!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas (PTT)
Cmolas
Filtruj:
Kategorie:


























1Pietryjas DanielSokół WeronikaRYTM 16-18 B LA
2Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 B LA
3Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
4Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B LA
5Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B LA
6Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
1Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 B ST
2Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL 16-18 B ST
3Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
4Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B ST
5Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET 16-18 B ST
6Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
7Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 B ST
1Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C LA
2Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C LA
3Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
4Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
5Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
6Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
7Grabas PatrykDudek WiolettaELIDA 16-18 C LA
8Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
9Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C LA
10Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
11Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL 16-18 C LA
1Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C ST
2Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C ST
3Grobecki PrzemysławCzaja WeronikaSTARDANCE 16-18 C ST
4Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C ST
5Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
6Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 C ST
7Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
8Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
9Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE 16-18 C ST
10Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C ST
11Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 C ST
12Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 C ST
1Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
2Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 D LA
3Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 D LA
4Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D LA
5Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
6Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 D LA
7Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D LA
7Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 D LA
9Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE 16-18 D LA
9Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 16-18 D LA
11Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D LA
12Wójcik MichałBorkowska GabrielaSAMBA 16-18 D LA
1Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 D ST
2Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
3Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D ST
4Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 16-18 D ST
5Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
6Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D ST
7Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 D ST
8Zygmunt MikołajPłonka AleksandraMYKA 16-18 D ST
9Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 D ST
10Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D ST
11Wójcik MichałBorkowska GabrielaSAMBA 16-18 D ST
1Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 E LA
2Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E LA
3Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 E LA
4Goral MaciejOleszczak AnnaJUMP 16-18 E LA
5Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E LA
6Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E LA
7Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 E LA
8Zygmunt MikołajPłonka AleksandraMYKA 16-18 E LA
9Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 E LA
10Grata BartłomiejKornafel KatarzynaAKSEL 16-18 E LA
11Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 16-18 E LA
12Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE 16-18 E ST
2Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E ST
3Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 E ST
4Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 E ST
5Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
6Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E ST
7Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 E ST
8Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E ST
9Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 16-18 E ST
10Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 E ST
10Grata BartłomiejKornafel KatarzynaAKSEL 16-18 E ST
12Siemieniec DaiwdWawrzkiewicz JoannaBAWINEK 16-18 E ST
1Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C LA
2Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C LA
3Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 14-15 C LA
4Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
5Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 14-15 C LA
6Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
7Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 C LA
1Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 14-15 C ST
2Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
3Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C ST
4Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C ST
5Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C ST
6Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 C ST
1Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 D LA
2Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
3Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D LA
4Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D LA
5Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 14-15 D LA
6Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D LA
7Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 14-15 D LA
8Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 D LA
9Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 14-15 D LA
1Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 14-15 D ST
2Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 D ST
3Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D ST
4Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D ST
5Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
6Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D ST
7Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D ST
8Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 14-15 D ST
9Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D ST
1Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 14-15 E 8T
2Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 E 8T
3Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA 14-15 E 8T
4Wijas JakubNowak ZuzannaKICK 14-15 E 8T
5Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 14-15 E 8T
6Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 E 8T
7Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 E 8T
8Krupa PiotrMachała MajaELIDA 14-15 E 8T
1Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 14-15 G 6T
2Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT 14-15 G 6T
3Chmura KarolBiałek WeronikaLATINO 14-15 G 6T
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 D LA
2Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D LA
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D LA
4Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 D LA
5Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D LA
6Kłoda KacperBara OliwiaGALA 12-13 D LA
7Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
8Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D LA
9Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D LA
1Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA 12-13 D ST
2Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 D ST
3Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D ST
4Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D ST
5Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 D ST
6Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D ST
7Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
8Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D ST
9Kłoda KacperBara OliwiaGALA 12-13 D ST
10Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D ST
1Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 E 8T
2Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 E 8T
3Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 E 8T
4Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
5Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 E 8T
6Gętkowski MateuszFranus EmiliaSzT eMiKa 12-13 E 8T
7Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK 12-13 E 8T
8Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
9Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 E 8T
10Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA 12-13 E 8T
11Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA 12-13 E 8T
11Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 12-13 E 8T
13Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY 12-13 E 8T
14Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z 12-13 E 8T
1Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 12-13 F 6T
2Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 F 6T
3Rejmer BartłomiejZarychta ZuzannaCENTRUM TAŃCA 12-13 F 6T
4Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 F 6T
5Garko KamilGrucela MajaAKSEL 12-13 F 6T
6Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 12-13 F 6T
7Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE 12-13 F 6T
8Fus FilipJanuszewska KorneliaDŻET 12-13 F 6T
9Skóra DawidWachta LiwiaELIDA 12-13 F 6T
10Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 12-13 F 6T
11Burghardt NorbertZielińska ZuzannaGALA 12-13 F 6T
12Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA 12-13 F 6T
13Zawierucha WiktorMrozowska GabrielaELIDA 12-13 F 6T
1Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
1Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA 12-13 G 6T
2Gołąb BartoszPawełek PatrycjaTAKT 12-13 G 6T
2Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 12-13 G 6T
3Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE 12-13 G 6T
3Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 12-13 G 6T
3Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 12-13 G 6T
3Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 E 6T
2Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 E 6T
3Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 10-11 E 6T
4Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 10-11 E 6T
5Niedbała KacperMadej NadiaGALA 10-11 E 6T
6Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO 10-11 E 6T
7Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 E 6T
8Szuster KacperNiezbecka EmiliaBALANS 10-11 E 6T
9Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
10Muras SzymonOgiba MartynaGALA 10-11 E 6T
1Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 10-11 F 6T
2Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 F 6T
3Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 10-11 F 6T
4Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 10-11 F 6T
5Kłusek WiktorOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
6Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 10-11 F 6T
7Grata NikodemLato NataliaAKSEL 10-11 F 6T
7Noga MateuszSaj KarolinaGALA 10-11 F 6T
9Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA 10-11 F 6T
10Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa 10-11 F 6T
11Cieślak BartoszPłaneta AleksandraSAMBA 10-11 F 6T
11Lebida OskarDudek AnnaGALA 10-11 F 6T
13Rybka JakubBździkot NinaGALA 10-11 F 6T
14Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 10-11 F 6T
15Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 10-11 F 6T
16Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 F 6T
1Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP 10-11 G 6T
1Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP 10-11 G 6T
1Książek DamianSchab MartaEMOTION 10-11 G 6T
1Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA 10-11 G 6T
2Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa 10-11 G 6T
2Krasoń Karol KamilWiater IzabelaZŁOTA PARA 10-11 G 6T
2Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 10-11 G 6T
2Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 10-11 G 6T
3Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 10-11 G 6T
3Harla JakubJakubowska JuliaGALA 10-11 G 6T
3Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 10-11 G 6T
3Krzanowski BartoszGórka ZofiaDŻET 10-11 G 6T
3Latawiec MaciejSidor JuliaGALA 10-11 G 6T
1Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA 10-11 H 4T
1Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Rybak KajetanSosin PatrycjaKLASA 10-11 H 4T
1Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 10-11 H 4T
1Siudak PiotrMierzwa EmiliaSAMBA 10-11 H 4T
1Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA 10-11 H 4T
1Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA 10-11 H 4T
1Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Łysak PawełWłoch AlicjaKICK 10-11 H 4T
1Bernaciak BartoszPłaza KatarzynaSAMBA 10-11 H 4T
1Folta KarolSosin KamilaKLASA 10-11 H 4T
2Inglot KacperLotycz MilenaTAKT 10-11 H 4T
2Kubierecka ZuzannaWroczek GabrielaSAMBA 10-11 H 4T
2Majewski OskarBorek ZofiaELIDA 10-11 H 4T
2Maziarz DominikZduńska MajaELIDA 10-11 H 4T
2Myjak AdamMieszkowicz AnnaGALA 10-11 H 4T
2Pitra JuliaPietrasz JuliaSAMBA 10-11 H 4T
2Samuś MikołajZiółkowska MajaELIDA 10-11 H 4T
2Witek PiotrJer WeronikaELIDA 10-11 H 4T
2Antkiewicz OskarFilar KatarzynaKLASA 10-11 H 4T
2Dobrowolska ZuzannaGdula NataliaSAMBA 10-11 H 4T
1Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 8-9 G 6T
2Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 8-9 G 6T
2Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 8-9 G 6T
3Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 8-9 G 6T
3Rokita FranciszekLewandowska WeronikaGALA 8-9 G 6T
1Bednarz GabrielMiś OliwiaSAMBA 8-9 H 4T
1Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA 8-9 H 4T
1Jezo MichałJagiełło AleksandraGRACJA 8-9 H 4T
1Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 8-9 H 4T
1Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA 8-9 H 4T
1Słomka SzymonKozioł LenaSAMBA 8-9 H 4T
1Wilk WiktorMidura AmeliaGRACJA 8-9 H 4T
1Łeptuch BartłomiejPasieka JoannaSAMBA 8-9 H 4T
2Dzerowicz FilipZielińska JagodaGRACJA 8-9 H 4T
2Kardyś FeliksHodur JoannaELIDA 8-9 H 4T
2Kowalski KubaWilk AleksandraGALA 8-9 H 4T
2Bajcer MikołajJachyra MarlenaSAMBA 8-9 H 4T
2Bednarz JanSałata AnnaSAMBA 8-9 H 4T
2Dul JakubRawska MonikaSAMBA 8-9 H 4T