!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów (PTT)
PRZEŹMIEROWO
Filtruj:
Kategorie:































1Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior IV C LA
2Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior IV C LA
1Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA Senior IV C ST
2Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior IV C ST
1Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior IV D LA
2Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior IV D LA
1Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior IV D ST
2Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior IV D ST
1Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior IV E LA
2Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE Senior IV E LA
3Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior IV E LA
4Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior IV E LA
5Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior IV E LA
1Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior IV E ST
2Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE Senior IV E ST
3Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior IV E ST
4Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior IV E ST
5Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA Senior IV E ST
6Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior IV E ST
1Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior IV F LA
2Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA Senior IV F LA
1Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA Senior IV F ST
2Krzyszkowski MariuszKrzyszkowska JolantaDZIUPLA Senior IV F ST
3Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior IV F ST
4Nyrek JerzyKenig AleksandraS.T. Krystian Krzemiński Senior IV F ST
1Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III B LA
2Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III B LA
3Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior III B LA
4Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III B LA
5Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III B LA
6Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III B LA
1Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK Senior III B ST
2Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III B ST
3Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III B ST
4Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III B ST
5Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III B ST
6Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III B ST
7Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA Senior III B ST
7Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III B ST
1Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior III C LA
2Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE Senior III C LA
1Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III C ST
2Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE Senior III C ST
3Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA Senior III C ST
1Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE Senior III D LA
2Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III D LA
3Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE Senior III D LA
4Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III D LA
5Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA Senior III D LA
1Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III D ST
2Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK Senior III D ST
3Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB Senior III D ST
4Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III D ST
5Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE Senior III D ST
6Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT Senior III D ST
7Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior III D ST
8Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III D ST
9Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA Senior III D ST
1Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA Senior III E LA
2Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III E LA
3Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E LA
4Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III E LA
5Barciak AndrzejBarciak WiesławaCT BLANKA WINIARSKA Senior III E LA
1Barciak AndrzejBarciak WiesławaCT BLANKA WINIARSKA Senior III F LA
2Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III F LA
3Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior III F LA
1Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA URBAN Senior III F ST
1Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA URBAN Senior III F ST
2Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III F ST
3Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior III F ST
1Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior II C LA
2Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II C LA
3Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II C LA
4Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II C LA
5Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II C LA
1Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior II C ST
2Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE Senior II C ST
3Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II C ST
4Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II C ST
1Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK Senior II D LA
2Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II D LA
3Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE Senior II D LA
1Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II D ST
2Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB Senior II D ST
3Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE Senior II D ST
4Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II D ST
5Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK Senior II D ST
6Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II D ST
1Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA Senior II E LA
2Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II E LA
3Raszyński RobertRaszyńska AgnieszkaFINEZJA Senior II E LA
4Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA Senior II E LA
5Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II E LA
1Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II E ST
2Damski BartłomiejDamska AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński Senior II E ST
3Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB Senior II E ST
4Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA Senior II E ST
5Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II E ST
6Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA URBAN Senior II E ST
6Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA URBAN Senior II E ST
7Cieplicki WładysławSiembida AgnieszkaST ALEKSANDRA URBAN Senior II E ST
7Cieplicki WładysławSiembida AgnieszkaST ALEKSANDRA URBAN Senior II E ST
8Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E ST
9Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II E ST
1Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II F LA
2Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA Senior II F LA
3Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II F LA
4Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II F LA
5Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA Senior II F LA
6Cieplicki WładysławSiembida AgnieszkaST ALEKSANDRA URBAN Senior II F LA
6Cieplicki WładysławSiembida AgnieszkaST ALEKSANDRA URBAN Senior II F LA
7Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II F LA
1Damski BartłomiejDamska AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński Senior II F ST
2Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA Senior II F ST
3Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA Senior II F ST
4Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II F ST
5Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA Senior II F ST
6Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II F ST
7Chudziński ZbigniewChudzińska AldonaPOEZJA Senior II F ST
8Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II F ST
9Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II F ST
10Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA Senior II F ST
1Starowicz PiotrDrożyner-Starowicz PaulinaMUZA Senior I A ST
2Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA Senior I A ST
3Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I A ST
1Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA Senior I B LA
2Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior I B LA
1Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I C LA
2Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I C LA
1Nietubyć StanisławGoszyk AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I C ST
2Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I C ST
3Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I C ST
1Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I D ST
2Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I D ST
3Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior I D ST