!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E (PTT)
Kędzierzyn-Koźle
Filtruj:
Kategorie:















1Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 C LA
2Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 C LA
3Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA 14-15 C LA
4Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 14-15 C LA
5Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 C LA
6Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 C LA
1Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 C ST
2Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 14-15 C ST
3Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 C ST
4Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 C ST
5Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 C ST
6Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 C ST
7Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 14-15 C ST
8Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 14-15 C ST
1Woźniak JakubBieńczyk MariaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
2Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM 14-15 D LA
3Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D LA
4Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 14-15 D LA
5Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D LA
6Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 D LA
7Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 D LA
7Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 14-15 D LA
9Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 D LA
10Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO 14-15 D LA
1Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM 14-15 D ST
2Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 D ST
3Woźniak JakubBieńczyk MariaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
4Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 D ST
5Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 D ST
6Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D ST
7Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D ST
8Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 14-15 D ST
9Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 14-15 D ST
10Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA 14-15 D ST
11Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO 14-15 D ST
1Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D LA
2Crepaldi PaoloPijet MajaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
3Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 12-13 D LA
4Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
5Wójcik MateuszSękowska MartynaCLASSIC 12-13 D LA
6Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO 12-13 D LA
1Crepaldi PaoloPijet MajaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
2Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO 12-13 D ST
3Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
4Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 12-13 D ST
5Wójcik MateuszSękowska MartynaCLASSIC 12-13 D ST
6Vitiv IhorSkowron HannaTABOR 12-13 D ST
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
3Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 12-13 E 8T
4Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
5Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 12-13 E 8T
6Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
7Vitiv IhorSkowron HannaTABOR 12-13 E 8T
8Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA 12-13 E 8T
9Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 12-13 E 8T
1Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR 12-13 F 6T
2Jeż KornelBatkowska WiktoriaSAKUN DANCE - Wrocław 12-13 F 6T
3Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 12-13 F 6T
4Pych JanuszZasnarska JuliaTAKT 12-13 F 6T
5Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL 12-13 F 6T
1Marcinek MateuszBadurczyk JoannaKTT REWIA 12-13 G 6T
1Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM 12-13 G 6T
2Błędowski TobiaszPaciok NicolaLORDANCE 12-13 G 6T
2Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP 12-13 G 6T
3Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT 12-13 G 6T
3Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL 12-13 G 6T
3Sykosz MaksymilianJasińska AnastazjaMISTRAL 12-13 G 6T
3Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 G 6T
1Malicki FilipBroniszewska HannaETIUDA 12-13 H 4T
1Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM 12-13 H 4T
2Bilski LeszekStańska KingaCentrum Tańca FIESTA 12-13 H 4T
2Żak IgorJuśkiewicz ZuzannaZORBA 12-13 H 4T
1Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
2Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 10-11 E 6T
3Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 10-11 E 6T
4Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 10-11 E 6T
1Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 10-11 F 6T
2Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 10-11 F 6T
3Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 10-11 F 6T
1Salamon ŁukaszKonopka Małgorzata4STEP 10-11 G 6T
1Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK 10-11 G 6T
2Lisiecki JakubLipińska JuliaESKADRA 10-11 G 6T
2Maciaszek JakubMichalska Marta4STEP 10-11 G 6T
2Figuła GrzegorzGawlińska MajaMISTRAL 10-11 G 6T
3Będkowski OlafPodstawka JagodaSUPERNOVA - Głogówek 10-11 G 6T
3Fliga MiłoszPrzeniosło MajaDANCE DON'T WAIT 10-11 G 6T
3Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 G 6T
3Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA 10-11 G 6T
3Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM 10-11 G 6T
1Bonczek MoritzHoy MartynaCentrum Tańca FIESTA 10-11 H 4T
1Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
1Głowacki JakubJakubowska NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
1Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
1Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin 10-11 H 4T
2Ledwolorz FilipGross EmiliaDANCE TEAM 10-11 H 4T
2Policzkiewicz PawełPocztarek NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
2Kochanowski KamilDenisiewicz LenaCentrum Tańca FIESTA 10-11 H 4T
2Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM 10-11 H 4T