!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Grand Prix Senior (PTT)
Nowa Sól
Filtruj:
Kategorie:



































1Krupka PiotrPawlak WiesławaART DANCE Poznań Senior IV E ST
2Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior IV E ST
1Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior IV F ST
2Zabrocki AndrzejZabrocka KrystynaAMETYST Senior IV F ST
1Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III A ST
2Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III A ST
3Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaAMBER - Kołobrzeg Senior III A ST
4Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III A ST
1Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior III B LA
2Ushakov VladyslavWięcław-Włodarczyk AnnaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra Senior III B LA
3Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra Senior III B LA
4Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III B LA
5Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III B LA
1Czylok MariuszCzylok AlicjaST IMPRESJA Kęty Senior III B ST
2Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior III B ST
3Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III B ST
4Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaAMBER - Kołobrzeg Senior III B ST
1Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA Senior III C LA
2Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS Senior III C LA
1Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS Senior III C ST
2Ushakov VladyslavWięcław-Włodarczyk AnnaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra Senior III C ST
3Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior III C ST
4Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA Senior III C ST
5Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III C ST
1Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA Senior III D ST
2Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra Senior III D ST
3Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS Senior III D ST
4Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior III D ST
1Jasyk KrzysztofTurek JolantaIMPULS Senior III E LA
2Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA Senior III E LA
3Mościcki JanMościcka AnnaTABOR Senior III E LA
4Karaban KrzysztofDwojak DorotaIMPULS Senior III E LA
5Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior III E LA
6Irlik IreneuszIrlik MałgorzataUKTS "LEW" Legnica Senior III E LA
7Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój Senior III E LA
1Karaban KrzysztofDwojak DorotaIMPULS Senior III E ST
2Ziółkowski PrzemysławZiółkowska DorotaPOLISH CLUB Senior III E ST
3Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój Senior III E ST
4Jarecki DariuszJarecka UrszulaRONDO Senior III E ST
5Mazur AndrzejChwist-Mazur AleksandraŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III E ST
6Krupka PiotrPawlak WiesławaART DANCE Poznań Senior III E ST
7Mościcki JanMościcka AnnaTABOR Senior III E ST
8Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraATHINA Senior III E ST
9Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW Senior III E ST
10Irlik IreneuszIrlik MałgorzataUKTS "LEW" Legnica Senior III E ST
1Karaban KrzysztofDwojak DorotaIMPULS Senior III F LA
2Moszkowski BogdanMoszkowska MałgorzataAkademia Tańca Kobierzyce Senior III F LA
3Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraATHINA Senior III F LA
4Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaTABOR Senior III F LA
5Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior III F LA
1Moszkowski BogdanMoszkowska MałgorzataAkademia Tańca Kobierzyce Senior III F ST
2Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaTABOR Senior III F ST
3Jasyk KrzysztofTurek JolantaIMPULS Senior III F ST
4Mazur AndrzejChwist-Mazur AleksandraŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III F ST
5Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA Senior III F ST
1Pawlik RobertPawlik Barbara4STEP Senior III OPEN LA
2Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior III OPEN LA
3Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III OPEN LA
4Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior III OPEN LA
1Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior III OPEN ST
2Czylok MariuszCzylok AlicjaST IMPRESJA Kęty Senior III OPEN ST
3Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST
4Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaAMBER - Kołobrzeg Senior III OPEN ST
1Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań Senior II B ST
2Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków Senior II B ST
1Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior II C LA
2Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II C LA
3Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków Senior II C LA
1Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków Senior II D LA
2Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK Senior II D LA
1Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior II D ST
2Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II D ST
3Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA Senior II D ST
4Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS Senior II D ST
5Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior II D ST
1Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra Senior II E LA
2Nowicki JanuszNowicka IlonaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II E LA
3Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS Senior II E LA
4Manna PrzemysławLinkiewicz-Manna ElizaELITE DANCE Senior II E LA
5Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior II E LA
6Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój Senior II E LA
1Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra Senior II E ST
2Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS Senior II E ST
3Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK Senior II E ST
4Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój Senior II E ST
5Jarecki DariuszJarecka UrszulaRONDO Senior II E ST
6Manna PrzemysławLinkiewicz-Manna ElizaELITE DANCE Senior II E ST
7Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW Senior II E ST
1Dyjur WitoldWojtyła-Dyjur AnnaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F LA
2Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F LA
3Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS Senior II F LA
4Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F LA
5Cieślik Dariusz JanCieślik WiolettaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior II F LA
6Laskowski PiotrLaskowska JoannaTAKT Senior II F LA
1Dyjur WitoldWojtyła-Dyjur AnnaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F ST
2Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F ST
3Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F ST
4Laskowski PiotrLaskowska JoannaTAKT Senior II F ST
5Marciniak ArkadiuszMarciniak BeataCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F ST
1Niewiadomski PawełOgonowska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN LA
2Pawlik RobertPawlik Barbara4STEP Senior II OPEN LA
3Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II OPEN LA
1Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II OPEN ST
2Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań Senior II OPEN ST
3Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków Senior II OPEN ST
1Kopczyński DawidPopek-Kopczyńska MałgorzataDCS BRWINÓW Senior I A LA
2Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior I A LA
1Deja PiotrKompani-Deja RoxanaIGLICA Senior I C LA
2Zaborowski MarekTokłowicz ElizaDANCE CENTER Senior I C LA
1Kopczyński DawidPopek-Kopczyńska MałgorzataDCS BRWINÓW Senior I OPEN LA
2Deja PiotrKompani-Deja RoxanaIGLICA Senior I OPEN LA
3Zaborowski MarekTokłowicz ElizaDANCE CENTER Senior I OPEN LA
4Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior I OPEN LA
1Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaTOP DANCE STUDIO - Poznań Senior I OPEN ST
2Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I OPEN ST
1Hamrol KacperJankowska JuliaOSKAR 14-15 G 6T
2Kudriautsev YaroslavNapieralska JuliaST ALEKSANDRA URBAN 14-15 G 6T
1Wojtasik WojtekWigdorczyk MartaTAKT 12-13 H 4T
2Siemaszko AleksanderPatoka NataszaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 H 4T
1Sołtyszewski HubertWitkiewicz JuliaGRACJA 10-11 G 6T
2Jankowicz OskarPszonka LauraGRACJA 10-11 G 6T
2Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA 10-11 G 6T
3Bełza AlanKmieć ZuzannaAMETYST 10-11 G 6T
3Stachowiak SajmonDubeltówka KlaudiaST ALEKSANDRA URBAN 10-11 G 6T
1Markowski AntoniSkowyra MariaGRACJA 10-11 H 4T
1Stefanowski MikołajPrzydróżna PatrycjaOSKAR 10-11 H 4T
1Szczepanik PawełKijanka AnnaTAKT 10-11 H 4T
2Skwarcz-Siedliński AdamBajon PolaLATINA 10-11 H 4T
2Śleboda ErykKonieczna PolaOSKAR 10-11 H 4T
1Pomes MikołajSerafinowicz InkaGRACJA 8-9 G 6T
2Frydrych AleksanderRychlik AleksandraST ALEKSANDRA URBAN 8-9 G 6T
1Szkaradek MaciejPłończak WiktoriaOSKAR 8-9 H 4T
1Tomasz MeiseDuszyńska IgaGRACJA 8-9 H 4T
1Plończak MateuszGibaszak GabrielaOSKAR 8-9 H 4T
1Rohatyński IgorSawicka MartaOSKAR 8-9 H 4T
2Bubel OlafŚwiejkowska CecyliaOSKAR 8-9 H 4T
2Bywalec TymonJurkiewicz AlicjaST ALEKSANDRA URBAN 8-9 H 4T
2Kożuch JakubSzuster WiktoriaGRACJA 8-9 H 4T
2Stroka JakubGołownia LenaST ALEKSANDRA URBAN 8-9 H 4T