!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJ (PTT)
Opole Lubelskie
Filtruj:
Kategorie:
















1Such ZbigniewCzarnecka-Such JoannaAKSEL Senior II OPEN LA
1Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK Senior I OPEN LA
1Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK Senior I OPEN ST
2Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK Senior I OPEN ST
1Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA
2Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
3Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER Dorośli OPEN LA
4Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
5Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
6Duda RobertGąsior NataliaIDEA Dorośli OPEN LA
7Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
8Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY Dorośli OPEN LA
9Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL Dorośli OPEN LA
10Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL Dorośli OPEN LA
11Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA Dorośli OPEN LA
12Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN LA
13Bomba SebastianJakus Magdalena--- Dorośli OPEN LA
14Puszka MichałRubacha AnnaLIDER Dorośli OPEN LA
15Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN LA
1Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST
2Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST
3Lemieszek MichałGola DominikaBALLROOM Dorośli OPEN ST
4Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET Dorośli OPEN ST
5Litewka MichałMatoga JustynaMERENGUE Dorośli OPEN ST
6Pasterz PawełPasterz PaulinaDŻET Dorośli OPEN ST
7Wiatrowicz MarcinAdamiak ZuzannaMERENGUE Dorośli OPEN ST
8Orzechowski FilipWołowiec GabrielaAKSEL Dorośli OPEN ST
9Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST
10Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL Dorośli OPEN ST
11Rydz RafałPalak NataliaLIDER Dorośli OPEN ST
12Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST
13Matuszewski MichałKwiatek AleksandraBRASIL Dorośli OPEN ST
14Koguciuk JakubBrodawka OlgaRYTM Dorośli OPEN ST
15Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST
16Puszka MichałRubacha AnnaLIDER Dorośli OPEN ST
17Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN ST
1Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER 16-20 OPEN LA
2Kucina WojciechPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA
3Górlicki KamilSzałowska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA
4Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-20 OPEN LA
5Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA 16-20 OPEN LA
6Puszka MichałRubacha AnnaLIDER 16-20 OPEN LA
7Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-20 OPEN LA
8Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET 16-20 OPEN LA
9Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL 16-20 OPEN LA
10Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA 16-20 OPEN LA
11Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA
12Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-20 OPEN LA
1Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET 16-20 OPEN ST
2Łokiński Michał TomaszNikoniuk MonikaZAMEK 16-20 OPEN ST
3Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS 16-20 OPEN ST
4Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 16-20 OPEN ST
5Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO 16-20 OPEN ST
6Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA 16-20 OPEN ST
7Rydz RafałPalak NataliaLIDER 16-20 OPEN ST
8Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET 16-20 OPEN ST
9Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL 16-20 OPEN ST
10Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL 16-20 OPEN ST
11Puszka MichałRubacha AnnaLIDER 16-20 OPEN ST
12Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA 16-20 OPEN ST
13Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-20 OPEN ST
14Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-20 OPEN ST
1Nowak WiktorKamińska SaraLIDER 16-18 OPEN LA
2Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN LA
3Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK 16-18 OPEN LA
4Rozkuszka DawidBaniak Izabela--- 16-18 OPEN LA
5Nowocin KacperSkóra Zuzanna--- 16-18 OPEN LA
6Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 16-18 OPEN LA
7Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA
7Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA
9Bomba SebastianJakus Magdalena--- 16-18 OPEN LA
10Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 OPEN LA
10Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA 16-18 OPEN LA
12Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA
13Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN LA
14Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 OPEN LA
14Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 OPEN LA
16Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 OPEN LA
1Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 16-18 OPEN ST
2Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN ST
3Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA 16-18 OPEN ST
4Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS 16-18 OPEN ST
5Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO 16-18 OPEN ST
6Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL 16-18 OPEN ST
7Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST
8Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK 16-18 OPEN ST
9Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN ST
10Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 OPEN ST
11Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA 16-18 OPEN ST
11Polak MikołajStolarska KingaDŻET 16-18 OPEN ST
13Bomba SebastianJakus Magdalena--- 16-18 OPEN ST
14Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 OPEN ST
15Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN ST
16Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 OPEN ST
17Nowocin KacperSkóra Zuzanna--- 16-18 OPEN ST
18Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST
1Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 OPEN LA
2Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL 14-15 OPEN LA
3Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 14-15 OPEN LA
4Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART 14-15 OPEN LA
5Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 14-15 OPEN LA
6Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 14-15 OPEN LA
7Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 OPEN LA
8Sobolewski DawidOrlińska Paulina--- 14-15 OPEN LA
8Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN LA
10Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER 14-15 OPEN LA
11Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN LA
12Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 OPEN LA
13Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 14-15 OPEN LA
14Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 14-15 OPEN LA
1Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL 14-15 OPEN ST
2Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 14-15 OPEN ST
3Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 14-15 OPEN ST
4Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN ST
5Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN ST
6Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 OPEN ST
7Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER 14-15 OPEN ST
7Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 14-15 OPEN ST
9Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA 14-15 OPEN ST
10Sobolewski DawidOrlińska Paulina--- 14-15 OPEN ST
10Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT 14-15 OPEN ST
12Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 OPEN ST
13Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 14-15 OPEN ST
1Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA
2Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN LA
3Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN LA
4Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 OPEN LA
5Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA
6Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 12-13 OPEN LA
7Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL 12-13 OPEN LA
7Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 12-13 OPEN LA
7Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 12-13 OPEN LA
10Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN LA
11Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 OPEN LA
12Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 12-13 OPEN LA
13Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE 12-13 OPEN LA
14Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA
15Bartoś JakubRutyna AmeliaEM STUDIO 12-13 OPEN LA
15Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL 12-13 OPEN LA
17Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO 12-13 OPEN LA
1Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST
2Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN ST
3Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN ST
4Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 12-13 OPEN ST
5Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 12-13 OPEN ST
6Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 OPEN ST
7Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 12-13 OPEN ST
8Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN ST
9Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST
10Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 12-13 OPEN ST
11Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 12-13 OPEN ST
12Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL 12-13 OPEN ST
13Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST
13Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 12-13 OPEN ST
15Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO 12-13 OPEN ST
15Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE 12-13 OPEN ST
17Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL 12-13 OPEN ST
18Bartoś JakubRutyna AmeliaEM STUDIO 12-13 OPEN ST
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 10-11 OPEN 8T
2Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN 8T
3Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T
4Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART 10-11 OPEN 8T
5Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T
6Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 10-11 OPEN 8T
7Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN 8T
8Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN 8T
9Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 10-11 OPEN 8T
10Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T
11Mazur PiotrKubas SandraGASIEK 10-11 OPEN 8T
12Pawluczuk BartoszChaniewicz WeronikaZAMEK 10-11 OPEN 8T
13Miłosz PatrykJanik ZuzannaZAMEK 10-11 OPEN 8T
14Haberski PatrykGajowy OliwiaZAMEK 10-11 OPEN 8T
15Zdybel PiotrAmerla AleksandraTOP - ART 10-11 OPEN 8T
16Kulasza PawełKolano WiktoriaTOP - ART 10-11 OPEN 8T
1Hass BartoszBilińska NikolaSTART 8-9 OPEN 6T
2Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 8-9 OPEN 6T
3Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 8-9 OPEN 6T
4Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 8-9 OPEN 6T
5Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 8-9 OPEN 6T
6Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 8-9 OPEN 6T
7Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO 8-9 OPEN 6T
8Jasiński JakubLewtak KamilaZAMEK 8-9 OPEN 6T
9Wolski PiotrOstrowska WiktoriaZAMEK 8-9 OPEN 6T