!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych (PTT)
Lublin
Filtruj:
Kategorie:






























1Jeleń ErnestFaber AgataLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
2Masłowski MieszkoPasek MonikaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
3Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
4Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
5Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
6Sobala MateuszKopiec HannaTHE BEST Dorośli OPEN LA (GPP)
7Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
8Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
9Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN LA (GPP)
10Gawęcki TomaszJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
11Izzo LorenzoLubaszewska MagdalenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
12Faracik SzymonKwietniowska OliwiaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
13Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN LA (GPP)
13Pavel BejanDiana VildeaevaStep Up(Mołdawia) Dorośli OPEN LA (GPP)
15Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
16Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL Dorośli OPEN LA (GPP)
17Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
18Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
19Rusin PrzemysławCzulak Weronika AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
20Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
21Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE Dorośli OPEN LA (GPP)
21Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA Dorośli OPEN LA (GPP)
23Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
24Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN LA (GPP)
25Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
1Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (GPP)
2Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
3Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
4Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN ST (GPP)
5Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
6Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
7Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
8Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
9Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
10Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
11Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
12Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
13Koguciuk JakubGawlik DariaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
14Gawęcki TomaszJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
15Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN ST (GPP)
16Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
17Rydz RafałRubacha AnnaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
18Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
18Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN ST (GPP)
20Matuszewski PiotrFicner AleksandraBRASIL Dorośli OPEN ST (GPP)
21Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
1Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-20 OPEN LA (GPP)
2Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA 16-20 OPEN LA (GPP)
3Pavel BejanDiana VildeaevaStep Up(Mołdawia) 16-20 OPEN LA (GPP)
4Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-20 OPEN LA (GPP)
5Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-20 OPEN LA (GPP)
1Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
2Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
3Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES 16-20 OPEN ST (GPP)
4Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA 16-20 OPEN ST (GPP)
5Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
6Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA 16-20 OPEN ST (GPP)
7Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-20 OPEN ST (GPP)
8Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
9Lysenko VladyslavBanashko OlgaImperial(Ukraina) 16-20 OPEN ST (GPP)
9Micał KamilStolarska KingaDŻET 16-20 OPEN ST (GPP)
11Igor RaicuAndreea CojocariStep Up(Mołdawia) 16-20 OPEN ST (GPP)
12Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
13Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-20 OPEN ST (GPP)
1Pavel BejanDiana VildeaevaStep Up(Mołdawia) 16-18 A LA
2Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 A LA
3Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA 16-18 A LA
4Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 A LA
5Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 A LA
6Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
7Zaręba KamilKsiężarczyk DonataAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
8Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 A LA
1Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL 16-18 A ST
2Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 A ST
3Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 A ST
4Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 A ST
1Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-18 B LA
2Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
3Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 16-18 B LA
4Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
5Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
6Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
7Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
8Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
9Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 16-18 B LA
1Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-18 B ST
2Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
3Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 B ST
4Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
5Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 B ST
6Igor RaicuAndreea CojocariStep Up(Mołdawia) 16-18 B ST
7Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B ST
7Laskowski MichałMartyna NikolaMERENGUE 16-18 B ST
9Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
9Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 16-18 B ST
11Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 16-18 B ST
12Aleksieiev ArseniiCuber GabrielaFAST-STEP 16-18 B ST
1Artemov DenysShulha YuliiaDancers United 16-18 C LA
2Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
3Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
4Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER 16-18 C LA
1Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 C ST
2Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C ST
3Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
4Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 C ST
5Lysenko VladyslavBanashko OlgaImperial(Ukraina) 16-18 C ST
1Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D LA
2Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 D LA
3Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D LA
4Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
1Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
2Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D ST
3Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 D ST
4Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D ST
1Reut DominikOrzeł OliwiaEM STUDIO 16-18 E LA
2Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 E LA
3Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
4Widz BartłomiejWidz SandraJUMP 16-18 E LA
5Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK 16-18 E LA
6Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E LA
7Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 E LA
1Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 E ST
2Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK 16-18 E ST
3Reut DominikOrzeł OliwiaEM STUDIO 16-18 E ST
4Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E ST
5Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E ST
6Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E ST
7Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 E ST
1Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
2Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
3Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 16-18 OPEN LA (GPP)
4Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN LA (GPP)
5Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 16-18 OPEN LA (GPP)
6Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 16-18 OPEN LA (GPP)
7Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
1Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
2Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
3Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
4Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN ST (GPP)
5Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
6Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 16-18 OPEN ST (GPP)
7Lysenko VladyslavBanashko OlgaImperial(Ukraina) 16-18 OPEN ST (GPP)
8Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 OPEN ST (GPP)
9Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
10Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
11Igor RaicuAndreea CojocariStep Up(Mołdawia) 16-18 OPEN ST (GPP)
11Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 OPEN ST (GPP)
13Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 OPEN ST (GPP)
14Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 OPEN ST (GPP)
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 C LA
2Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C LA
3Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C LA
4Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 C LA
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C ST
2Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 C ST
3Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C ST
4Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 C ST
5Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C ST
6Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 C ST
7Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 C ST
1Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 D LA
2Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D LA
3Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 14-15 D LA
4Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
5Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D LA
6Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 D LA
7Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 D LA
1Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
2Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
3Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D ST
4Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 14-15 D ST
5Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D ST
1Grzeluk MateuszCzyż AleksandraTAKT 14-15 E 8T
2Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 E 8T
3Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 14-15 E 8T
4Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO 14-15 E 8T
5Flis KonradStachyra ElizaBALLROOM 14-15 E 8T
6Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 14-15 E 8T
7Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER 14-15 E 8T
1Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 F 6T
2Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 F 6T
3Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 14-15 F 6T
4Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER 14-15 F 6T
5Mazurek JanSutryk IgaRYTM 14-15 F 6T
6Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 F 6T
7Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 14-15 F 6T
8Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 F 6T
9Zahorodnyy VitaliyŻuraw AntoninaAKAD. PROMOCJI TAŃCA 14-15 F 6T
10Berdak SzymonSytek WiktoriaMYKA 14-15 F 6T
10Więcek SamuelWięcek MauraMYKA 14-15 F 6T
1Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
2Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaSKT STYL 14-15 OPEN LA (GPP)
3Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (GPP)
4Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA (GPP)
5Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 OPEN LA (GPP)
6Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 14-15 OPEN LA (GPP)
7Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 OPEN LA (GPP)
8Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 OPEN LA (GPP)
9Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
10Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 OPEN LA (GPP)
11Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
11Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 OPEN LA (GPP)
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance 14-15 OPEN ST (GPP)
2Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
3Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 14-15 OPEN ST (GPP)
4Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 OPEN ST (GPP)
5Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 OPEN ST (GPP)
6Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 OPEN ST (GPP)
7Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST (GPP)
8Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
9Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 OPEN ST (GPP)
10Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
11Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 OPEN ST (GPP)
1Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK 12-13 E 8T
2Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
3Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
4Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 E 8T
5Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 12-13 E 8T
6Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT 12-13 E 8T
7Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 E 8T
8Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 12-13 E 8T
1Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 12-13 F 6T
2Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 F 6T
3Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 12-13 F 6T
4Luchowski KacperTatara MariaTAKT 12-13 F 6T
5Mróz RafałGzik HannaJUMP 12-13 F 6T
6Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 12-13 F 6T
7Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 12-13 F 6T
8Boś BłażejWojciechowska AlicjaLIDER 12-13 F 6T
9Chajkowski AdamKowalewska EmiliaZAMEK 12-13 F 6T
10Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 12-13 F 6T
1Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM 12-13 OPEN LA (GPP)
2Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN LA (GPP)
3Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
4Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
5Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN LA (GPP)
6Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
2Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (GPP)
3Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN ST (GPP)
4Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
5Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
6Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
7Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 OPEN 8T (GPP)