!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT FAST-STEP MOTION (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:



















1Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
2Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
3Cacko ŁukaszBańska KatarzynaCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
4Polewski KamilJankowska MartaZORBA 16-18 B LA
5Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
6Ciok MichałMitka Katarzyna--- 16-18 B LA
7Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B LA
1Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 B ST
2Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA 16-18 B ST
3Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL 16-18 B ST
4Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B ST
5Martyniak MironDenarska JuliaPOLISH CLUB 16-18 B ST
6Ciok MichałMitka Katarzyna--- 16-18 B ST
1Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 C LA
2Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
3Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C LA
4Zając MateuszNiziołek NataliaBRASIL 16-18 C LA
5Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-18 C LA
6Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C LA
7Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 C LA
8Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA 16-18 C LA
9Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 C LA
10Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 16-18 C LA
1Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA 16-18 C ST
2Grabowski WojciechLipiec MartaMAKO 16-18 C ST
3Zając MateuszNiziołek NataliaBRASIL 16-18 C ST
4Łapiński ŁukaszTębłowska Kamila--- 16-18 C ST
5Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
6Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 C ST
7Karaś KarolGołębiowska MagdalenaEM STUDIO 16-18 C ST
1Jóźwiak MateuszKrzyczkowska KatarzynaROYAL DANCE STUDIO 16-18 D LA
2Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM 16-18 D LA
3Cieślak WojciechMikusek KamilaROYAL DANCE STUDIO 16-18 D LA
4Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK 16-18 D LA
5Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D LA
6Koguciuk MarcinGajewska JuliaRYTM 16-18 D LA
7Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET TEAM 16-18 D LA
8Purta BartoszBielawska DominikaKADRYL 16-18 D LA
9Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM 16-18 D LA
9Swend KrzysztofMazur PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
1Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D ST
3Purta BartoszBielawska DominikaKADRYL 16-18 D ST
4Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM 16-18 D ST
5Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE 16-18 D ST
6Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 16-18 D ST
7Koguciuk MarcinGajewska JuliaRYTM 16-18 D ST
8Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D ST
1Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE 16-18 E LA
2Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 E LA
3Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME 16-18 E LA
4Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL 16-18 E LA
5Stobiecki BartoszTańska JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
6Koterba KamilKwiatkowska BogumiłaSŁOŃCE 16-18 E LA
1Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 E ST
2Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL 16-18 E ST
3Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART 16-18 E ST
4Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME 16-18 E ST
5Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
6Pałac JakubGizińska JuliaSTART 16-18 E ST
7Koterba KamilKwiatkowska BogumiłaSŁOŃCE 16-18 E ST
8Stobiecki BartoszTańska JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
1Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 C LA
2Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 14-15 C LA
3Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART 14-15 C LA
4Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C LA
5Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 14-15 C LA
6Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C LA
7Brzeski BrunoGdak GabrielaCLASSIC DANCESPORT 14-15 C LA
7Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaSWING 14-15 C LA
9Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL 14-15 C LA
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C ST
2Sobolewski DawidOrlińska Paulina--- 14-15 C ST
3Szumacher ArturWelenc KatarzynaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 C ST
4Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 14-15 C ST
5Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
6Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
7Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C ST
8Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 14-15 C ST
9Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaSWING 14-15 C ST
10Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL 14-15 C ST
1Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
2Gajdos JulianSzafarz MariaJEDYNKA 14-15 E 8T
3Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 14-15 E 8T
4Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 E 8T
5Citko AdamSobolewska AdelaKADRYL 14-15 E 8T
6Waśkowski JanRaplewicz NataliaKADRYL 14-15 E 8T
1Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 12-13 E 8T
2Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
3Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 12-13 E 8T
4Kaniewski GrzegorzKusina NataliaMAKO 12-13 E 8T
5Kondrakiewicz MarcelSkottak MartaFAST-STEP 12-13 E 8T
6Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 12-13 E 8T
7Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
8Żelik JakubWydurska IzabelaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 12-13 E 8T
9Boguszewski AdrianRachwał JuliaCreative Dance 12-13 E 8T
10Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCreative Dance 12-13 E 8T
11Wośkowski MikołajBarcicka NataliaMAKO 12-13 E 8T
1Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 12-13 G 4T
2Czajka KarolPogorzelska NataliaMAKO 12-13 G 4T
2Łukasiewicz KarolKidoń ZuzannaBLUE CLASSIC 12-13 G 4T
3Cabanek PiotrCabanek JoannaROYAL DANCE STUDIO 12-13 G 4T
3Kowalczyk KacperMarciniak WiktoriaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 4T
3Sobczyński BartoszRoman PatrycjaSTART 12-13 G 4T
1Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Nowicki MarcelLipińska MajaSTART 10-11 E 6T
3Makowski MikołajRaszkowska DominikaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Szklarowicz KamilMisiewicz EmiliaKADRYL 10-11 E 6T
1Szczepaniak JakubTrybuła MajaBLUE CLASSIC 10-11 G 4T
2Tarwacki KacperJabłońska MichalinaROYAL DANCE STUDIO 10-11 G 4T
2Witczak PawełPikuła PatrycjaMAKO 10-11 G 4T
3Brodowski MaksymNaguszewska JuliaMAKO 10-11 G 4T
3Gliński AdamStepaniuk ZofiaKADRYL 10-11 G 4T
3Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL 10-11 G 4T
1Jarmużewski KacperZielińska MarcelinaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 10-11 H 4T
1Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 10-11 H 4T
1Romaniuk JuliaLynov VictorELITE DANCE 10-11 H 4T
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
1Żydaczewski JulianŻur DominikaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
1Hill Aden JordanRomanowska JuliaSTART 10-11 H 4T
2Wólkiewicz FilipModrzejewska MariaEGUROLLA DANCE STUDIO 10-11 H 4T
2Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
2Kamiński MarekKońsko AntoninaIMPET TEAM 10-11 H 4T
2Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 10-11 H 4T
2Rogalewski HubertKlepacka ZuzannaKADRYL 10-11 H 4T
2Szostak IgorPulchny KarolinaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO 8-9 G 4T
1Butrym MateuszKvet AnaBLUE CLASSIC 8-9 G 4T
2Dzięgielewski CyprianWięcławska AnnaSTART 8-9 G 4T
2Nowak-Far Bruno LewWierciszewska KorneliaBLUE CLASSIC 8-9 G 4T
3Birycki GabrielGiba Aleksandra DariaKADRYL 8-9 G 4T
3Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 8-9 G 4T
3Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL 8-9 G 4T
1Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 8-9 H 4T
1Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Paulinek IgnacyBondyra OliwiaMAKO 8-9 H 4T
1Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART 8-9 H 4T
1Szymczyk MikołajBogus MajaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Czajka DominikFlorczyk AlicjaMAKO 8-9 H 4T
2Królikowski KasjanPoleganow JoannaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Piskorz FilipKrajewska ZuzannaENJOY DANCE STUDIO 8-9 H 4T
2Sikorski AdamKozłowska KatarzynaKADRYL 8-9 H 4T
2Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET TEAM 8-9 H 4T