!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018 (PTT)
Hala Sportowa przy PSP nr 6 w Radomsku
Filtruj:
Kategorie:




















1Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 B LA
2Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
3Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B LA
4Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B LA
5Mohana AdamKowalczyk JuliaETIUDA 16-18 B LA
6Niegowski MichałShesternenko AnastasiiaKTT DUET 16-18 B LA
7Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
7Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
9Czarnik KamilKawa JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
10Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 B LA
1Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA 16-18 B ST
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B ST
3Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
1Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
2Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
3Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C LA
4Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C LA
5Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
6Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 C LA
7Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
8Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 C ST
2Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C ST
3Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C ST
4Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 C ST
5Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
6Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 C ST
7Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
8Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
9Pikuła CezaryFurgała KarolinaAKCENT 16-18 C ST
10Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
11Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
1Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
2Sygitowicz MikołajSygitowicz OliwiaCANTINERO 16-18 D LA
3Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D LA
4Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
5Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
6Dudziak RadosławFalewicz EwelinaCT BLANKA WINIARSKA 16-18 D LA
7Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D LA
1Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 16-18 D ST
3Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D ST
4Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
5Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
6Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
1Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
2Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E LA
3Pasternak BartoszZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
4Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 16-18 E LA
5Zgodzaj JonaszJaskólska OliwiaBALLARE 16-18 E LA
1Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E ST
2Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E ST
3Zgodzaj JonaszJaskólska OliwiaBALLARE 16-18 E ST
1Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 F LA
2Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 16-18 F LA
3Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 F LA
4Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA 16-18 F LA
5Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 F LA
6Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 F LA
7Włodarz JakubMisiak KajaRETRO 16-18 F LA
8Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH 16-18 F LA
9Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO 16-18 F LA
1Pasternak BartoszZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 F ST
2Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 F ST
3Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 F ST
4Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 16-18 F ST
5Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA 16-18 F ST
6Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH 16-18 F ST
7Radwański MichałOlszewska DominikaSTART 16-18 F ST
8Włodarz JakubMisiak KajaRETRO 16-18 F ST
9Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO 16-18 F ST
1Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 E 8T
2Sobczyk OktawiuszMichnicka MartynaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
3Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 E 8T
4Krężel MateuszStaniszewska MariaIGLICA 14-15 E 8T
5Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 14-15 E 8T
6Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 E 8T
7Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 E 8T
1Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 14-15 F 6T
2Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 F 6T
3Nowakowski ŁukaszRudzka MonikaMASTER DANCE 14-15 F 6T
4Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA 14-15 F 6T
5Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 14-15 F 6T
6Wołek JakubPawul MariaTICO 14-15 F 6T
7Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA 14-15 F 6T
8Hołoś DominikLewek HannaRETRO 14-15 F 6T
1Wilhelm GrzegorzAntosik TamaraISKRA 14-15 G 6T
2Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA 14-15 G 6T
1Sobczyk WiktorKosędka AmandaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Tomiński MiłoszNocoń MajaSUKCES 12-13 E 8T
3Borej JakubJędrzejczyk MartaRESPECT DANCE 12-13 E 8T
4Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 E 8T
5Wilford JamesJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 E 8T
1Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 F 6T
2Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 12-13 F 6T
3Tkacz JanHołoś DariaRETRO 12-13 F 6T
4Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
1Kępiński KacperRudek AnetaPERFECT 12-13 G 6T
1Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 12-13 G 6T
2Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 12-13 G 6T
2Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 G 6T
3Juda JakubKlonowska WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 G 6T
3Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
3Ławniczek PiotrMarek AnnaBRAWO - WARSZAWA 12-13 G 6T
1Kwarta KacperKopiec OliwiaETIUDA 12-13 H 4T
1Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA 12-13 H 4T
1Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA 12-13 H 4T
1Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 12-13 H 4T
2Kawa KacperBiałecka AnnaETIUDA 12-13 H 4T
2Poteralski BartoszSiarka JuliaETIUDA 12-13 H 4T
2Reng MikołajKałużko IdaBALLARE 12-13 H 4T
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 10-11 G 6T
3Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 10-11 G 6T
3Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO 10-11 G 6T
1Gawur JanBroniszewska HannaETIUDA 10-11 H 4T
1Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 10-11 H 4T
2Jarząb FilipKoszarska MarikaBRAWO - WARSZAWA 10-11 H 4T
2Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA 10-11 H 4T
2Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 10-11 H 4T
2Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA 10-11 H 4T