!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017 (FTS)
Wieliczka_1
Filtruj:
Kategorie:






















1Mrowiec AdrianKorzeniak OliwiaCENTRUM KULTURY I SPORTU 16-18 B LA
2Puchała MateuszKsiążek IzabelaMCT 16-18 B LA
3Kruszyna WojciechWójcik OliwiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
4Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 16-18 B LA
5Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSKT STYL 16-18 B LA
1Woś KacperNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B ST
2Klimek WojciechJałocha WiktoriaKS M-TEAM 16-18 B ST
3Kruszyna WojciechWójcik OliwiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B ST
4Czajka MateuszSpirytulska AlicjaELITA 16-18 B ST
5Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 16-18 B ST
1Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 14-15 B LA
2Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 B LA
3Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 B LA
4Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 B LA
5Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 14-15 B LA
1Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 14-15 B ST
2Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 B ST
3Iwicki JakubBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress 14-15 B ST
4Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 14-15 B ST
1Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C LA
2Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 C LA
3Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 14-15 C LA
4Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C LA
5Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 C LA
6Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 14-15 C LA
1Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 C ST
2Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C ST
3Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C ST
4Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 14-15 C ST
5Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 14-15 C ST
6Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 C ST
7Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 C ST
1Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 D LA
2Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL 14-15 D LA
3Słomka MaciejBlecharz EmiliaKS M-TEAM 14-15 D LA
4Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 14-15 D LA
5Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 D LA
1Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D ST
2Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 D ST
3Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 14-15 D ST
4Słomka MaciejBlecharz EmiliaKS M-TEAM 14-15 D ST
5Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 D ST
6Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL 14-15 D ST
7Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 D ST
1Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA 14-15 E 8T
2Sikora MarekSikora GabrielaSKT STYL 14-15 E 8T
3Włudarz DominikDamska AnnaELITA 14-15 E 8T
4Raczek JakubStojak GabrielaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 E 8T
5Tatara MaciejNoworolska MarcelaSKT PASJA 14-15 E 8T
6Klaja WiktorSkoczylas AgnieszkaELITA 14-15 E 8T
1Klaja WiktorSkoczylas AgnieszkaELITA 14-15 F 6T
1Zieliński IgorEmerla MagdalenaELITA 12-13 C LA
2Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 12-13 C LA
3Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 C LA
4Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 C LA
5Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 C LA
6Zeliuk SerhiiVasylenko IanaMCT 12-13 C LA
7Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 C LA
1Zieliński IgorEmerla MagdalenaELITA 12-13 C ST
2Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 12-13 C ST
3Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 C ST
4Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 C ST
5Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 C ST
6Strach KacperDuda NinaELITA 12-13 C ST
7Zeliuk SerhiiVasylenko IanaMCT 12-13 C ST
1Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 D LA
2Michalik KarolLędźwa AleksandraSKT STYL 12-13 D LA
3Połec JakubKramarska NelaELITA 12-13 D LA
4Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 D LA
5Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 D LA
6Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 12-13 D LA
7Rzepa NikodemNawalany JuliaMCT 12-13 D LA
7Zeliuk SerhiiVasylenko IanaMCT 12-13 D LA
9Byczek Oliwier MaksymHomenda MajaUKTS CORDEX 12-13 D LA
10Strach KacperDuda NinaELITA 12-13 D LA
11Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 12-13 D LA
1Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 12-13 D ST
2Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 D ST
3Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 D ST
4Połec JakubKramarska NelaELITA 12-13 D ST
5Byczek Oliwier MaksymHomenda MajaUKTS CORDEX 12-13 D ST
6Michalik KarolLędźwa AleksandraSKT STYL 12-13 D ST
7Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 D ST
8Zeliuk SerhiiVasylenko IanaMCT 12-13 D ST
9Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 D ST
10Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 12-13 D ST
11Rzepa NikodemNawalany JuliaMCT 12-13 D ST
12Kaczyński BartoszRerutko WiktoriaSKT STYL 12-13 D ST
1Adamus MikołajKurleto JessicaELITA 12-13 E 8T
2Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 E 8T
3Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 E 8T
4Rzepa NikodemNawalany JuliaMCT 12-13 E 8T
5Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 12-13 E 8T
6Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 12-13 E 8T
7Dąbek SzymonSajak WiktoriaSKT STYL 12-13 E 8T
7Kaczyński BartoszRerutko WiktoriaSKT STYL 12-13 E 8T
1Chrapek ErykJanas JuliaSKT PASJA 12-13 F 6T
1Sułkowski JakubTarasek JoannaWIR DANCE 12-13 F 6T
2Dąbek SzymonSajak WiktoriaSKT STYL 12-13 F 6T
2Polcyn KamilSzczyrbak GabrysiaCENTRUM KULTURY I SPORTU 12-13 F 6T
1Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 D LA
2Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 D LA
3Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 10-11 D LA
4Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 10-11 D LA
5Kiec MaciejGere WiktoriaELITA 10-11 D LA
1Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 D ST
2Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 10-11 D ST
3Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 10-11 D ST
4Kiec MaciejGere WiktoriaELITA 10-11 D ST
1Kiec MaciejGere WiktoriaELITA 10-11 E 6T
2Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 10-11 E 6T
3Kogut MaciejGruszczak WiktoriaMCT 10-11 E 6T
4Wiercioch KonradSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 E 6T
5Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 10-11 E 6T
6Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 10-11 E 6T
7Tomczyk AntoniBolek AleksandraMCT 10-11 E 6T
8Gorgosz JanPaprocka PolinaELITA 10-11 E 6T
8Szymański JakubWyjadłowska EmiliaSKT STYL 10-11 E 6T
10Bogusz AdrianBogusz KlaudiaSKT STYL 10-11 E 6T
1Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 F 6T
1Kazlauskas LiudvikasWyszyńska PatrycjaELITA 10-11 F 6T
2Solcan EmilGadocha MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 F 6T
2Gomułka JakubPółtorak GuliaWIR DANCE 10-11 F 6T
3Kuchnia PatrykCzech NadiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 F 6T
3Pach MateuszSzramik JuliaSKT PASJA 10-11 F 6T
4Makucki WładysławAdamska AlicjaMCT 10-11 F 6T
4Ślęczka KsaweryPotempa OliwiaMCT 10-11 F 6T
1Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 8-9 F 6T
1Szczepaniak TomaszGrześ AmeliaWIR DANCE 8-9 F 6T
2Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 8-9 F 6T
2Jałocha TonyDuda MartynaELITA 8-9 F 6T
3Dziubenko MiszaPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 8-9 F 6T
3Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 8-9 F 6T
4Jędrysiak IgorBodek NinaELITA 8-9 F 6T
4Ciuła MiłoszSwałtek WeronikaWIR DANCE 8-9 F 6T
4Nowak AntoniCzernek NikolaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 F 6T
4Nowotarski BorysGajewska AngelikaWIR DANCE 8-9 F 6T
4Sułkowski PiotrMichalik OliwiaWIR DANCE 8-9 F 6T