateuszCieniek AleksandraAKSEL 12-13 G 6T
2Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA 12-13 G 6T
2Michalecki MiłoszWoźniak GabrielaA-Z 12-13 G 6T
3Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 G 6T
3Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE 12-13 G 6T
3Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 12-13 G 6T
1Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 10-11 E 6T
2Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 10-11 E 6T
3Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 10-11 E 6T
4Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
1Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 10-11 F 6T
2Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 F 6T
3Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa 10-11 F 6T
4Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 10-11 F 6T
5Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA 10-11 F 6T
6Aszklar KacperMola KajaGRACJA 10-11 F 6T
1Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE 10-11 G 6T
1Folta KarolKielawa JuliaKLASA 10-11 G 6T
2Pacławski KamilJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
2Wilk WiktorMidura AmeliaGRACJA 10-11 G 6T
3Baran SzymonZubilewicz KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
3Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET 10-11 G 6T
3Maziarz DawidCzech ZofiaPODKARPACIE 10-11 G 6T
1Breński AntoniHabel AnnaKLASA 10-11 H 4T
1Kopczak AdrianAlbrycht MajaGRACJA 10-11 H 4T
1Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 10-11 H 4T
2Krawczyk KrystianSzelążek EmiliaA-Z 10-11 H 4T
2Omachel ErykOmachel NataliaGRACJA 10-11 H 4T
2Dzerowicz FilipZielińska JagodaGRACJA 10-11 H 4T
1Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 8-9 H 4T
1Mleczak PawełKustra MajaGRACJA 8-9 H 4T
1Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 8-9 H 4T
2Dzerowicz WiktorDębiec JuliaGRACJA 8-9 H 4T
2Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA 8-9 H 4T