!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 (PTT)
Żółkiewka
Filtruj:
Kategorie:























1Kiszka TomaszMrozowska-Kiszka JoannaJUMP Senior I F LA
2Oleszko WiesławOleszko LucynaJUMP Senior I F LA
3Krawczyk PawełKrawczyk MajaJUMP Senior I F LA
4Wójcik SebastianJakubczak KatarzynaTOP - ART Senior I F LA
5Jeleń MariuszJeleń AnnaTOP - ART Senior I F LA
6Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP Senior I F LA
1Cechowicz RadosławCechowicz MartaMAGIC-DANCE Senior I F ST
2Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP Senior I F ST
3Oleszko WiesławOleszko LucynaJUMP Senior I F ST
4Kiszka TomaszMrozowska-Kiszka JoannaJUMP Senior I F ST
5Polański TomaszPolańska BarbaraMAGIC-DANCE Senior I F ST
6Krawczyk PawełKrawczyk MajaJUMP Senior I F ST
7Jeleń MariuszJeleń AnnaTOP - ART Senior I F ST
1Kacprzak KacperLorkowska KingaDancers United 16-18 B LA
2Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 16-18 B LA
3Huber JanStaszak KarolinaTAKT 16-18 B LA
4Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B LA
5Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B LA
6Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 B LA
7Chmura ErykWawryło AleksandraS.T. Krystian Krzemiński 16-18 B LA
8Wardak MarcinWardak NataliaUKS KORDASZEWSCY 16-18 B LA
9Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 B LA
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 16-18 B ST
2Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
3Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B ST
4Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 16-18 B ST
5Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B ST
6Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 B ST
1Kucharczyk PatrykJanus OliwiaAkademia Tańca 16-18 C LA
2Socha JarosławFrydrych MilenaAKSEL 16-18 C LA
3Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 C LA
4Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
5Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 C LA
6Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 16-18 C LA
7Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C LA
8Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 16-18 C LA
9Pawłowski KornelKajdaszuk PaulinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
10Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 C LA
1Socha JarosławFrydrych MilenaAKSEL 16-18 C ST
2Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 C ST
3Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 C ST
4Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 16-18 C ST
5Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 C ST
1Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D LA
2Butryn GrzegorzWach AleksandraJUST DANCE 16-18 D LA
3Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 16-18 D LA
4Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 D LA
5Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 D LA
6Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 16-18 D LA
1Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
2Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D ST
1Flader StanisławDębniak MariaRS 16-18 E LA
2Pańko GabrielGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 16-18 E LA
3Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK 16-18 E LA
4Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E LA
5Gałka MaciejKsiądz AlicjaIMPULS 16-18 E LA
1Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F ST
2Gałka MaciejKsiądz AlicjaIMPULS 16-18 F ST
1Barczyński WiktorPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska 14-15 C LA
2Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 14-15 C LA
3Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 C LA
4Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 C LA
1Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 14-15 C ST
2Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
3Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 C ST
4Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
1Traczyk KacperKobyłecka MartynaAkademia Tańca 14-15 D LA
2Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 14-15 D LA
3Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
4Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D LA
5Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
6Pliszka PhilipGielarek NadiaJUST DANCE 14-15 D LA
7Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 D LA
8Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
9Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 14-15 D LA
1Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D ST
2Pliszka PhilipGielarek NadiaJUST DANCE 14-15 D ST
3Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
4Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
5Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 D ST
6Traczyk KacperKobyłecka MartynaAkademia Tańca 14-15 D ST
7Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 14-15 D ST
8Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 D ST
9Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 14-15 D ST
1Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC 14-15 E 8T
2Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa 14-15 E 8T
3Szabat JakubChudy KarolinaJUMP 14-15 E 8T
4Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO 14-15 E 8T
5Baran BłażejSzafraniec JudytaTOP - ART 14-15 E 8T
6Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 14-15 E 8T
7Zarosa KrystianStępniak MajaZAMEK 14-15 E 8T
8Wójcik AdamLitwiniuk AnastazjaISKRA 14-15 E 8T
1Bakalarz MateuszNalepa WeronikaTOP - ART 14-15 F 6T
2Chalimoniuk JakubMarciniuk AleksandraISKRA 14-15 F 6T
3Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 14-15 F 6T
4Sędłak SzymonJeleń MajaTOP - ART 14-15 F 6T
5Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM 14-15 F 6T
6Barczyński MateuszMordel JuliaLIDER 14-15 F 6T
7Szkirman JakubWróbel AleksandraCENTRUM TAŃCA 14-15 F 6T
8Jakubiak AntoniWojciechowska MonikaFANTAN - Kraśnik 14-15 F 6T
9Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik 14-15 F 6T
1Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 D ST
2Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D ST
1Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART 12-13 E 8T
2Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE 12-13 E 8T
3Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 E 8T
4Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA 12-13 E 8T
5Świderski MateuszSzwed LenaBALLROOM 12-13 E 8T
6Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM 12-13 E 8T
7Giemza StanisławCzajkowska PaulinaZAMEK 12-13 E 8T
8Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC 12-13 E 8T
9Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW 12-13 E 8T
1Kuliński JakubMichalska ZuzannaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
2Furtak MaksymilianGałan GabrielaZAMEK 12-13 F 6T
3Lejzak FilipStrzelec NataliaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
4Gajewski JakubKusy NikolaMYKA 12-13 F 6T
5Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
6Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA 12-13 F 6T
7Smoliński WiktorMarek JuliaLIDER 12-13 F 6T
1Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 10-11 E 6T
2Woch PrzemysławMianowana OliwiaZAMEK 10-11 E 6T
1Skóra OskarKorczak NikolaGALA 10-11 F 6T
2Kwiatosz MarcelWolińska NikolaAkademia Tańca PLESKOT - Świdnik 10-11 F 6T
3Wasilewski WojciechSosnowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY 10-11 F 6T
1Jakubczak DamianOstrowska MichalinaTOP - ART 8-9 F 6T
2Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca 8-9 F 6T
3Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska 8-9 F 6T
4Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK 8-9 F 6T
5Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER 8-9 F 6T
6Sidor MikołajKozłowska KamilaLIDER 8-9 F 6T