!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 (PTT)
Raszyn
Filtruj:
Kategorie:




















1Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 A LA
2Michalak KrystianKwiatek AleksandraBRASIL 16-18 A LA
3Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
1Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
2Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
3Gapiński DominikSuchoń PaulinaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
1Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
2Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
3Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 C ST
4Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 C ST
5Chmielewski MichałSawicka KlaudiaKADRYL 16-18 C ST
1Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 D LA
2Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
3Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
4Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
5Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 D LA
6Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D LA
7Sygitowicz MikołajSygitowicz OliwiaCANTINERO 16-18 D LA
8Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 D ST
2Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D ST
3Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
4Dmowski HubertPlata IzabelaIMPET TEAM 16-18 D ST
5Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 D ST
6Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
7Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 D ST
8Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 D ST
9Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
2Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 E LA
3Baran MichałWydurska IzabelaELITE DANCE 16-18 E LA
4Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
5Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 E LA
6Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E LA
7Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 16-18 E LA
8Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska AleksandraIMPET TEAM 16-18 E LA
1Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
2Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
3Baran MichałWydurska IzabelaELITE DANCE 16-18 E ST
4Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 E ST
5Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E ST
6Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 E ST
7Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 16-18 E ST
8Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska AleksandraIMPET TEAM 16-18 E ST
1Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
2Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
3Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
4Kaniewski GrzegorzKusina NataliaIMPET TEAM 14-15 D ST
5Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 14-15 D ST
1Nowak SzymonZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA 14-15 E 8T
2Błędek MateuszChrebela MajaŁódzki Dom Kultury 14-15 E 8T
3Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
1Jakubowski DamianRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 14-15 G 6T
2Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION 14-15 G 6T
3Piasecki Tomasz FranciszekSzczurowska JuliaEMOTION 14-15 G 6T
3Stachowicz KonradReńska MajaSHOW TIME 14-15 G 6T
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
2Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 D LA
3Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 D LA
4Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP 12-13 D LA
5Czech PatrykWłodarczyk WeronikaIGLICA 12-13 D LA
6Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
2Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 D ST
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 D ST
4Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP 12-13 D ST
5Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
1Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 E 8T
2Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART 12-13 E 8T
3Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 12-13 E 8T
1Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
2Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP 12-13 G 6T
2Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
3Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION 12-13 G 6T
3Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 12-13 G 6T
3Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION 12-13 G 6T
1Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 12-13 H 4T
1Ławniczek PiotrMarek AnnaBRAWO - WARSZAWA 12-13 H 4T
2Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 12-13 H 4T
2Gajownik IzabelaMichalski OskarDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
1Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 10-11 E 6T
2Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
3Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
5Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE 10-11 E 6T
6Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 E 6T
7Butrym MateuszKvet AnaBLUE CLASSIC 10-11 E 6T
1Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 G 6T
2Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 10-11 G 6T
2Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION 10-11 G 6T
3Czarnecki MarcelSobolewska KlaudiaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION 10-11 G 6T
3Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 10-11 G 6T
1Wrzesiński OliwierDąbrowska MajaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 10-11 H 4T
1Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 10-11 H 4T
1Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
2Jarząb FilipKoszarska MarikaBRAWO - WARSZAWA 10-11 H 4T
2Peński DamianSabak JoannaRS 10-11 H 4T
1Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION 8-9 H 4T
1Sołtysiak JakubCzajkowska KarolinaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Mieszczanek OliwierGruba RoksanaMAKO 8-9 H 4T
2Milewski SzymonŻelazowska AleksandraMAKO 8-9 H 4T
2Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 8-9 H 4T
2Wójcik DamianDźbik WiktoriaMAKO 8-9 H 4T