!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów (PTT)
Pajęczno
Filtruj:
Kategorie:





















1Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB Dorośli OPEN 10T (GPP)
2Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN 10T (GPP)
3Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN 10T (GPP)
4Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA Dorośli OPEN 10T (GPP)
5Trytko MichałIzdebska ZuzannaMARENGO Dorośli OPEN 10T (GPP)
6Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN 10T (GPP)
7Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA Dorośli OPEN 10T (GPP)
8Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN 10T (GPP)
9Lozinszek AleksanderBłażek Barbara MariaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN 10T (GPP)
10Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM Dorośli OPEN 10T (GPP)
11Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET Dorośli OPEN 10T (GPP)
12Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN 10T (GPP)
1Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-20 OPEN 10T (GPP)
2Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-20 OPEN 10T (GPP)
3Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-20 OPEN 10T (GPP)
4Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-20 OPEN 10T (GPP)
5Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-20 OPEN 10T (GPP)
6Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA 16-20 OPEN 10T (GPP)
1Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-18 B LA
2Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United 16-18 B LA
3Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 B LA
4Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 16-18 B LA
5Czajkowski DanielSiwko MarcelinaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
6Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-18 B LA
7Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
8Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 B LA
9Niegowski MichałKowalczyk MilenaKTT DUET 16-18 B LA
10Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 B LA
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-18 B ST
2Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-18 B ST
3Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
4Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 16-18 B ST
5Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA 16-18 B ST
6Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
7Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
8Małecki DawidCwalina SaraRYTM 16-18 B ST
1Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 C LA
2Artemov DenysShulha YuliiaDancers United 16-18 C LA
3Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
4Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 C LA
5Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 C LA
6Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
7Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C LA
8Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C LA
9Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
10Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 16-18 C LA
11Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 C LA
12Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
1Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA 16-18 C ST
2Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C ST
3Patrzyk MaksymilianGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
4Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
5Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 C ST
6Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
7Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
8Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
9Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C ST
9Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C ST
11Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 C ST
12Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
13Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 C ST
1Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO 16-18 E LA
2Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E LA
3Jendrusiak AndrzejBujak ZuzannaESKADRA 16-18 E LA
4Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
5Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E LA
6Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E LA
1Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E ST
2Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E ST
3Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E ST
4Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO 16-18 E ST
1Rutka KacperLitorowicz SaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 OPEN 10T (GPP)
2Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-18 OPEN 10T (GPP)
3Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN 10T (GPP)
4Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 16-18 OPEN 10T (GPP)
5Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN 10T (GPP)
6Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN 10T (GPP)
7Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN 10T (GPP)
8Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 16-18 OPEN 10T (GPP)
9Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 OPEN 10T (GPP)
10Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 OPEN 10T (GPP)
11Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 OPEN 10T (GPP)
12Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 OPEN 10T (GPP)
13Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 OPEN 10T (GPP)
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 14-15 F 6T
2Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 14-15 F 6T
3Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA 14-15 F 6T
4Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 F 6T
5Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero 14-15 F 6T
6Kimla MaksymBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY 14-15 F 6T
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN 10T (GPP)
2Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN 10T (GPP)
3Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN 10T (GPP)
4Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 14-15 OPEN 10T (GPP)
5Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 OPEN 10T (GPP)
6Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 OPEN 10T (GPP)
7Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 14-15 OPEN 10T (GPP)
1Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
2Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D LA
3Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
4Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 D LA
5Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
6Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D LA
7Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D LA
1Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
2Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
3Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 D ST
4Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
5Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D ST
6Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D ST
7Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D ST
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
1Crepaldi PaoloSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
2Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
3Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
4Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
5Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 F 6T
6Żydaczewski JulianŻur DominikaAKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
1Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
1Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 12-13 G 6T
1Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 G 6T
2Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
2Pyszka JacekKoczorowska AgataFORUM 12-13 G 6T
2Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 12-13 G 6T
3Gabryelczyk FilipCieszyńska LenaCANTINERO 12-13 G 6T
3Heidt OskarMatusiak JuliaBolero 12-13 G 6T
3Ogrodnik SzymonKaniak StellaRÓŻA 12-13 G 6T
3Reng MikołajKotowicz MartynaBALLARE 12-13 G 6T
3Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM 12-13 G 6T
3Szczepaniak PawełRygasiewicz PolaRONDO 12-13 G 6T
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN 10T (GPP)
2Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN 10T (GPP)
3Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM 12-13 OPEN 10T (GPP)
4Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN 10T (GPP)
5Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN 10T (GPP)
6Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 12-13 OPEN 10T (GPP)
7Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN 10T (GPP)
1Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
2Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 E 6T
3Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
4Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 10-11 E 6T
5Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 E 6T
6Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA 10-11 E 6T
7Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
8Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 10-11 E 6T
1Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO 10-11 G 6T
2Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
3Czarnecki MarcelMałecka NikolaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
3Szukała WojciechSmaga LenaBolero 10-11 G 6T
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 10-11 OPEN 8T (GPP)