!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTT (PTT)
Olesno
Filtruj:
Kategorie:


























1Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior I OPEN LA (MW)
1Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior I OPEN ST (MW)
1Niedzielski TomaszSurówka JoannaMAESTRO Dorośli OPEN LA (MW)
1Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO Dorośli OPEN ST (MW)
2Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO Dorośli OPEN ST (MW)
1Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
2Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM 16-18 B LA
3Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B LA
4Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 B LA
5Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER 16-18 B LA
1Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 B ST
2Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B ST
3Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 B ST
4Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B ST
5Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER 16-18 B ST
1Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 C LA
2Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 C LA
3Gryboś BartoszKudzielko ZuzannaKIEPURA 16-18 C LA
4Ostrowski KacperDominek KatarzynaIGLICA 16-18 C LA
5Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA 16-18 C LA
6Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO 16-18 C LA
7Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 C LA
8Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 C LA
9Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C LA
1Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C ST
3Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM 16-18 C ST
4Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 C ST
5Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 16-18 C ST
1Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 OPEN LA (MW)
2Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 OPEN LA (MW)
3Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER 16-18 OPEN LA (MW)
4Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA 16-18 OPEN LA (MW)
5Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 OPEN LA (MW)
6Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 OPEN LA (MW)
7Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 OPEN LA (MW)
1Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 OPEN ST (MW)
2Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST (MW)
3Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 OPEN ST (MW)
4Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 OPEN ST (MW)
5Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER 16-18 OPEN ST (MW)
6Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST (MW)
7Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 16-18 OPEN ST (MW)
1Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 14-15 C LA
2Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 C LA
3Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 14-15 C LA
1Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D LA
2Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA 14-15 D LA
3Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 14-15 D LA
4Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER 14-15 D LA
1Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D ST
2Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 14-15 D ST
3Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA 14-15 D ST
4Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER 14-15 D ST
1Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 14-15 E 8T
2Gajdos JulianSzafarz MariaJEDYNKA 14-15 E 8T
3Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 14-15 E 8T
4Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA 14-15 E 8T
1Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 14-15 G 4T
2Kraft PatrykKierat SylwiaRÓŻA 14-15 G 4T
1Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 14-15 OPEN LA (MW)
2Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 OPEN LA (MW)
3Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER 14-15 OPEN LA (MW)
1Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 14-15 OPEN ST (MW)
2Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 OPEN ST (MW)
3Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER 14-15 OPEN ST (MW)
1Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D LA
2Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 12-13 D LA
3Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
4Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 12-13 D LA
5Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 D LA
6Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 12-13 D LA
1Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
2Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 12-13 D ST
3Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D ST
4Muller MichałKubica KatarzynaKIEPURA 12-13 D ST
5Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 12-13 D ST
6Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 D ST
7Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 12-13 D ST
1Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 12-13 OPEN LA (MW)
2Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO 12-13 OPEN LA (MW)
3Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 OPEN LA (MW)
4Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 12-13 OPEN LA (MW)
1Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 12-13 OPEN ST (MW)
2Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO 12-13 OPEN ST (MW)
3Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 OPEN ST (MW)
4Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 12-13 OPEN ST (MW)
1Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 10-11 E 6T
2Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 10-11 E 6T
3Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA 10-11 E 6T
4Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE 10-11 E 6T
5Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 10-11 E 6T
6Kaniak SzymonKaniak EmmaRÓŻA 10-11 E 6T
1Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 10-11 G 4T
2Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 10-11 G 4T
3Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 10-11 G 4T
3Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY 10-11 G 4T
1Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 10-11 H 4T
1Pszenica AntoniMożdżeń MajaZORBA 10-11 H 4T
1Ryszka SewerynMakuch JoannaLORDANCE 10-11 H 4T
1Sieczka MateuszSalzburg AmelieDANCE TEAM 10-11 H 4T
1Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 10-11 H 4T
2Bołdyn JakubLasota AnnaFALLAWAY 10-11 H 4T
2Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 10-11 H 4T
2Tkacz JanBytnar OliwiaCT WYPYCH 10-11 H 4T
2Ćwieląg MateuszGlomb WiktoriaRÓŻA 10-11 H 4T
1Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 8-9 H 4T
1Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 8-9 H 4T
1Moryń MiłoszSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 8-9 H 4T
2Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Ogrodnik SzymonKaniak StellaRÓŻA 8-9 H 4T
2Tomaszny MichałMurawska MartaLORDANCE 8-9 H 4T