!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II (PTT)
Gogolin
Filtruj:
Kategorie:























1Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCT WYPYCH 16-18 A LA
2Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA 16-18 A LA
3Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
4Litorowicz OskarCicherska NataliaIGLICA 16-18 A LA
5Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST 16-18 A LA
6Lizurej TomaszGizler KamilaKTT DUET 16-18 A LA
7Brzeziński PrzemysławFrankowska SandraRONDO 16-18 A LA
8Stoksik SebastianLibera KingaGRACJA 16-18 A LA
9Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA 16-18 A LA
1Gavva LukaIzdebska ZuzannaSZOK 16-18 B LA
2Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA 16-18 B LA
3Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO 16-18 B LA
4Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA 16-18 B LA
5Nawrat ArturWięcław MonikaMarendi 16-18 B LA
6Kramski MateuszJabłońska JuliaGRACJA 16-18 B LA
7Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA 16-18 B LA
8Polewski KamilJankowska MartaZORBA 16-18 B LA
9Gruszka JanSipowicz JoannaIGLICA 16-18 B LA
9Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA 16-18 B LA
11Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
12Kycia MateuszMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
13Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
14Redlecki FryderykMach MartynaRYTM 16-18 B LA
15Kuśpiel MarcinPietranek Monika--- 16-18 B LA
15Wojciechowski WojciechCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B LA
17Góra MateuszMaślanka JuliaKIEPURA 16-18 B LA
18Słoma MariuszKowal JoannaRIVIERA 16-18 B LA
1Wójcik PiotrKubicka Ewelina UrszulaSKT STYL 16-18 B ST
2Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA 16-18 B ST
3Litorowicz OskarCicherska NataliaIGLICA 16-18 B ST
4Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA 16-18 B ST
5Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA 16-18 B ST
6Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B ST
7Chosta BartłomiejWojaczek MonikaRONDO 16-18 B ST
8Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA 16-18 B ST
9Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
10Basak MateuszKubatta SandraGEMAR 16-18 B ST
11Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO 16-18 B ST
12Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA 16-18 B ST
13Stańczyk JakubMarszałek MagdalenaST JABCZYŃSKA 16-18 B ST
14Redlecki FryderykMach MartynaRYTM 16-18 B ST
14Skarka MichałFajkis JuliaSZOK 16-18 B ST
16Wojciechowski WojciechCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
17Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 B ST
18Pietrucha JakubSzemiel Kinga--- 16-18 B ST
19Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B ST
1Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL 16-18 C LA
2Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 C LA
3Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 C LA
4Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA 16-18 C LA
5Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER 16-18 C LA
6Ostrowski KacperDominek KatarzynaIGLICA 16-18 C LA
7Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 C LA
8Szmulka ŁukaszPiątek MagdalenaZORBA 16-18 C LA
9Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
10Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C LA
1Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA 16-18 C ST
2Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C ST
3Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 C ST
4Górniak KamilSzpila MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 C ST
5Marszałek MateuszKwiatkowska OlgaSKT STYL 16-18 C ST
6Kuśpiel MarcinPietranek Monika--- 16-18 C ST
7Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
8Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C ST
9Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 C ST
1Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM 16-18 D ST
2Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D ST
3Pawlik MichałCimała AnnaFORUM 16-18 D ST
4Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO 16-18 D ST
5Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
6Holona JakubKudła PaulinaMIX 16-18 D ST
1Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA 16-18 E LA
2Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE 16-18 E LA
3Pendzich AlanHassa KarolinaCentrum Tańca FIESTA 16-18 E LA
4Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM 16-18 E LA
5Kuźlak MarcinKosicka Weronika--- 16-18 E LA
6Kopieniak KrystianWokulska NataliaSEMPRE 16-18 E LA
7Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 E LA
8Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 E LA
9Ziętal SzymonJaśkaniec AnnaPIONIER 16-18 E LA
1Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE 16-18 E ST
2Kopieniak KrystianWokulska NataliaSEMPRE 16-18 E ST
3Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 E ST
4Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM 16-18 E ST
5Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA 16-18 E ST
6Pendzich AlanHassa KarolinaCentrum Tańca FIESTA 16-18 E ST
7Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 E ST
7Ziętal SzymonJaśkaniec AnnaPIONIER 16-18 E ST
9Kuźlak MarcinKosicka Weronika--- 16-18 E ST
1Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO 14-15 C LA
2Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof 14-15 C LA
3Łężniak KarolLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C LA
4Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA 14-15 C LA
5Loba PrzemysławAleksandra OstalakSTEP DANCE 14-15 C LA
6Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 14-15 C LA
7Polok KsaweryBaryliszyn MariaFALLAWAY 14-15 C LA
8Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C LA
9Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 14-15 C LA
10Kozieł JakubBenisz KlaudiaRYTM 14-15 C LA
1Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 14-15 C ST
2Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA 14-15 C ST
3Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 14-15 C ST
4Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 14-15 C ST
5Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof 14-15 C ST
6Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
7Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna--- 14-15 C ST
7Koścień BartoszKoza DominikaSUKCES 14-15 C ST
9Loba PrzemysławAleksandra OstalakSTEP DANCE 14-15 C ST
10Ciołczyk DominikSzymiec WiktoriaKIEPURA 14-15 C ST
10Polok KsaweryBaryliszyn MariaFALLAWAY 14-15 C ST
1Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES 14-15 D LA
2Bała JakubMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D LA
3Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 D LA
4Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 14-15 D LA
5Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA 14-15 D LA
6Połętek PatrykDudek LidiaSKT STYL 14-15 D LA
7Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof 14-15 D LA
8Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA 14-15 D LA
9Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 14-15 D LA
1Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 14-15 D ST
2Bała JakubMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D ST
3Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA 14-15 D ST
4Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 14-15 D ST
5Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES 14-15 D ST
6Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof 14-15 D ST
7Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 D ST
8Połętek PatrykDudek LidiaSKT STYL 14-15 D ST
9Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA 14-15 D ST
1Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA 14-15 E 8T
2Kowalik DamianGwiazdowicz OlgaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
3Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO 14-15 E 8T
4Maślak JakubSobasik MartaMARGO 14-15 E 8T
5Rosłonkiewicz MateuszDydak WiktoriaGRACJA 14-15 E 8T
6Jędrycha DamianDrabczyk KarolinaMARENGO 14-15 E 8T
7Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 E 8T
8Zaręba JakubSzarek OliwiaSKT STYL 14-15 E 8T
9Rutkowski MichałMazur WeronikaCANTINERO 14-15 E 8T
10Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA 14-15 E 8T
11Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM 14-15 E 8T
12Stadnik JakubPodolska MajaNOVOMEX 14-15 E 8T
1Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 14-15 OPEN LA (GPP)
2Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO 14-15 OPEN LA (GPP)
3Pawłowski KacperMartyniec AnastazjaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
4Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA 14-15 OPEN LA (GPP)
5Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 14-15 OPEN LA (GPP)
6Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
7Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA 14-15 OPEN LA (GPP)
8Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna--- 14-15 OPEN LA (GPP)
9Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA 14-15 OPEN LA (GPP)
10Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
10Kakakis NikodemNapora MagdalenaIGLICA 14-15 OPEN LA (GPP)
10Mielczarek AdrianJunak WeronikaMARENGO 14-15 OPEN LA (GPP)
13Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA 14-15 OPEN LA (GPP)
14Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 14-15 OPEN LA (GPP)
1Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA 14-15 OPEN ST (GPP)
2Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 14-15 OPEN ST (GPP)
3Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 14-15 OPEN ST (GPP)
4Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM 14-15 OPEN ST (GPP)
5Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
6Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 14-15 OPEN ST (GPP)
7Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL 14-15 OPEN ST (GPP)
8Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 14-15 OPEN ST (GPP)
9Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 14-15 OPEN ST (GPP)
1Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 12-13 D LA
2Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 12-13 D LA
3Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 12-13 D LA
4Haduch JakubPasamonik IsmenaKIEPURA 12-13 D LA
5Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna--- 12-13 D LA
6Skórka JakubDziąbor EmiliaSUKCES 12-13 D LA
7Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA 12-13 D LA
8Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 12-13 D LA
9Małecki DawidCwalina SaraRYTM 12-13 D LA
10Buczyński FilipJanczewska JuliaAKADEMIA TAŃCA 12-13 D LA
11Kubasik SzymonKosikowska AlicjaSTACCATO 12-13 D LA
11Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 12-13 D LA
13Golec BartoszSzczygieł Eliza MagdalenaDANCE CENTER 12-13 D LA
14Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 12-13 D LA
15Żojdzik HubertKata EmiliaWEGA 12-13 D LA
1Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 12-13 D ST
2Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 12-13 D ST
3Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 12-13 D ST
4Haduch JakubPasamonik IsmenaKIEPURA 12-13 D ST
5Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 12-13 D ST
6Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA 12-13 D ST
7Małecki DawidCwalina SaraRYTM 12-13 D ST
8Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna--- 12-13 D ST
9Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 12-13 D ST
10Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 12-13 D ST
11Golec BartoszSzczygieł Eliza MagdalenaDANCE CENTER 12-13 D ST
12Kubasik SzymonKosikowska AlicjaSTACCATO 12-13 D ST
13Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 12-13 D ST
1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 12-13 E 8T
2Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 12-13 E 8T
3Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 E 8T
4Owczarek MateuszKlekot KarolinaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
5Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO 12-13 E 8T
6Wróblewski MarekPiotrowska MajaIGLICA 12-13 E 8T
7Żukowski WiktorSzawernoga NataliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
8Mazur GrzegorzMorawska NicoleMARENGO 12-13 E 8T
9Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 12-13 E 8T
10Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 E 8T
11Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO 12-13 E 8T
12Kuchta MariuszKołosowska JuliaMARENGO 12-13 E 8T
13Weczerek AdrianCabaj HelenaKTT REWIA 12-13 E 8T
14Lizura JakubWziątek WiktoriaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
15Łukianowski KacperPolak JoannaRETRO 12-13 E 8T
16Musioł MichaelBłach ManuelaUKS CATIA 12-13 E 8T
17Kaszoid SzymonFrankowicz JuliaNOVOMEX 12-13 E 8T
18Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaNOVOMEX 12-13 E 8T
19Groehlich GrzegorzPlekaniec NikolaNOVOMEX 12-13 E 8T
1Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE 10-11 E 6T
2Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 10-11 E 6T
3Dziedzic MichałCzopnik Emilia--- 10-11 E 6T
4Żukowski MikołajKozołub ZofiaDANCE TEAM 10-11 E 6T
5Lenarczyk ŁukaszGoranczewska JuliaDANCE TEAM 10-11 E 6T
6Drogosz IgorArczewska ZofiaETIUDA 10-11 E 6T
7Morawicki JakubSkulska IlonaIGLICA 10-11 E 6T
8Gonera TeodorWałowska MariolaDANCE TEAM 10-11 E 6T
9Mach DawidLewandowska WeronikaMAESTRO 10-11 E 6T
10Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 10-11 E 6T
11Żojdzik JakubChabałowska DominikaWEGA 10-11 E 6T
12Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika4STEP 10-11 E 6T
13Lenarczyk MarekLisek AleksandraDANCE TEAM 10-11 E 6T
14Skubański MarcelMazurek AmeliaNOVOMEX 10-11 E 6T
1Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 10-11 H 4T
1Jędryszczak PawełStaś PolaMAESTRO 10-11 H 4T
1Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 10-11 H 4T
1Nowak TytusŻaba KarolinaSUKCES 10-11 H 4T
1Adamczyk AdrianZeuschner NataliaSzk. Tańca Gutovskyi 10-11 H 4T
1Frydel AdamKwiek PaulinaMAESTRO 10-11 H 4T
8Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 10-11 H 4T
8Sier AmadeuszMarek NadiaRYTM 10-11 H 4T
11Gruszecki WojtekMyćka EmiliaDANCE TEAM 10-11 H 4T
12Kobędza KamilBocianowska BarbaraST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Tazbir JakubBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 8-9 H 4T
1Demel KamilSzymków-Stadnicka JuliaFALLAWAY 8-9 H 4T
1Gola JakubHołoś DariaRETRO 8-9 H 4T
1Janik OskarWilczek MajaA+S 8-9 H 4T
1Kielan MarcelSkrzypczyk KarolinaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 8-9 H 4T
1Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 8-9 H 4T
1Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 8-9 H 4T
1Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 8-9 H 4T
1Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Skowronek KrzysztofSosna AmeliaLORDANCE 8-9 H 4T
13Jamróz KacperŚciubidło NataliaMAESTRO 8-9 H 4T
13Machnik RafałRejmer WiktoriaLORDANCE 8-9 H 4T
13Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO 8-9 H 4T
16Lipski SławomirRosa MartynaFALLAWAY 8-9 H 4T
18Bołdyn JakubWarszawska AnnaFALLAWAY 8-9 H 4T
1Frydel BartoszNowara LenaMAESTRO Do 7 H 4T
1Nowara IgorKopeć SandraMAESTRO Do 7 H 4T
1Stefaniszyn BłażejWandzioch MajaMAESTRO Do 7 H 4T