!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:





























1Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM 16-18 B LA
2Bińkowski MichałFatyga JustynaIMPERIA 16-18 B LA
3Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA 16-18 B LA
5Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-18 B LA
6Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
7Galewicz MarcinGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
8Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 B LA
9Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B LA
10Danak MarcinNoworolska MarcelaKuźnia Tańca 16-18 B LA
10Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B LA
12Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 B LA
13Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
13Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B LA
15Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
16Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
17Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
17Matuszek GrzegorzIndyk AleksandraAKSEL 16-18 B LA
17Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B LA
20Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
20Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
22Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B LA
23Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 B LA
23Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA 16-18 B LA
25Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 B LA
1Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 B ST
2Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
3Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-18 B ST
4Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 B ST
5Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
6Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
7Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
8Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
8Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
10Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO 16-18 B ST
11Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B ST
11Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B ST
13Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
13Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
15Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B ST
16Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 B ST
17Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 B ST
18Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
19Gaj OskarRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
1Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-18 C LA
2Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM 16-18 C LA
3Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C LA
4Zagórski JanNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 C LA
5Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 C LA
6Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 C LA
7Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 C LA
7Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 C LA
9Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
10Szozda MichałGoranczewska JuliaDANCE TEAM 16-18 C LA
11Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 C LA
12Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C LA
13Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 C LA
13Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
13Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C LA
16Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C LA
16Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 C LA
18Jarosz MichaelSiwek AleksandraEUFORIA Dance Kraków 16-18 C LA
19Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C LA
20Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 C LA
1Sajdak JerzyMakowska EwelinaASTRA 16-18 C ST
2Szozda MichałGoranczewska JuliaDANCE TEAM 16-18 C ST
3Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C ST
4Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
5Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C ST
6Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C ST
7Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 C ST
7Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
9Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 C ST
10Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
11Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP 16-18 C ST
12Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C ST
13Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C ST
1Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 16-18 D LA
2Sajdak JerzyMakowska EwelinaASTRA 16-18 D LA
3Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 D LA
4Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 D LA
5Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
6Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 D LA
7Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 D LA
7Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
9Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaIMPERIA 16-18 D LA
10Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D LA
11Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
12Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
12Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl 16-18 D LA
14Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
15Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 D LA
16Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaIMPERIA 16-18 D LA
1Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 D ST
2Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
3Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 16-18 D ST
4Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
5Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
6Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA 16-18 D ST
7Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D ST
8Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
9Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl 16-18 D ST
10Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D ST
11Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 D ST
11Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
13Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK 16-18 D ST
1Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA 16-18 E LA
2Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 16-18 E LA
3Czarnota AdrianSanetra GabrielaNOWY STYL 16-18 E LA
4Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH 16-18 E LA
5Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB 16-18 E LA
6Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 E LA
7Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 E LA
8Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 E LA
9Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 E LA
10D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 E LA
11Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 E LA
11Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION 16-18 E LA
11Jaśkiewicz KrzysztofJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 E LA
14Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E LA
15Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 E LA
15Michalew IgorGładka JuliaETIUDA 16-18 E LA
17Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 E LA
18Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 E LA
19Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
20Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
20Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM 16-18 E LA
1Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB 16-18 E ST
2Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 E ST
3Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
4Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
5Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM 16-18 E ST
6Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA 16-18 E ST
7Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 E ST
8Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 E ST
9Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 16-18 E ST
10Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 E ST
11Jaśkiewicz KrzysztofJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 E ST
12Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 16-18 E ST
12Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 E ST
14Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION 16-18 E ST
14Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E ST
16D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 E ST
17Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 E ST
18Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 E ST
1Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK 16-18 F LA
2Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 F LA
3Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 F LA
4Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 F LA
5Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK 16-18 F LA
6Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO 16-18 F LA
7Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE 16-18 F LA
8Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski 16-18 F LA
8Wajda FilipBąk OliwiaLATINO 16-18 F LA
1Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK 16-18 F ST
2Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 F ST
3Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 F ST
4Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE 16-18 F ST
5Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO 16-18 F ST
6Wajda FilipBąk OliwiaLATINO 16-18 F ST
7Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski 16-18 F ST
1Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 C LA
2Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 14-15 C LA
3Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
4Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C LA
5Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 C LA
6Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 14-15 C LA
7Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 C LA
8Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 C LA
9Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 C LA
10Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 C LA
11Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 C LA
12Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 C LA
1Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 C ST
2Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C ST
3Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 C ST
4Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C ST
5Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 C ST
6Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 C ST
7Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 C ST
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 14-15 D LA
2Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 D LA
3Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 D LA
4Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 D LA
5Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 14-15 D LA
6Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 D LA
7Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 14-15 D LA
8Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D LA
9Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 14-15 D LA
10Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 D LA
11Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 D LA
12Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 D LA
13Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 14-15 D LA
1Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 D ST
2Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 D ST
3Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 14-15 D ST
4Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 D ST
5Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D ST
6Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 D ST
7Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 14-15 D ST
8Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 D ST
9Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 14-15 D ST
10Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 D ST
11Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 D ST
12Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D ST
1Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 E 8T
2Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 E 8T
3Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
4Nowak DominikZachara AleksandraLATINO 14-15 E 8T
5Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
6Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 14-15 E 8T
7Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
8Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 E 8T
9Łysak PawełZalewska NicolaKICK 14-15 E 8T
10Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 14-15 E 8T
11Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 E 8T
12Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 14-15 E 8T
13Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały 14-15 E 8T
1Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 F 6T
2Władowski AllanGrzegorczyk AnnaFORUM 14-15 F 6T
3Kłak KarolKłak DagmaraTAKT 14-15 F 6T
4Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 14-15 F 6T
5Kowal JakubMarcinkowska KlaudiaAKSEL 14-15 F 6T
6Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 14-15 F 6T
7Przedworski DanielPiofczyk MajaFORUM 14-15 F 6T
7Sadowski SebastianSamek KamilaRYTM 14-15 F 6T
9Trzpis MaciejSkóra MartynaGALA 14-15 F 6T
10Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO 14-15 F 6T
11Skrzyposzek MaciejPindur AleksandraFORUM 14-15 F 6T
11Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO 14-15 F 6T
13Chłód MateuszNocoń AlicjaFORUM 14-15 F 6T
13Copik MateuszSulima HannaFORUM 14-15 F 6T
15Szewc AdamWiącek HannaFORUM 14-15 F 6T
1Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION 14-15 G 6T
2Dyka MaciejWojtyczko ZofiaCUBANA 14-15 G 6T
2Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 14-15 G 6T
3Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia 14-15 G 6T
3Nowak JakubBielaszka KlaudiaLATIN DANCE 14-15 G 6T
3Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 14-15 G 6T
1Kisielewski JakubLipińska JuliaASTRA 12-13 D LA
2Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 D LA
3Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 12-13 D LA
4Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 D LA
5Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 12-13 D LA
6Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA 12-13 D LA
7Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D LA
8Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE 12-13 D LA
9Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
10Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 12-13 D LA
11Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D LA
1Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 12-13 D ST
2Kisielewski JakubLipińska JuliaASTRA 12-13 D ST
3Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 D ST
4Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 12-13 D ST
5Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 D ST
6Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 12-13 D ST
7Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
8Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE 12-13 D ST
9Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D ST
1Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 12-13 E 8T
2Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 12-13 E 8T
3Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO 12-13 E 8T
4Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 12-13 E 8T
5Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 12-13 E 8T
6Gawęda WiktorCzech NadiaEVOLUTION 12-13 E 8T
7Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 E 8T
8Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
9Kula MarcelPłonka HannaEVOLUTION 12-13 E 8T
9Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE 12-13 E 8T
11Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA 12-13 E 8T
11Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia 12-13 E 8T
13Breński AntoniHabel AnnaKLASA 12-13 E 8T
14Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 E 8T
1Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaESENS 12-13 F 6T
2Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO 12-13 F 6T
3Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA 12-13 F 6T
4Jedynak FranciszekNajder NataliaIMPERIA 12-13 F 6T
5Harla JakubMałek AdriannaGALA 12-13 F 6T
6Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 12-13 F 6T
7Włodarczyk LeonardCzachor LenaMONSUN MDK 12-13 F 6T
8Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION 12-13 F 6T
8Skrzyszewski SzymonNowara LenaMAESTRO 12-13 F 6T
1Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE 12-13 G 6T
2Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL 12-13 G 6T
3Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
3Żmuda KacperKołodziej ZofiaKLASA 12-13 G 6T
1Flak DominikZontek IngridEVOLUTION 12-13 H 4T
1Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca 12-13 H 4T
1Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL 12-13 H 4T
2Błędowski TobiaszPaciok NicolaLORDANCE 12-13 H 4T
2Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA 12-13 H 4T
1Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 E 6T
2Skwarnicki PiotrGóral GabrielaIMPERIA 10-11 E 6T
3Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 10-11 E 6T
4Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA 10-11 E 6T
5Gaik GabrielLubojańska KajaPERFECT DANCE 10-11 E 6T
6Madej MikołajTyksińska IgaGALA 10-11 E 6T
7Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 10-11 E 6T
8Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 10-11 E 6T
9Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 10-11 E 6T
10Cieśla HubertKrasnoholova AnastasiaKS M-TEAM 10-11 E 6T
11Gucwa WojciechBatko MartynaMCT 10-11 E 6T
11Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 10-11 E 6T
1Staniec AdamDydo EmiliaKLASA 10-11 F 6T
2Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA 10-11 F 6T
3Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA 10-11 F 6T
4Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 10-11 F 6T
5Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 10-11 F 6T
6Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE 10-11 F 6T
7Cierzak OlafDziurzyńska WiktoriaEVOLUTION 10-11 F 6T
1Liszka TomaszWielkiewicz LenaCUBANA 10-11 G 6T
1Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA 10-11 G 6T
1Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE 10-11 G 6T
2Kwiatkowski MaksymilianFurmaga MałgorzataKLASA 10-11 G 6T
2Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO 10-11 G 6T
2Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Plezia KsaweryŚcieńska GabrielaKLASA 10-11 G 6T
3Ruszkowski MaciejChmura KamilaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Wąchała ArkadiuszDzikowska DorotaGRACJA 10-11 G 6T
3Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków 10-11 G 6T
1Chrobok AdrianDyrcz EmiliaSUKCES 10-11 H 4T
1Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Czajka MaciejMiernik NataliaJUST DANCE 10-11 H 4T
1Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 10-11 H 4T
1Zdrzalik ErykSerek AleksandraKLASA 10-11 H 4T
2Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL 10-11 H 4T
2Myciński AlexGumula BarbaraEVOLUTION 10-11 H 4T
2Niedbała JakubJabłońska MajaGALA 10-11 H 4T
2Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Strumiłło HubertKurpiel AmeliaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Łukaski MikołajMatla LenaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
1Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Olejarz SzymonMarkwat MilenaST IMPRESJA Kęty 8-9 H 4T
1Sieprawski AleksanderKasperek WiktoriaST Iluzja Trzebinia 8-9 H 4T
2Krawczyk NikodemWójcik JuliaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE 8-9 H 4T