!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT Będzin 2018 (PTT)
Będzin
Filtruj:
Kategorie:



























1Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 A LA
2Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 A LA
1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B LA
2Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 B LA
3Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B LA
4Zemełka DennisZemełka JenniferDANCELOOK 16-18 B LA
5Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B LA
6Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 B LA
7Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 B LA
8Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
9Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B LA
10Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 B LA
10Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
12Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 B LA
13Mandla PiotrMandla KlaudiaNOWY STYL 16-18 B LA
14Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
1Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
2Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B ST
3Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B ST
4Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 B ST
5Ligenza JakubMakiejewska NataliaSUKCES 16-18 B ST
6Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
7Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
8Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
8Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA 16-18 B ST
10Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
10Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B ST
12Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
13Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 B ST
1Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C LA
2Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C LA
3Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C LA
4Zużałek SzymonLenarczyk OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
5Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C LA
6Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C LA
7Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
8Październik MateuszStanowska JoannaARTS STUDIO 16-18 C LA
9Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 C LA
10Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
11Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 C LA
11Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
13Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION 16-18 C LA
1Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
2Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C ST
3Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
4Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C ST
5Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
6Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 C ST
7Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
1Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 16-18 D LA
2Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 16-18 D LA
3Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 D LA
4Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
5Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 D LA
6Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK 16-18 D LA
7Tokarski MieszkoWojtych DominikaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
8Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D LA
9Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D LA
10Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 D LA
1Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 D ST
2Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
3Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
4Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK 16-18 D ST
5Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 D ST
6Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D ST
7Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D ST
8Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 D ST
9Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 D ST
9Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 D ST
11Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D ST
12Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 D ST
13Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 D ST
13Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 D ST
1Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 E LA
2Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
3Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE 16-18 E LA
4Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 E LA
5Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 E LA
6Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E LA
7Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 E LA
8Korlatowicz PiotrSzylar JoannaEVOLUTION 16-18 E LA
9Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 E LA
9Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E LA
11Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 E LA
12Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE 16-18 E LA
13Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E LA
14Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA 16-18 E LA
15Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E LA
16Danielski ArturNawłoka WiolettaDANCE TEAM 16-18 E LA
16Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E LA
16Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E LA
19Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK 16-18 E LA
20Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
1Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 E ST
2Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E ST
3Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E ST
4Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
5Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E ST
6Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
7Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA 16-18 E ST
8Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 E ST
9Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 E ST
10Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE 16-18 E ST
10Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK 16-18 E ST
10Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE 16-18 E ST
13Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E ST
1Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 C ST
2Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 C ST
3Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraDANCELOOK 14-15 C ST
1Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D LA
2Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
3Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 D LA
4Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
5Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 D LA
6Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 D LA
7Wojaczek PawełŁabuda PatrycjaMIX 14-15 D LA
1Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 D ST
2Suszek WitoldSuszek NataliaSUKCES 14-15 D ST
3Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
4Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 D ST
5Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D ST
6Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D ST
7Wojaczek PawełŁabuda PatrycjaMIX 14-15 D ST
8Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 D ST
1Gruszecki WojciechMelnarowicz OliwiaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
2Kruk DawidNaramska MariaFORUM 14-15 E 8T
3Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA 14-15 E 8T
4Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 14-15 E 8T
5Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA 14-15 E 8T
6Zglinicki DawidFurman DariaFORUM 14-15 E 8T
7Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 14-15 E 8T
8Depta ArturBłaszczyk SandraFORUM 14-15 E 8T
8Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 E 8T
1Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES 14-15 F 6T
2Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 14-15 F 6T
3Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 F 6T
4Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaDANCELOOK 14-15 F 6T
5Białecki KacperRachtan MartaFORUM 14-15 F 6T
6Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 14-15 F 6T
7Skutnik IgorRadziewska HannaFORUM 14-15 F 6T
8Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA 14-15 F 6T
9Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 14-15 F 6T
9Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN 14-15 F 6T
11Ochnik BartoszKrzywda WeronikaFORUM 14-15 F 6T
12Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 14-15 F 6T
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 12-13 D LA
2Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 12-13 D LA
3Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 D LA
4Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 D LA
5Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D LA
6Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 12-13 D LA
7Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 12-13 D LA
1Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D ST
2Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D ST
3Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D ST
4Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 12-13 D ST
5Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 12-13 D ST
6Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 12-13 D ST
7Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 D ST
8Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 D ST
1Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO 12-13 E 8T
2Tomiński MiłoszNocoń MajaSUKCES 12-13 E 8T
3Makowski MikołajJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 E 8T
4Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
5Pielka KrzysztofMargiel KamilaPERFECT 12-13 E 8T
6Szaleniec JakubRytwińska AleksandraPERFECT 12-13 E 8T
7Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 E 8T
8Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
9Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 12-13 E 8T
10Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 12-13 E 8T
1Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 12-13 F 6T
2Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT 12-13 F 6T
3Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 F 6T
4Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 12-13 F 6T
5Zielony JakubSkrobol MartynaRYTM 12-13 F 6T
6Janus MiłoszOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
7Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 12-13 F 6T
8Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
9Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
10Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 F 6T
1Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA 12-13 G 6T
1Łysak PawełWłoch AlicjaKICK 12-13 G 6T
1Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S 12-13 G 6T
2Kin ZofiaPawelec WiktorRONDO 12-13 G 6T
2Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
2Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 G 6T
3Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY 12-13 G 6T
3Kryczka IgorWilkosz JuliaPERFECT 12-13 G 6T
3Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
3Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 12-13 G 6T
3Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM 12-13 G 6T
1Czerniec KamilProksa HannaST Linestudio 12-13 H 4T
1Iwanowski KacperNawrot WiktoriaCHAMPION TEAM 12-13 H 4T
1Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
1Mirek StanisławWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
1Rowiński RafałPrzewoźny NataliaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Bogajewski MiłoszKowol AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Jaworski JakubSkiba JuliaIMPULS 12-13 H 4T
2Ołubiec WiktoriaGawron ŁukaszDANCELOOK 12-13 H 4T
2Piekarski WiktorNowak EmiliaBRAWO - WARSZAWA 12-13 H 4T
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA 10-11 E 6T
3Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 10-11 E 6T
4Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 E 6T
5Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
6Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS 10-11 E 6T
7Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 10-11 E 6T
8Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaDANCELOOK 10-11 E 6T
9Sawicki WojciechPawlikowska AnnaSOKÓŁ 10-11 E 6T
1Kacuga OskarRudek AnetaPERFECT 10-11 G 6T
2Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Tarasin JuliuszRzepa JuliaPERFECT 10-11 G 6T
3Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT 10-11 G 6T
3Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY 10-11 G 6T
3Trześniowski DawidKlejnot VivienDANCELOOK 10-11 G 6T
1Janus TobiaszShapoval IwannaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
1Krzywiński KacperSzweda MajaDANCELOOK 10-11 H 4T
1Rygasiewicz PolaSzczepaniak PawełRONDO 10-11 H 4T
1Traczyk KacperZalewska NicolaBRAWO - WARSZAWA 10-11 H 4T
2Marcinek MateuszSkrzyszowska RoksanaKTT REWIA 10-11 H 4T
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca 8-9 G 6T
1Olejarz KacperWiewiórka MartaRAGTIME 8-9 G 6T
2Różalski MiłoszKuś EmiliaPERFECT 8-9 G 6T
2Sosna OliwierWalczyk MajaRAGTIME 8-9 G 6T
3Gudowski StanisławKocot JuliaMARENGO 8-9 G 6T
3Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 8-9 G 6T
3Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 G 6T
3Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 G 6T
1Chrobok AdrianFijoł EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 H 4T
1Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA 8-9 H 4T
1Kostarek NatanHodór JuliaPERFECT 8-9 H 4T
1Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA 8-9 H 4T
1Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA 8-9 H 4T
1Rybiałek NadiaKuroń MiłoszA+S 8-9 H 4T
2Grabowski MaciejŻwilinkowska AmeliaPERFECT 8-9 H 4T
2Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Skrzypczak WeronikaMalczyk WiktorDANCELOOK 8-9 H 4T
2Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska MagdalenaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Kowalski WojciechSztuka PolaPERFECT Do 7 H 4T
2Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION Do 7 H 4T