!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO (PTT)
SUCHY LAS k/ POZNANIA
Filtruj:
Kategorie:





















1Waldron MichaelPawlak WiesławaSTUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady Senior III E ST
2Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA Senior III E ST
1Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE 16-18 A LA
2Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 A LA
3Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE 16-18 A LA
4Borówka PawełRoszkowska MariaDZIUPLA 16-18 A LA
5Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
6Bartkowiak MateuszCzerwińska OlgaSŁOŃCE 16-18 A LA
7Winkler MiłoszSeydlewicz DariaDZIUPLA 16-18 A LA
1Alencynowicz BłażejMasłowska KlaudiaASTRA 16-18 B LA
2Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE 16-18 B LA
3Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
4Mędak KarolStawna KlaudiaFINEZJA 16-18 B LA
5Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE 16-18 B LA
1Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-18 C LA
2Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 C LA
3Brzeski BrunoPopławska JuliaCLASSIC DANCESPORT 16-18 C LA
4Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA 16-18 C LA
5Błaszczuk MichałKijewska KarolinaROYAL DANCE 16-18 C LA
6Bąk DominikIlczak AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
7Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 C LA
7Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA 16-18 C LA
9Zubek JakubLewandowska EmiliaROYAL DANCE 16-18 C LA
10Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 C LA
11Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
12Marcinkowski JanGabrysz ZuzannaANIMA DANZA 16-18 C LA
1Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 C ST
2Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 C ST
3Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 C ST
4Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA 16-18 C ST
5Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA 16-18 C ST
6Marcinkowski JanGabrysz ZuzannaANIMA DANZA 16-18 C ST
7Błaszczuk MichałKijewska KarolinaROYAL DANCE 16-18 C ST
7Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
9Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 C ST
10Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
10Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 C ST
12Zubek JakubLewandowska EmiliaROYAL DANCE 16-18 C ST
13Brzeski BrunoPopławska JuliaCLASSIC DANCESPORT 16-18 C ST
1Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA 16-18 D LA
2Politański WaldemarKosicka WeronikaSŁOŃCE 16-18 D LA
3Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 D LA
4Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA 16-18 D LA
5Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D LA
6Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 D LA
7Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 D LA
7Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 D LA
9Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 D LA
1Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 D ST
2Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA 16-18 D ST
3Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 D ST
4Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 D ST
1Marcisz PiotrJakubowska SandraSŁOŃCE 16-18 E LA
2Sikorski MichałStępień GabrielaASTRA 16-18 E LA
3Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA 16-18 E LA
4Kuźlak MarcinNiedośpiał MonikaDZIUPLA 16-18 E LA
5Nowak ArkadiuszWika OliwiaASTRA LUNA 16-18 E LA
6Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA 16-18 E LA
7Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 E LA
8Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA 16-18 E LA
9Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER 16-18 E LA
10Tomaszewski JacekBródka PatrycjaBAILANDO 16-18 E LA
11Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA 16-18 E LA
1Sikorski MichałStępień GabrielaASTRA 16-18 E ST
2Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA 16-18 E ST
3Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA 16-18 E ST
4Nowak ArkadiuszWika OliwiaASTRA LUNA 16-18 E ST
5Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 E ST
6Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA 16-18 E ST
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
2Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 14-15 D LA
3Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 D LA
4Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D LA
5Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH 14-15 D LA
6Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 D LA
7Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 14-15 D LA
1Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 14-15 D ST
2Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH 14-15 D ST
3Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
4Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 D ST
5Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D ST
6Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 14-15 D ST
1Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
2Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
3Ludwiczak SebastianFischbock IngaDREAM 14-15 E 8T
4Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 14-15 E 8T
5Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX 14-15 E 8T
6Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX 14-15 E 8T
1Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 F 6T
2Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 14-15 F 6T
3Gański AdamTuchewicz JuliaASTRA 14-15 F 6T
4Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 F 6T
5Krężel MateuszStaniszewska MariaIGLICA 14-15 F 6T
6Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 F 6T
7Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA 14-15 F 6T
1Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 12-13 E 8T
2Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 12-13 E 8T
3Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 12-13 E 8T
4Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 12-13 E 8T
5Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA 12-13 E 8T
6Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 E 8T
7Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 12-13 E 8T
8Markowski SzymonJóziak ZuzannaASTRA 12-13 E 8T
1Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA 12-13 G 6T
1Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 12-13 G 6T
2Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 12-13 G 6T
2Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA 12-13 G 6T
3Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA 12-13 G 6T
3Żok OliwierSierżant NataliaLATINA 12-13 G 6T
3Pażucha AdamWojtkiewicz AntoninaNowotomyski Ośrodek Kultury 12-13 G 6T
3Sawukinas KacperManyś NicoleFILEMON 12-13 G 6T
1Gawelska WeronikaKudlaszyk OskarCT BLANKA WINIARSKA 12-13 H 4T
1Kamczyc FilipAdamska MariaFINEZJA 12-13 H 4T
1Kamczyc MateuszStachowiak AmeliaFINEZJA 12-13 H 4T
1Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury 12-13 H 4T
1Szacht MartynaOkupniak JakubCT BLANKA WINIARSKA 12-13 H 4T
2Chylak JakubWojtkowiak ZofiaDREAM 12-13 H 4T
2Izydorski KrzysztofNazimek WiktoriaNowotomyski Ośrodek Kultury 12-13 H 4T
2Kaczmarek JakubMatuszczak MarikaNowotomyski Ośrodek Kultury 12-13 H 4T
2Kozak GrzegorzWojtaszek MajaFANTAZJA 12-13 H 4T
2Nowak KingaWaligórski JanFANTAZJA 12-13 H 4T
1Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 10-11 E 6T
2Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek 10-11 E 6T
3Topolewski TomaszLipińska JuliaASTRA 10-11 E 6T
4Bochnak StanisławKurda WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 E 6T
5Gorzyński MaciejPiechowiak EmiliaFINEZJA 10-11 E 6T
6Tafelski BrunoBeze NicolaLORENZO Katarzyna Białek 10-11 E 6T
1Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA 10-11 G 6T
1Żbikowski WojciechMuzyczyszyn MariaSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 G 6T
2Balik BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB 10-11 G 6T
2Tomczak WojciechBandura IzaESTERA 10-11 G 6T
3Konieczny SzymonKłobus ZuzannaFANTAZJA 10-11 G 6T
3Mandziuk AntoniSienkowska ZuzannaFANTAZJA 10-11 G 6T
3Mikuczewski JakubBak WiktoriaFANTAZJA 10-11 G 6T
1Banasiak FilipWojtaszek WiktoriaFANTAZJA 10-11 H 4T
1Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska JoannaDANCECLUB 10-11 H 4T
1Kaniecki KarolKownacka JoannaFANTAZJA 10-11 H 4T
1Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO 10-11 H 4T
1Piechocki WojciechAndrzejewska MichalinaDREAM 10-11 H 4T
2Lisek KacperKasperczak KingaNowotomyski Ośrodek Kultury 10-11 H 4T
2Pupkowska ZuzannaWaligórska AlicjaFANTAZJA 10-11 H 4T
2Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA 10-11 H 4T
2Haraburda GabrielaMarciniak BartoszFANTAZJA 10-11 H 4T
1Janas MichałKownacka MagdalenaFANTAZJA 8-9 H 4T
1Kraj ZuzannaPorwisiak StanisławFANTAZJA 8-9 H 4T
1Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA 8-9 H 4T
1Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury 8-9 H 4T
1Rybak MariaTafelski BrajanLORENZO Katarzyna Białek 8-9 H 4T
2Bartkowiak MichałKupińska HannaFANTAZJA 8-9 H 4T
2Boryczka LenaHofanowski PatrykFANTAZJA 8-9 H 4T
2Kulesz JuliaLis KacperFANTAZJA 8-9 H 4T
2Maksymiuk FilipMandziuk LiwiaFANTAZJA 8-9 H 4T
2Płotnicka DorotaNawojski MateuszFANTAZJA 8-9 H 4T