!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 (PTT)
Łańcut
Filtruj:
Kategorie:





































1Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III C LA
2Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III C LA
3Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III C LA
1Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III C ST
2Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III C ST
3Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III C ST
4Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III C ST
5Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III C ST
6Figarski JerzyRojek-Figarska Tatiana(Polska) Senior III C ST
1Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III D LA
2Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III D LA
3Figarski JerzyRojek-Figarska Tatiana(Polska) Senior III D LA
4Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III D LA
5Ciebień AdamBijak BożenaAKSEL Senior III D LA
1Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III D ST
2Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III D ST
3Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III D ST
4Ciebień AdamBijak BożenaAKSEL Senior III D ST
5Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III D ST
6Figarski JerzyRojek-Figarska Tatiana(Polska) Senior III D ST
7Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III D ST
1Figarski JerzyRojek-Figarska Tatiana(Polska) Senior III E LA
2Działowski JacekDziałowska MariaSENSO Senior III E LA
3Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa Senior III E LA
4Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa Senior III E LA
5Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III E LA
6Becla WacławBecla AlinaSENSO Senior III E LA
7Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL Senior III E LA
8Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III E LA
9Wanic WiesławUmińska-Wanic KrystynaAKSEL Senior III E LA
10Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE Senior III E LA
1Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa Senior III E ST
2Becla WacławBecla AlinaSENSO Senior III E ST
3Działowski JacekDziałowska MariaSENSO Senior III E ST
4Wanic WiesławUmińska-Wanic KrystynaAKSEL Senior III E ST
5Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III E ST
6Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa Senior III E ST
7Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL Senior III E ST
8Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE Senior III E ST
1Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II E LA
2Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II E LA
3Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE Senior II E LA
4Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL Senior II E LA
5Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior II E LA
6Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior II E LA
7Motak KrzysztofMotak AgnieszkaSzT eMiKa Senior II E LA
1Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE Senior II E ST
2Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL Senior II E ST
3Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II E ST
4Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II E ST
5Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior II E ST
6Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior II E ST
7Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE Senior II E ST
8Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II E ST
9Motak KrzysztofMotak AgnieszkaSzT eMiKa Senior II E ST
1Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL Senior I E LA
2Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa Senior I E LA
3Wiercioch WojciechWiercioch KarolinaSENSO Senior I E LA
4Bobula KonradUram AnetaPODKARPACIE Senior I E LA
1Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL Senior I E ST
2Kowalówka JakubKowalówka SabinaCor et Animus Senior I E ST
3Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO Senior I E ST
4Wiercioch WojciechWiercioch KarolinaSENSO Senior I E ST
5Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa Senior I E ST
6Bobula KonradUram AnetaPODKARPACIE Senior I E ST
1Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli A LA
2Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL Dorośli A LA
3Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL Dorośli A LA
1Rydz RafałRubacha AnnaLIDER Dorośli A ST
2Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL Dorośli A ST
1Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL 16-18 B LA
2Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 B LA
3Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 B LA
4Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
5Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B LA
6Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
7Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B LA
8Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B LA
1Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 B ST
2Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 B ST
3Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
4Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
5Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B ST
6Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
7Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 16-18 B ST
1Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL 16-18 C LA
2Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 C LA
3Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
4Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
5Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
6Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
7Grabas PatrykDudek WiolettaAKSEL 16-18 C LA
8Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
9Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C LA
1Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 16-18 C ST
2Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 C ST
3Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 16-18 C ST
4Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
5Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 C ST
6Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C ST
7Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C ST
8Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 C ST
1Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 D LA
2Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 16-18 D LA
3Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 D LA
4Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
5Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 16-18 D LA
6Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D LA
7Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
1Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 D ST
2Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 16-18 D ST
3Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 D ST
4Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
1Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 E LA
2Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E LA
3Janik SewerynRząsa BarbaraAKSEL 16-18 E LA
4Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E LA
1Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E ST
2Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 E ST
3Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA 16-18 E ST
4Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 E ST
1Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F LA
2Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F LA
3Kuryśko KacperKopaczyńska AleksandraAKSEL 16-18 F LA
4Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL 16-18 F LA
5Frania ŁukaszBaran PatrycjaJUMP 16-18 F LA
6Południak JakubBialic KarolinaSIGNUM DANCE 16-18 F LA
7Szwed ŁukaszMikuszewska MartynaAKSEL 16-18 F LA
8Sroka PatrykPacześniak LauraSENSO 16-18 F LA
9Ciebień WojciechBolechowska IzabelaAKSEL 16-18 F LA
10Snopkowski KonradBaum NataliaAKSEL 16-18 F LA
1Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL 16-18 F ST
2Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F ST
3Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F ST
4Sroka PatrykPacześniak LauraSENSO 16-18 F ST
5Szwed ŁukaszMikuszewska MartynaAKSEL 16-18 F ST
6Południak JakubBialic KarolinaSIGNUM DANCE 16-18 F ST
7Ciebień WojciechBolechowska IzabelaAKSEL 16-18 F ST
8Snopkowski KonradBaum NataliaAKSEL 16-18 F ST
1Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C LA
2Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 C LA
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C LA
4Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
5Ryznar MarcinHudzik HannaK-STUDIO 14-15 C LA
6Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
7Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 C LA
8Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 14-15 C LA
8Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 C LA
1Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C ST
2Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C ST
3Ryznar MarcinHudzik HannaK-STUDIO 14-15 C ST
4Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C ST
5Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 C ST
6Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 14-15 C ST
7Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 C ST
8Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 C ST
1Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
2Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D LA
3Kłoda KacperBara OliwiaGALA 14-15 D LA
4Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D LA
5Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
6Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 D LA
7Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
8Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 D LA
9Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D LA
10Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
11Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
12Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 14-15 D LA
12Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
14Garko KamilGrucela MajaAKSEL 14-15 D LA
1Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
2Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 D ST
3Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D ST
4Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D ST
5Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 D ST
6Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 D ST
7Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 D ST
8Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
9Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D ST
9Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
11Kłoda KacperBara OliwiaGALA 14-15 D ST
12Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
13Wojnar KrystianSzetela EmiliaAKSEL 14-15 D ST
13Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 14-15 D ST
1Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 E 8T
2Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 E 8T
3Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 14-15 E 8T
4Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA 14-15 E 8T
5Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa 14-15 E 8T
6Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE 14-15 E 8T
7Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
8Wołoszyn KamilPituch PolaJUMP 14-15 E 8T
9Garko KamilGrucela MajaAKSEL 14-15 E 8T
9Krupa PiotrMachała MajaELIDA 14-15 E 8T
9Pieprzyk MateuszMazur KingaZAMEK 14-15 E 8T
9Wojnar KrystianSzetela EmiliaAKSEL 14-15 E 8T
13Jakubowski DominikPieprzyk WeronikaZAMEK 14-15 E 8T
14Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 E 8T
1Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 14-15 G 6T
1Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL 14-15 G 6T
2Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE 14-15 G 6T
2Szczepański MichałBąk OliwiaLATINO 14-15 G 6T
3Wajda FilipMichalska MagdalenaLATINO 14-15 G 6T
3Kotyla DominikFedurczak MarcelinaTAKT 14-15 G 6T
3Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE 14-15 G 6T
3Szot PiotrMachowska AleksandraPODKARPACIE 14-15 G 6T
1Palczewski TymoteuszPelc NikolaGASIEK 12-13 F 6T
2Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 12-13 F 6T
3Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 12-13 F 6T
4Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 F 6T
5Burghardt NorbertZielińska ZuzannaGALA 12-13 F 6T
1Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 12-13 G 6T
1Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA 12-13 G 6T
2Gniewek MateuszCieniek AleksandraAKSEL 12-13 G 6T
2Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 12-13 G 6T
2Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 12-13 G 6T
3Niedźwiedź BartoszZagrobelna EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
3Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 12-13 G 6T
3Inglot KacperLotycz MilenaTAKT 12-13 G 6T
3Michalecki MiłoszWoźniak GabrielaA-Z 12-13 G 6T
3Misior PatrykSkubida WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
1Antkiewicz OskarKielawa JuliaKLASA 12-13 H 4T
1Jędrzejczyk MateuszCudak PatrycjaLATIN DANCE 12-13 H 4T
1Maziarz DominikZduńska MajaELIDA 12-13 H 4T
1Olech EmiliaKaplita LiliannaAKSEL 12-13 H 4T
1Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE 12-13 H 4T
2Jaworska JuliaJaworska LilianaAKSEL 12-13 H 4T
2Lalak AdamĆwik MartinaTAKT 12-13 H 4T
2Radoń BartoszStadnik JuliaGOLDEN DANCE 12-13 H 4T
2Drabik WiktorLanda GabrielaTAKT 12-13 H 4T
2Fluda KacperMarcinkowska KlaudiaAKSEL 12-13 H 4T
1Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 10-11 F 6T
2Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA 10-11 F 6T
3Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA 10-11 F 6T
4Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 10-11 F 6T
5Kłusek WiktorOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
6Latawiec MaciejSidor JuliaGALA 10-11 F 6T
7Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 10-11 F 6T
7Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaGALA 10-11 F 6T
9Grata NikodemLato NataliaAKSEL 10-11 F 6T
10Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 F 6T
11Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 10-11 F 6T
12Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 F 6T
1Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 10-11 G 6T
1Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA 10-11 G 6T
2Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 10-11 G 6T
2Harla JakubJakubowska JuliaGALA 10-11 G 6T
2Siudak PiotrMagda KamilaSAMBA 10-11 G 6T
3Folta KarolSosin KamilaKLASA 10-11 G 6T
3Głowacz MichałDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
3Majewski OskarBorek ZofiaELIDA 10-11 G 6T
3Pacławski KamilJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
3Baran SzymonZubilewicz KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
1Babula KacperMinorczyk EritaGALA 10-11 H 4T
1Buczek KatarzynaMróz ZuzannaAKSEL 10-11 H 4T
1Kowalski KubaWilk AleksandraGALA 10-11 H 4T
1Rybak KajetanSosin PatrycjaKLASA 10-11 H 4T
1Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA 10-11 H 4T
1Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL 10-11 H 4T
1Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET 10-11 H 4T
1Zieliński AdamKopera ZuzannaGALA 10-11 H 4T
2Padoł MiłoszKról JoannaSzT eMiKa 10-11 H 4T
2Weimer KarolMuszyńska MartynaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z 10-11 H 4T
2Kardyś FeliksHodur JoannaELIDA 10-11 H 4T
2Kostka AntoniZybinska ZofiaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 8-9 G 6T
2Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL 8-9 G 6T
1Maziarz MaciejMałek AdriannaGALA 8-9 H 4T
1Mieszkowicz MikołajJeż MilenaGALA 8-9 H 4T
1Pietruszka KrzysztofKuczera LenaGALA 8-9 H 4T
1Wiercioch JakubWiercioch UrszulaAKSEL 8-9 H 4T
1Kitor OliwierJanowska HannaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
1Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 8-9 H 4T
1Marnik PiotrTyksińska IgaGALA 8-9 H 4T
2Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK 8-9 H 4T
2Kijanka DawidGłuszko MariaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Lampart DominikMolek ZofiaGASIEK 8-9 H 4T
2Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA 8-9 H 4T
2Tracz GabrielaSkręt PolaGASIEK 8-9 H 4T
2Żarów KarolTrzpis HelenaGALA 8-9 H 4T