!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:

























1Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B LA
3Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B LA
4Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 B LA
5Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 B LA
6Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 B LA
7Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
8Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 B LA
9Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B LA
10Dermanowski WiktorModzelewska AnetaBLUE CLASSIC 16-18 B LA
10Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
12Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 B LA
13Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance 16-18 B LA
1Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 B ST
2Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
3Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA 16-18 B ST
4Dermanowski WiktorModzelewska AnetaBLUE CLASSIC 16-18 B ST
5Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance 16-18 B ST
1Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C LA
2Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 C LA
3Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
4Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
5Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 C LA
6Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE 16-18 C LA
7Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
8Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA 16-18 C LA
8Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaArtDance 16-18 C LA
10Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
11Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
12Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C LA
13Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C LA
1Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C ST
2Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 C ST
3Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 C ST
4Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C ST
5Sadowski RadosławWątor NataliaKuźnia Tańca 16-18 C ST
6Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
7Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C ST
8Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C ST
9Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
10Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
11Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C ST
12Kondratiev KostiantynKrzynówek PaulinaSKT STYL 16-18 C ST
12Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C ST
1Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Tokarski MieszkoWojtych DominikaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
3Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D LA
4Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 D LA
5Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 D LA
6Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE 16-18 D LA
7Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 D LA
8Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 D LA
8Korlatowicz PiotrSzylar JoannaEVOLUTION 16-18 D LA
10Kondratiev KostiantynKrzynówek PaulinaSKT STYL 16-18 D LA
1Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
2Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 D ST
3Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE 16-18 D ST
4Chabros MateuszWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
5Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 D ST
6Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 D ST
7Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 D ST
8Rajek HubertCiżman JoannaA-Z 16-18 D ST
9Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D ST
10Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
1Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 E LA
2Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E LA
3Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E LA
4Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE 16-18 E LA
5Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E LA
6Halama PawełRobak NataliaBAWINEK 16-18 E LA
7Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE 16-18 E LA
8Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 E LA
1Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E ST
2Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK 16-18 E ST
3Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
4Kopieniak KrystianNajman AgnieszkaKuźnia Tańca 16-18 E ST
5Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 E ST
6Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 E ST
1Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 F LA
2Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA 16-18 F LA
3Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH 16-18 F LA
4Samsonenko MikołajKowalska MajaAKSEL 16-18 F LA
5Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL 16-18 F LA
6Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 F LA
7Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK 16-18 F LA
8Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 F LA
9Data MarcinMuszalska NataliaSEMPRE 16-18 F LA
9Sarna JakubKopeć JuliaAKSEL 16-18 F LA
9Gibas DominikStasica WeronikaSWING 16-18 F LA
12Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 F LA
1Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL 16-18 F ST
2Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA 16-18 F ST
3Gibas DominikStasica WeronikaSWING 16-18 F ST
4Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 F ST
5Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE 16-18 F ST
6Samsonenko MikołajKowalska MajaAKSEL 16-18 F ST
7Sarna JakubKopeć JuliaAKSEL 16-18 F ST
8Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH 16-18 F ST
1Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
2Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C LA
3Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
4Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C LA
5Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C LA
6Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
7Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 14-15 C LA
8Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 C LA
9Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 C LA
1Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C ST
2Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 C ST
3Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C ST
4Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C ST
5Dygoń MikołajHomenda MajaCIEŚLAK 14-15 C ST
6Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 C ST
1Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 D LA
2Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D LA
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
4Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 14-15 D LA
5Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D LA
6Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D LA
7Dygoń MikołajHomenda MajaCIEŚLAK 14-15 D LA
8Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 D LA
9Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 D LA
10Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 14-15 D LA
11Gierczak OliwierFlis GabrielaA-Z 14-15 D LA
12Kaczyński BartoszWiniarska GabrielaSKT STYL 14-15 D LA
1Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 D ST
2Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
4Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
5Suszek WitoldSuszek NataliaSUKCES 14-15 D ST
6Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D ST
7Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
8Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 D ST
9Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 14-15 D ST
10Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 D ST
11Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D ST
11Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 14-15 D ST
13Gierczak OliwierFlis GabrielaA-Z 14-15 D ST
14Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 D ST
1Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 E 8T
2Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 14-15 E 8T
3Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa 14-15 E 8T
4Gruszecki WojciechMelnarowicz OliwiaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
5Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 14-15 E 8T
6Krupa PiotrMachała MajaELIDA 14-15 E 8T
7Pieprzyk MateuszMazur KingaZAMEK 14-15 E 8T
8Czarnota AdrianSanetra GabrielaSWING 14-15 E 8T
9Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 E 8T
10Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 E 8T
11Chruściel MateuszKłosowska KorneliaKLASA 14-15 E 8T
1Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 D LA
2Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D LA
3Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
4Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 12-13 D LA
5Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 12-13 D LA
6Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 D LA
7Wołczański MichałLasek AleksandraK-STUDIO 12-13 D LA
8Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 12-13 D LA
8Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D LA
10Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 D LA
11Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 D LA
1Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D ST
2Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 D ST
3Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 12-13 D ST
4Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
5Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 D ST
6Wołczański MichałLasek AleksandraK-STUDIO 12-13 D ST
7Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 12-13 D ST
8Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 D ST
9Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 D ST
10Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 12-13 D ST
1Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 12-13 E 8T
2Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 E 8T
3Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 12-13 E 8T
4Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 12-13 E 8T
5Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 E 8T
6Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 12-13 E 8T
1Budzik TomaszFasula MarzenaSzT eMiKa 12-13 G 6T
1Iwanowski KacperNawrot WiktoriaCHAMPION TEAM 12-13 G 6T
2Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
2Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
2Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 G 6T
3Długoń-Ryba MaciejKonderak IdaST FLASH DUO - Kraków 12-13 G 6T
3Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY 12-13 G 6T
3Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS 12-13 G 6T
3Ryczek Piasecki DominikKowal KarolinaLATIN DANCE 12-13 G 6T
3Ząbkowski FilipBrudzińska ZuzannaAXIS 12-13 G 6T
1Czerniec KamilProksa HannaST Linestudio 12-13 H 4T
1Piekarski WiktorNowak EmiliaBRAWO - WARSZAWA 12-13 H 4T
2Gawron ŁukaszOłubiec WiktoriaDANCELOOK 12-13 H 4T
1Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK 10-11 G 6T
1Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA 10-11 G 6T
1Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Breński AntoniHabel AnnaKLASA 10-11 G 6T
2Jarząb FilipKoszarska MarikaBRAWO - WARSZAWA 10-11 G 6T
2King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 10-11 G 6T
2Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY 10-11 G 6T
3Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 10-11 G 6T
3Setlak ŁukaszKościelniak NataliaDANCE DON'T WAIT 10-11 G 6T
3Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL 10-11 G 6T
3Wilk WiktorMidura AmeliaGRACJA 10-11 G 6T
3Emeto AdamKrupa JuliaSTARDANCE 10-11 G 6T
3Lisowski FilipSosna EmiliaRAGTIME 10-11 G 6T
3Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 10-11 G 6T
1Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 H 4T
1Omachel ErykOmachel NataliaGRACJA 10-11 H 4T
1Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA 10-11 H 4T
1Traczyk KacperZalewska NicolaBRAWO - WARSZAWA 10-11 H 4T
2Wiciński ŁukaszZontek IngridEVOLUTION 10-11 H 4T
2Dzerowicz FilipZielińska JagodaGRACJA 10-11 H 4T
2Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA 10-11 H 4T
1Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 8-9 G 6T
1Sosna OliwierWalczyk MajaRAGTIME 8-9 G 6T
1Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK 8-9 G 6T
2Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 8-9 G 6T
2Jezo MichałJagiełło AleksandraGRACJA 8-9 G 6T
2Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL 8-9 G 6T
2Srebrzyński MateuszSzot Katarzyna BarbaraKuźnia Tańca 8-9 G 6T
3Gołąb MateuszKielusiak MariaAXIS 8-9 G 6T
3Wiecheć JakubRobak AleksandraPERFECT DANCE 8-9 G 6T
3Wiercioch JakubWiercioch UrszulaAKSEL 8-9 G 6T
3Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 G 6T
3Żmudka OskarProchownik GracjanaRAGTIME 8-9 G 6T
3Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION 8-9 G 6T
1Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA 8-9 H 4T
1Plezia KsaweryŚcieńska GabrielaKLASA 8-9 H 4T
1Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Trzaskowski AleksanderSobczak NelaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska MagdalenaEVOLUTION 8-9 H 4T