!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Klas A,B,C (PTT)
Ostrowiec Świętokrzyski
Filtruj:
Kategorie:




1Zdziech PrzemysławWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
2Voronin KonstantinZawadzka EwelinaDANCECLUB 16-18 A LA
3Klekowski SewerynMłynarczyk WeronikaCANTINERO 16-18 A LA
4Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSKT STYL 16-18 A LA
5Archacki SebastianWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 A LA
6Uller MateuszGromadzka SaraROYAL DANCE 16-18 A LA
7Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 A LA
8Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A LA
9Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE 16-18 A LA
10Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
11Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB 16-18 A LA
12Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 A LA
13Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 A LA
13Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 A LA
15Bednarczuk MateuszKimliczko MartaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 A LA
16Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO 16-18 A LA
17Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM 16-18 A LA
18Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE 16-18 A LA
19Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 A LA
20Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 A LA
21Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK 16-18 A LA
22Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 A LA
23Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM 16-18 A LA
23Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA 16-18 A LA
25Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA 16-18 A LA
26Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 A LA
27Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA 16-18 A LA
27Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA 16-18 A LA
29Borówka PawełRoszkowska MariaDZIUPLA 16-18 A LA
30Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
30Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA 16-18 A LA
32Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 A LA
32Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL 16-18 A LA
34Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
34Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 A LA
36Maryniowski MaciejBil PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 A LA
37Kuźniar DawidAdamiec IzabelaSENSO 16-18 A LA
38Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK 16-18 A LA
1Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE 16-18 B LA
2Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE 16-18 B LA
3Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
4Bolek MichałRadwan OliwiaIGLICA 16-18 B LA
5Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
6Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
7Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 16-18 B LA
8Machnio DamianSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
8Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 B LA
10Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 B LA
11Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
11Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
13Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
13Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL 16-18 B LA
13Oberda JakubOworuszko DominikaLIDER 16-18 B LA
16Gapiński DominikSuchoń PaulinaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
17Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-18 B LA
18Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B LA
18Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
18Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
21Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 B LA
21Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE 16-18 B LA
23Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B LA
24Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
25Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
26Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
26Alencynowicz BłażejMasłowska KlaudiaASTRA 16-18 B LA
26Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 B LA
29Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 16-18 B LA
29Skórski MarcelRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
31Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
31Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B LA
31Skupień ŁukaszPietrzyk SylwiaPOLISH CLUB 16-18 B LA
34Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 16-18 B LA
35Stański MateuszKrupa KatarzynaDŻET 16-18 B LA
36Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM 16-18 B LA
36Frach DominikWójcicka JulkaZORBA 16-18 B LA
36Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
39Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 B LA
39Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
41Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 16-18 B LA
42Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 B LA
43Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
43Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B LA
45Faliński PrzemysławDenarska JuliaCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
45Piłat JędrzejBaryliszyn MariaMAESTRO 16-18 B LA
47Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 B LA
47Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 B LA
49Bociański KacperKończyńska WiktoriaDANCECLUB 16-18 B LA
50Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
50Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
50Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 B LA
53Gazda JanuszKnyś AnnaLIDER 16-18 B LA
54Józefowicz DanielIntrys JoannaBRASIL 16-18 B LA
55Jagielski KarolKowalczyk MilenaKTT DUET 16-18 B LA
56Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 B LA
56Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 16-18 B LA
58Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B LA
59Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
60Konarzewski JakubKot NikolaASTRA 16-18 B LA
60Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 C LA
2Kotkowski KewinLipowska OlgaSUKCES 16-18 C LA
3Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
4Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 C LA
5Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C LA
6Weronowski Miłosz JakubŻłobecka AleksandraRESPECT DANCE 16-18 C LA
7Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 C LA
8Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 C LA
9Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance 16-18 C LA
10Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C LA
10Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-18 C LA
12Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA 16-18 C LA
13Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C LA
14Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL 16-18 C LA
15Mohana AdamKowalczyk JuliaETIUDA 16-18 C LA
15Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA 16-18 C LA
17Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA 16-18 C LA
18Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
18Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance 16-18 C LA
18Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 C LA
21Szumacher ArturWalczak AleksandraROYAL DANCE STUDIO 16-18 C LA
22Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C LA
23Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C LA
24Piątkowski JakubMartyna Oliwia LuizaBAWINEK 16-18 C LA
25Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 16-18 C LA
26Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
27Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 C LA
28Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA 16-18 C LA
28Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C LA
28Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 C LA
28Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 C LA
32Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
33Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C LA
33Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C LA
35Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 C LA
36Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C LA
37Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 C LA
37Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C LA
39Grabas PatrykDudek WiolettaAKSEL 16-18 C LA
40Ogonowski JakubCzaja JuliaRESPECT DANCE 16-18 C LA
41Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA 16-18 C LA
42Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C LA
43Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 C LA
43Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
43Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
46Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 C LA