!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MAŁE GRAND PRIX (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:
























1Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 C LA
2Chmiel JakubMalinowska NataliaDZIUPLA 16-18 C LA
3Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 C LA
4Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
5Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
6Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
7Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C LA
8Siemianowski MateuszWoźniak AleksandraSTART 16-18 C LA
1Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 C ST
2Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C ST
3Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
4Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C ST
5Chmiel JakubMalinowska NataliaDZIUPLA 16-18 C ST
6Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
7Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
8Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 C ST
8Pikuła CezaryCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
10Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 C ST
11Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C ST
1Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 D LA
2Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
3Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 16-18 D LA
4Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 16-18 D LA
5Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC 16-18 D LA
6Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 D LA
7Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 D LA
8Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA 16-18 D ST
2Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
3Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 16-18 D ST
4Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC 16-18 D ST
5Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 16-18 D ST
6Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 D ST
7Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
2Michalew IgorGładka JuliaETIUDA 16-18 E LA
3Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 E LA
4Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 E LA
1Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 E ST
2Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 E ST
3Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
1Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 F LA
2Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 F LA
3Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 16-18 F LA
1Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 F ST
2Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 F ST
3Zgorzelski StanisławHallak ElissaRS 16-18 F ST
4Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 16-18 F ST
1Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
2Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 D LA
3Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D LA
4Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D LA
5Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
6Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
7Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
1Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 D ST
2Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 D ST
3Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 D ST
4Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 14-15 D ST
5Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
6Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
7Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D ST
8Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
9Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
10Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D ST
1Biernacki KamilRomaniuk JuliaPOLINA'S DIAMONDS 14-15 E 8T
2Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 E 8T
3Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 14-15 E 8T
4Iwanowski KacperNawrot WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
5Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 E 8T
6Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 14-15 E 8T
1Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA 14-15 F 6T
2Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 14-15 F 6T
3Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
4Szymborski MichałKleczkowska IzabelaCREATIVE DANCE 14-15 F 6T
1Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 14-15 G 6T
1Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 14-15 G 6T
2Sokołowski BenedyktAniołowska ZuzannaFAST-STEP 14-15 G 6T
2Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 14-15 G 6T
3Szkirman JakubWojciechowska KlaraCENTRUM TAŃCA 14-15 G 6T
3Wiktorowicz KacperKopp NinaDCS BRWINÓW 14-15 G 6T
3Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 14-15 G 6T
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D LA
2Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D LA
3Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 12-13 D LA
4Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE 12-13 D LA
1Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 12-13 D ST
2Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D ST
3Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D ST
4Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE 12-13 D ST
1Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 E 8T
2Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP 12-13 E 8T
3Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE 12-13 E 8T
4Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE 12-13 E 8T
5Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 12-13 E 8T
6Wójcik MateuszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 E 8T
7Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 E 8T
8Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA 12-13 E 8T
1Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 12-13 F 6T
2Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 12-13 F 6T
3Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION 12-13 F 6T
4Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP 12-13 F 6T
5Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
6Krakowiak MichałPopelyukh AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki 12-13 F 6T
1Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 12-13 G 6T
2Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaBLUE CLASSIC 12-13 G 6T
3Metera TomaszJałocha OliwiaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
1Falkiewicz IgorNitak KorneliaCENTRUM TAŃCA 12-13 H 4T
1Ryng HubertSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
1Wąsak JanGałęza JagodaEMOTION 12-13 H 4T
2Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 12-13 H 4T
2Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION 12-13 H 4T
2Borodzik LeonMajewska ŁucjaRIVIERA 12-13 H 4T
1Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 10-11 F 6T
2Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA 10-11 F 6T
3Sołtysiak JakubGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 10-11 F 6T
4Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 10-11 F 6T
5Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 10-11 F 6T
6Augustyniak KrystianUjma MartaZAMEK 10-11 F 6T
7Wiertel MieszkoMianowana OliwiaZAMEK 10-11 F 6T
8Firchał BłażejSzmidt MilenaFLASH - Grodzisk Mazowiecki 10-11 F 6T
1Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 10-11 G 6T
1Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO 10-11 G 6T
2Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA 10-11 G 6T
2Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 10-11 G 6T
3Bielecki KarolButrym ZofiaBLUE CLASSIC 10-11 G 6T
3Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 10-11 G 6T
3Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA 10-11 G 6T
1Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
1Aniołek NatanKobylińska MartaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Jastrzębski WojciechKozłowska LenaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
1Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
2Fabisiak FilipKowalczyk LenaEMOTION 10-11 H 4T
2Falkiewicz JakubGregorczyk MajaCENTRUM TAŃCA 10-11 H 4T
2Muchowski SzymonMazurowska JagodaRS 10-11 H 4T
2Wasilewski WojciechGórska MartaKORDASZEWSCY 10-11 H 4T
1Mianowski AleksanderSyga JuliaKORDASZEWSCY 8-9 H 4T
1Nitak AdamSeweryn PolaCENTRUM TAŃCA 8-9 H 4T
1Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA 8-9 H 4T
1Słomski MateuszCzarnocka EwaPOLISH CLUB 8-9 H 4T
2Kaczor PrzemysławKaniewska BlankaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Metera PiotrWójcicka DianaKORDASZEWSCY 8-9 H 4T
2Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP 8-9 H 4T