!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT LIDER 2021 (PTT)
Lublin
Filtruj:
Kategorie:

























1Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 16-18 B LA
2Kacprzak KacperLorkowska KingaDancers United 16-18 B LA
3Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY 16-18 B LA
4Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT 16-18 B LA
5Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-18 B LA
6Huber JanStaszak KarolinaTAKT 16-18 B LA
7Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
8Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B LA
8Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 B LA
10Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 B LA
11Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 16-18 B LA
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 16-18 B ST
2Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT 16-18 B ST
3Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 B ST
4Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B ST
5Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 B ST
6Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 B ST
7Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B ST
8Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
9Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 16-18 B ST
1Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-18 C LA
2Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE 16-18 C LA
3Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 C LA
4Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
5Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
6Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC 16-18 C LA
7Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM 16-18 C LA
8Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
9Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 C LA
9Reut DominikOrzeł OliwiaBALANS 16-18 C LA
11Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C LA
12Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
13Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL 16-18 C LA
14Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE 16-18 C LA
15Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 16-18 C LA
16Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 C LA
1Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 16-18 C ST
2Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
3Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C ST
4Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
5Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 C ST
6Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC 16-18 C ST
7Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP 16-18 C ST
8Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 C ST
9Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 C ST
9Rajek HubertCiżman JoannaMDANCE 16-18 C ST
11Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL 16-18 C ST
12Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 C ST
1Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 16-18 D LA
2Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D LA
3Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D LA
4Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D LA
5Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 D LA
6Łukasiewicz KarolBanaszczyk AgnieszkaCLASSIC 16-18 D LA
7Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D LA
8Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 D LA
9Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D LA
10Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 16-18 D LA
1Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D ST
2Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D ST
3Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D ST
4Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D ST
5Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D ST
6Łukasiewicz KarolBanaszczyk AgnieszkaCLASSIC 16-18 D ST
7Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 D ST
7Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 D ST
9Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 16-18 D ST
10Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE 16-18 D ST
11Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 16-18 D ST
12Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 16-18 D ST
13Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
1Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 E LA
2Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 E LA
3Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 E LA
4Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 E LA
5Flader StanisławDębniak MariaRS 16-18 E LA
6Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 16-18 E LA
1Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E ST
2Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 E ST
3Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 E ST
4Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 E ST
5Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 16-18 E ST
1Gałka MaciejKsiądz AlicjaIMPULS 16-18 F LA
2Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK 16-18 F LA
3Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaBALANS 16-18 F LA
4Bieniek KarolGołąb KlaudiaFANTAN - Kraśnik 16-18 F LA
1Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK 16-18 F ST
2Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaBALANS 16-18 F ST
3Gałka MaciejKsiądz AlicjaIMPULS 16-18 F ST
4Bieniek KarolGołąb KlaudiaFANTAN - Kraśnik 16-18 F ST
1Jasiński JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska 14-15 C LA
2Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT 14-15 C LA
3Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 14-15 C LA
4Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 C LA
5Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C LA
6Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 C LA
7Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 14-15 C LA
8Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 14-15 C LA
8Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 C LA
10Poździak RafałKvet AnaCLASSIC 14-15 C LA
1Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 C ST
2Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 C ST
3Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 14-15 C ST
4Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C ST
5Jasiński JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska 14-15 C ST
6Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 14-15 C ST
7Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 C ST
8Poździak RafałKvet AnaCLASSIC 14-15 C ST
1Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 14-15 D LA
2Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 D LA
3Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
4Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 14-15 D LA
5Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 D LA
6Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 D LA
7Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 14-15 D LA
8Mróz RafałGzik HannaJUMP 14-15 D LA
9Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 14-15 D LA
10Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE 14-15 D LA
10Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 14-15 D LA
12Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 14-15 D LA
13Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 D LA
14Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
1Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D ST
2Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
3Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 D ST
4Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT 14-15 D ST
5Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 D ST
6Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 D ST
7Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 14-15 D ST
8Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 D ST
9Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE 14-15 D ST
10Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 14-15 D ST
11Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 14-15 D ST
11Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 14-15 D ST
13Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
14Mróz RafałGzik HannaJUMP 14-15 D ST
1Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 E 8T
2Luchowski KacperTatara MariaTAKT 14-15 E 8T
3Muśnicki BartoszBiernacka JuliannaFAST-STEP 14-15 E 8T
4Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 14-15 E 8T
5Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE 14-15 E 8T
6Łabuś WojciechGałaś OliwiaTAKT 14-15 E 8T
7Chajkowski AdamPoziemska KalinaZAMEK 14-15 E 8T
7Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA 14-15 E 8T
1Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 F 6T
2Olbrot PawełNiedźwiedź NataliaZAMEK 14-15 F 6T
3Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM 14-15 F 6T
4Goszko MichałGoszko MagdalenaBALLROOM 14-15 F 6T
5Zarosa KrystianStępniak MajaZAMEK 14-15 F 6T
6Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 14-15 F 6T
7Sułkowski DominikOtocka MichalinaPOLISH CLUB 14-15 F 6T
8Tatara FranciszekChoińska OliwiaTAKT 14-15 F 6T
9Bakalarz MateuszNalepa WeronikaTOP - ART 14-15 F 6T
10Pastuszak BartoszŻuber PaulinaFANTAN - Kraśnik 14-15 F 6T
11Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik 14-15 F 6T
12Czerwiński MichałDuda AleksandraFANTAN - Kraśnik 14-15 F 6T
1Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM 14-15 G 6T
1Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA 14-15 G 6T
2Barczyński MateuszMordel JuliaLIDER 14-15 G 6T
2Sędłak SzymonJeleń MajaTOP - ART 14-15 G 6T
3Czerwiński BartoszBochyńska WiktoriaTOP - ART 14-15 G 6T
3Kowalczyk MateuszJędrych JuliaBALANS 14-15 G 6T
3Kucwaj FilipCielecka JuliaSAMBA 14-15 G 6T
1Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP 12-13 D LA
2Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D LA
3Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 D LA
4Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D LA
5Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 D LA
1Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP 12-13 D ST
2Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D ST
3Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 D ST
4Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 D ST
5Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D ST
1Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 12-13 E 8T
2Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa 12-13 E 8T
3Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 12-13 E 8T
4Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 12-13 E 8T
5Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART 12-13 E 8T
6Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
7Woch PrzemysławSiekierda ZuzannaZAMEK 12-13 E 8T
8Kossakowski OskarDrzażdżyńska OliwiaFAST-STEP 12-13 E 8T
1Giemza StanisławCzajkowska PaulinaZAMEK 12-13 F 6T
2Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC 12-13 F 6T
3Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB 12-13 F 6T
4Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM 12-13 F 6T
5Radzieńczak AdamJamróz AleksandraTAKT 12-13 F 6T
6Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA 12-13 F 6T
7Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA 12-13 F 6T
8Furtak MaksymilianGałan GabrielaZAMEK 12-13 F 6T
1Bednarz JanKozioł LenaSAMBA 12-13 G 6T
1Bełz PiotrPastuszek GabrielaMYKA 12-13 G 6T
1Kiciński KamilHerc KlaudiaMYKA 12-13 G 6T
1Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca 12-13 G 6T
1Baran BłażejMajewska JuliaTOP - ART 12-13 G 6T
2Bajcer MikołajRawska MonikaSAMBA 12-13 G 6T
2Jagielski IgorŁyś ZofiaMYKA 12-13 G 6T
2Petrykowski AdrianRzepa MilenaMYKA 12-13 G 6T
2Samek JakubSzewc NataliaRYTM 12-13 G 6T
3Gajewski JakubKusy NikolaMYKA 12-13 G 6T
3Pańczyk PatrykGardziel GabrielaMYKA 12-13 G 6T
3Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA 12-13 G 6T
3Woliński MaksymilianMazur PatrycjaART OVO - Międzyrzec Podlaski 12-13 G 6T
3Dul JakubSałata AnnaSAMBA 12-13 G 6T
3Florek MaksymilianSapińska MartaBALANS 12-13 G 6T
1Gwarecki AlanDorosz OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 G 6T
1Rozpotyński AleksanderDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 G 6T
2Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaCLASSIC 10-11 G 6T
2Kwiatosz MarcelWolińska NikolaAkademia Tańca PLESKOT - Świdnik 10-11 G 6T
3Pietras KacperBednarczyk MarcelinaBALANS 10-11 G 6T
3Smoliński KarolBarczyńska MajaLIDER 10-11 G 6T
3Dziekanowski MichałNiekłań MariaBALANS 10-11 G 6T
3Leszczyński MiłoszŁakoma NataliaBALANS 10-11 G 6T
1Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK 8-9 G 6T
2Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK 8-9 G 6T
2Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER 8-9 G 6T
3Budzyński WiktorGustaw AleksandraTKS iDANCE - Lublin 8-9 G 6T
3Chłopek AdamKozłowska KamilaLIDER 8-9 G 6T
3Kuryło OskarFranczak LenaTOP - ART 8-9 G 6T