!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
DANCE OSCARS 2021 (PTT)
Kędzierzyn Koźle
Filtruj:
Kategorie:


















1Bajorek PawełPietruch WeronikaIGLICA 16-18 D LA
2Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 16-18 D LA
3Stępień JakubKopcik JuliaETIUDA 16-18 D LA
4Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
1Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
2Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 16-18 D ST
3Bajorek PawełPietruch WeronikaIGLICA 16-18 D ST
1Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO 16-18 E LA
2Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM 16-18 E LA
3Hołoś DominikLewek HannaRETRO 16-18 E LA
4Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław 16-18 E LA
5Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin 16-18 E LA
6Trzebiński KarolProkop WiktoriaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 E LA
1Trzebiński KarolProkop WiktoriaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 E ST
2Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM 16-18 E ST
3Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław 16-18 E ST
1Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 F LA
2Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 16-18 F LA
3Wrona MichałOzimek MarzenaDIAMENT 16-18 F LA
4Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA 16-18 F LA
1Hołoś DominikLewek HannaRETRO 16-18 F ST
2Wrona MichałOzimek MarzenaDIAMENT 16-18 F ST
3Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 16-18 F ST
4Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA 16-18 F ST
1Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
2Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 14-15 D LA
3Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D LA
4Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
5Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 14-15 D LA
1Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
2Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D ST
3Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
4Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 14-15 D ST
1Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA 14-15 E 8T
2Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 E 8T
3Suszek BłażejBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 14-15 E 8T
4Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR 14-15 E 8T
5Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 E 8T
1Maliszczak ŁukaszWolanin MartynaSUKCES 14-15 F 6T
2Lupa MichałJarczyk AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
3Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 F 6T
4Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 14-15 F 6T
5Urbaniak DawidPyciarz ZuzannaMISTRAL 14-15 F 6T
6Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA 14-15 F 6T
1Konewski AdamGorki ZuzannaST Linestudio 12-13 F 6T
2Boiko MykytaHodór JuliaAKCENT - Będzin 12-13 F 6T
3Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM 12-13 F 6T
4Marcinek MateuszBadurczyk JoannaKTT REWIA 12-13 F 6T
5Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 12-13 F 6T
1Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM 12-13 G 6T
2Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA 12-13 G 6T
3Chorowski PiotrGrzywok DorotaTEAM - Ornontowice 12-13 G 6T
3Zub MaksymilianAdach MalwinaZIELIŃSKA - Ząbkowice 12-13 G 6T
1Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA 12-13 H 4T
1Bilski LeszekStańska KingaCentrum Tańca FIESTA 12-13 H 4T
1Cwik OliwierKojtek EmiliaKTT REWIA 12-13 H 4T
2Dobrowolski MateuszWawrzyniak KingaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 12-13 H 4T
2Kuc PiotrPitek JuliaKTT QUICK STEP - Miedźno 12-13 H 4T
2Ćwikłowski JanSarnes LauraEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 12-13 H 4T
1Słomski MateuszCzarnocka EwaPOLISH CLUB 10-11 F 6T
2Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA 10-11 F 6T
1Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA 10-11 G 6T
1Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM 10-11 G 6T
2Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
3Figuła GrzegorzGawlińska MajaMISTRAL 10-11 G 6T
3Pawlikowski SzymonOrłowska MagdalenaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 G 6T
3Wojtoń AdamWojtoń NataliaKIEPURA 10-11 G 6T
1Błaszczyk WiktorDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE 10-11 H 4T
1Czempik TobiaszCzempik MajaRONDO 10-11 H 4T
1Dróżdż WitoldPetrusha AnastasiiaIGLICA 10-11 H 4T
1Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO 10-11 H 4T
1Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
1Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE 10-11 H 4T
2Poniedziałek LiwiaSupel WiktorMISTRAL 10-11 H 4T
2Ćwikłowski AntoniGogała JuliaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 10-11 H 4T
2Bonczek MoritzHoy MartynaCentrum Tańca FIESTA 10-11 H 4T
2Dymek KamilKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno 10-11 H 4T
2Janoszka ŁukaszKoćwin PaulinaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 10-11 H 4T
2Kobierzycki TomaszKobierzycka AnnaZIELIŃSKA - Ząbkowice 10-11 H 4T
1Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE 8-9 H 4T
1Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE 8-9 H 4T
1Sołtysik StanisławRybarczyk JuliaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
1Wawrzyniak KlaraWawrzyniak NikodemEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 8-9 H 4T
1Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Barton MirosławToszek MarcelaSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Duda JakubCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 8-9 H 4T
2Janoszka AgataLiput FilipEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 8-9 H 4T
2Szewczyk StanisławLipińska ZofiaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 8-9 H 4T