!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy Pleśna (PTT)
Pleśna
Filtruj:
Kategorie:


























1Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
2Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
3Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
4Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
5Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 B LA
1Mohana AdamPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 B ST
2Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 B ST
3Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
4Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B ST
5Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
6Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
7Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 B ST
1Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
2Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance 16-18 C LA
3Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C LA
4Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C LA
5Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C LA
6Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 C LA
7Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
8Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C LA
9Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C LA
10Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA 16-18 C LA
10Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 C LA
12Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
13Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM 16-18 C LA
14Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C LA
14Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
16Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C LA
17Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C LA
18Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C LA
19Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 C LA
1Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C ST
2Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 C ST
3Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C ST
4Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
5Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
6Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
7Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
8Sadowski RadosławWątor NataliaKuźnia Tańca 16-18 C ST
9Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 C ST
9Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
11Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C ST
12Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C ST
12Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 C ST
1Urbański RobertNeska Zuzanna MariaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D LA
3Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
4Szendera JulianGrabska SylwiaNOWY STYL 16-18 D LA
5Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D LA
6Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ 16-18 D LA
7Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
8Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKuźnia Tańca 16-18 D LA
9Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D LA
9Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
11Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D LA
11Korlatowicz PiotrOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 D LA
13Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaArtDance 16-18 D LA
13Lasocki SebastianRzeszowska MagdaRONDO 16-18 D LA
13Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
16Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 D LA
1Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 D ST
2Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK 16-18 D ST
3Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA 16-18 D ST
4Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 D ST
5Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 D ST
6Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D ST
7Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D ST
8Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 D ST
9Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 D ST
10Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
11Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D ST
12Chabros MateuszWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
1Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 E LA
2Widz BartłomiejWidz SandraJUMP 16-18 E LA
3Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
4Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK 16-18 E LA
5Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
6Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E LA
7Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 E LA
8Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E LA
9Ryz MichałBaranowska AnnaSKT STYL 16-18 E LA
1Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT 16-18 F LA
2Grabowski MariuszKultys AleksandraBAWINEK 16-18 F LA
3Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F LA
4Gajek DominikZając PaulinaeMotion Dance Academy 16-18 F LA
5Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 F LA
6Trysła KacperKośmider EwelinaA-Z 16-18 F LA
7Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA 16-18 F LA
8Świątek JakubGrzesik JuliaSKT Regis 16-18 F LA
9Szot PatrykJoniec PatrycjaSKT Regis 16-18 F LA
1Radwański MichałOlszewska DominikaSTART 16-18 F ST
2Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 F ST
3Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 F ST
4Trysła KacperKośmider EwelinaA-Z 16-18 F ST
5Gajek DominikZając PaulinaeMotion Dance Academy 16-18 F ST
6Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA 16-18 F ST
7Szot PatrykJoniec PatrycjaSKT Regis 16-18 F ST
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C LA
2Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 C LA
3Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C LA
4Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 14-15 C LA
5Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 14-15 C LA
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C ST
2Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 14-15 C ST
3Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 C ST
4Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 C ST
5Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C ST
6Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 14-15 C ST
7Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 14-15 C ST
1Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D LA
2Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
3Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D LA
4Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
5Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 D LA
6Pielka KrzysztofMargiel KamilaPERFECT 14-15 D LA
7Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
7Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 D LA
7Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 D LA
10Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA 14-15 D LA
10Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM - Ornontowice 14-15 D LA
1Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
2Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D ST
3Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 D ST
4Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 D ST
5Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM - Ornontowice 14-15 D ST
6Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D ST
7Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D ST
8Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 D ST
9Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D ST
10Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA 14-15 D ST
1Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 14-15 E 8T
2Morawa AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA 14-15 E 8T
3Pyrek KarolBała IzabelaKLASA 14-15 E 8T
4Góźdź DawidWiącek MariaKICK 14-15 E 8T
5Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 E 8T
6Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 E 8T
7Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 14-15 E 8T
8Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 E 8T
9Szaleniec JakubRytwińska AleksandraPERFECT 14-15 E 8T
10Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 E 8T
10Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 14-15 E 8T
12Nowak DominikZachara AleksandraLATINO 14-15 E 8T
1Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 14-15 F 6T
2Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 14-15 F 6T
3Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 14-15 F 6T
4Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL 14-15 F 6T
5Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
6Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE 14-15 F 6T
6Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 14-15 F 6T
7Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE 14-15 F 6T
1Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D LA
2Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D LA
3Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 12-13 D LA
4Noga MateuszSaj KarolinaGALA 12-13 D LA
5Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 12-13 D LA
6Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
1Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D ST
2Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D ST
3Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 12-13 D ST
4Noga MateuszSaj KarolinaGALA 12-13 D ST
5Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 12-13 D ST
6Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
1Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
2Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 E 8T
3Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 12-13 E 8T
4Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
5Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 E 8T
6Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
7Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 12-13 E 8T
8Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA 12-13 E 8T
9Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 E 8T
10Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA 12-13 E 8T
11Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA 12-13 E 8T
1Babula KacperMinorczyk EritaGALA 12-13 F 6T
2Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA 12-13 F 6T
3Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 12-13 F 6T
4Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK 12-13 F 6T
5Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 12-13 F 6T
6Sadowski JanBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 F 6T
7Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 12-13 F 6T
8Tomczyk AntoniBatko MartynaMCT 12-13 F 6T
9Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY 12-13 F 6T
10Breński AntoniHabel AnnaKLASA 12-13 F 6T
11Baran SzymonZubilewicz KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
12Siudak PiotrMagda KamilaSAMBA 12-13 F 6T
13Harla JakubMałek AdriannaGALA 12-13 F 6T
14Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 12-13 F 6T
15Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 12-13 F 6T
16Sawicki WojciechPawlikowska AnnaSOKÓŁ 12-13 F 6T
1Załęski KarolKrężel MartynaLATINO 12-13 H 4T
1Bezak TomaszCholewa AleksandraLATIN DANCE 12-13 H 4T
2Soboń ArkadiuszStalmach JuliaKLASA 12-13 H 4T
2Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 12-13 H 4T
1Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE 10-11 F 6T
2Górny MateuszFilipek EmiliaArtDance 10-11 F 6T
3Jedynak FranciszekCzubrowska IwonaArtDance 10-11 F 6T
1Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA 10-11 G 6T
2Jezo MichałJagiełło AleksandraGRACJA 10-11 G 6T
2Marnik PiotrTyksińska IgaGALA 10-11 G 6T
3Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 10-11 G 6T
3Plezia KsaweryŚcieńska GabrielaKLASA 10-11 G 6T
3Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA 10-11 G 6T
1Bednarz KacperPrzeklasa LenaKLASA 10-11 H 4T
1Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK 10-11 H 4T
1Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA 10-11 H 4T
1Pyziński AdrianPluta AlicjaGALA 10-11 H 4T
1Płaneta JuliaPankiewicz JuliaSAMBA 10-11 H 4T
1Staniec AdamWojtas WiktoriaKLASA 10-11 H 4T
2Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA 10-11 H 4T
2Żmuda KacperKołodziej ZofiaKLASA 10-11 H 4T
2Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK 10-11 H 4T
2Iwaniec JanKubicka KalinaKLASA 10-11 H 4T
2Kwiatkowski MaksymilianFurmaga MałgorzataKLASA 10-11 H 4T
2Niedbała JakubJabłońska MajaGALA 10-11 H 4T
1Gołąb MateuszKielusiak MariaAXIS 8-9 G 6T
2Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE 8-9 G 6T
1Brzoza HubertOżóg AnnaKLASA 8-9 H 4T
1Pietruszka KrzysztofKuczera LenaGALA 8-9 H 4T
1Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA 8-9 H 4T
2Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE 8-9 H 4T
2Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE 8-9 H 4T