!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:

















1Gapiński DominikSuchoń PaulinaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
2Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B LA
3Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
4Brzeski BrunoKrupa MartaCLASSIC DANCESPORT 16-18 B LA
1Aleksieiev ArseniiCuber GabrielaFAST-STEP 16-18 B ST
2Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
3Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
1Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C LA
2Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
3Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 C LA
4Pikuła CezaryFurgała KarolinaAKCENT 16-18 C LA
1Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C ST
2Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
3Brzeski BrunoKrupa MartaCLASSIC DANCESPORT 16-18 C ST
4Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
5Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 C ST
1Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United 16-18 D LA
2Baran MichałWydurska IzabelaSTART 16-18 D LA
3Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
4Jendrusiak AndrzejSwiniarska WeronikaESKADRA 16-18 D LA
5Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Baran MichałWydurska IzabelaSTART 16-18 D ST
3Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 E 8T
2Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 E 8T
3Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 14-15 E 8T
4Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 E 8T
5Jakubowski DamianRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 14-15 E 8T
1Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO 12-13 E 8T
2Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 E 8T
3Gaworek SzymonBilińska NataliaSTART 12-13 E 8T
4Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 E 8T
5Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 E 8T
6Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
7Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK 12-13 E 8T
1Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 F 6T
2Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 F 6T
3Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S 12-13 F 6T
4Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 12-13 F 6T
5Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 12-13 F 6T
6Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 F 6T
7Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 12-13 F 6T
8Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
1Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 G 6T
1Rogoziński JakubSzczurowska JuliaEMOTION 12-13 G 6T
2Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA 12-13 G 6T
2Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK 12-13 G 6T
3Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 12-13 G 6T
3Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 12-13 G 6T
3Piekarski WiktorNowak EmiliaBRAWO - WARSZAWA 12-13 G 6T
3Zieliński MarcinDylewska UrszulaGCK 12-13 G 6T
1Kornatowski TomaszZielińska MarcelinaELITE DANCE 12-13 H 4T
1Moszczyński MateuszPawełkowska MartaGCK 12-13 H 4T
1Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
1Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART 12-13 H 4T
1Szymborski MichałGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
2Gajownik IzabelaMichalski OskarDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
2Kawa KacperBiałecka AnnaETIUDA 12-13 H 4T
1Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK 10-11 F 6T
2Zajkowski MaciejDąbrowska MajaFAST-STEP 10-11 F 6T
3Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 10-11 F 6T
4Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 F 6T
5Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 F 6T
6Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 10-11 F 6T
7Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 F 6T
8Olszewski MateuszOstrowska WiktoriaZAMEK 10-11 F 6T
9Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 10-11 F 6T
10Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 10-11 F 6T
11Jarząb FilipKoszarska MarikaBRAWO - WARSZAWA 10-11 F 6T
1Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 G 6T
1Dzieliński IgorSękowska MartynaBLUE CLASSIC 10-11 G 6T
1Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 10-11 G 6T
2Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 10-11 G 6T
2Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP 10-11 G 6T
3Traczyk KacperZalewska NicolaBRAWO - WARSZAWA 10-11 G 6T
3Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION 10-11 G 6T
3Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK 10-11 G 6T
3Peński DamianSabak JoannaRS 10-11 G 6T
3Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk ZofiaBLUE CLASSIC 10-11 G 6T
1Piechowski PiotrPopławska JuliaCENTRUM KULTURY 10-11 H 4T
1Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO 10-11 H 4T
1Szymborski JakubWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO 10-11 H 4T
1Łata MajaGiziński BartoszDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
2Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA 10-11 H 4T
2Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS 10-11 H 4T
2Barszcz MateuszDrożdż EmiliaRIVIERA 10-11 H 4T
2Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION 10-11 H 4T
1Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA 8-9 G 6T
2Ilinicz StanisławDrozińska LenaWIKA 8-9 G 6T
2Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA 8-9 G 6T
3Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION 8-9 G 6T
3Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART 8-9 G 6T
3Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 G 6T
1Bielecki KarolButrym ZofiaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
1Dylon MateuszCzajkowska KarolinaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 8-9 H 4T
1Sołtysiak JakubGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Suvorov MatviiWojnarowska MariiaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Cudowski MarcelDłutek AmeliaCENTRUM KULTURY 8-9 H 4T
2Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 8-9 H 4T
2Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 8-9 H 4T
2Rębacz JerzyRudnicka IngaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T