!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 (PTT)
Hala Sportowo - Widowiskowa w Pajęcznie
Filtruj:
Kategorie:






















1Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 B LA
2Gryczka AdamRytkowska WiktoriaKIEPURA 16-18 B LA
3Nabiałczyk BartoszŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
4Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
5Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata--- 16-18 B LA
1Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 B ST
2Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA 16-18 B ST
3Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA 16-18 B ST
4Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL 16-18 B ST
5Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
6Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
7Plata DawidRudkowska JulitaAKTAN 16-18 B ST
1Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES 16-18 C LA
2Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
3Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
5Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA 16-18 C LA
6Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA 16-18 C LA
7Łyczba RadosławKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 C LA
8Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraIMPET TEAM 16-18 C LA
9Chabowski BartoszTrząska PatrycjaKIEPURA 16-18 C LA
1Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 C ST
2Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
3Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 C ST
4Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraIMPET TEAM 16-18 C ST
5Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
6Szczęśniak PiotrSzczęśniak MarzenaMARENGO 16-18 C ST
1Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 D LA
2Warzyc MateuszTarnowska TamaraNOVOMEX 16-18 D LA
3Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 D LA
4Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 D LA
5Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D LA
6Kowalik DamianGwiazdowicz OlgaST DOBROWOLSCY 16-18 D LA
7Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 D LA
8Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 16-18 D LA
9Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 D LA
10Pędziwiatr MichałBuczek MałgorzataJEDYNKA 16-18 D LA
1Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D ST
2Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 16-18 D ST
3Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 D ST
4Kowalik DamianGwiazdowicz OlgaST DOBROWOLSCY 16-18 D ST
5Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 D ST
6Pędziwiatr MichałBuczek MałgorzataJEDYNKA 16-18 D ST
7Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
8Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 D ST
9Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 D ST
10Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM 16-18 D ST
1Lesiak GrzegorzWoźny Milena--- 16-18 E LA
2Jóźwiak MateuszKrzyczkowska Katarzyna--- 16-18 E LA
3Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 E LA
4Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 E LA
5Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 E LA
1Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 E ST
1Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 C LA
2Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C LA
3Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 14-15 C LA
4Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA 14-15 C LA
5Marszałek KacperGalewicz WeronikaZORBA 14-15 C LA
6Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 14-15 C LA
7Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE 14-15 C LA
1Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 14-15 C ST
2Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 C ST
3Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
4Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 14-15 C ST
5Marszałek KacperGalewicz WeronikaZORBA 14-15 C ST
1Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 14-15 D LA
2Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA 14-15 D LA
3Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna--- 14-15 D LA
4Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D LA
5Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
6Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
7Małecki DawidCwalina SaraRYTM 14-15 D LA
8Pawica MikołajPorębska JuliaNOWY STYL 14-15 D LA
9Królikowski-Różycki KamilGmochowska JustynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
10Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO 14-15 D LA
11Michalew IgorGębołyś ZuzannaSTYL 14-15 D LA
1Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
2Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA 14-15 D ST
3Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D ST
4Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 D ST
5Małecki DawidCwalina SaraRYTM 14-15 D ST
6Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna--- 14-15 D ST
7Pawica MikołajPorębska JuliaNOWY STYL 14-15 D ST
8Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO 14-15 D ST
9Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 14-15 D ST
10Królikowski-Różycki KamilGmochowska JustynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
11Michalew IgorGębołyś ZuzannaSTYL 14-15 D ST
1Lizura JakubGomoluch NataliaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
2Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 14-15 E 8T
3Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 E 8T
4Kubik MaciejKrólik AleksandraST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
5Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 14-15 E 8T
6Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 14-15 E 8T
7Zgodzaj JonaszWodzisławska KingaBALLARE 14-15 E 8T
8Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA 14-15 E 8T
1Cybart MikołajBatlińska AnielaJEDYNKA 14-15 G 4T
2Musioł SzymonKrumpietz WiktoriaLORDANCE 14-15 G 4T
2Nowaczyk MateuszMacuga JuliaJEDYNKA 14-15 G 4T
3Wachowiak MateuszNyczka Marta--- 14-15 G 4T
3Purgal AdamDmochowska WiktoriaST DOBROWOLSCY 14-15 G 4T
1Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
2Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
3Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 12-13 D LA
4Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 D LA
1Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
2Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
3Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 D ST
1Robak MaciejWłodarczyk WeronikaCANTINERO 12-13 E 8T
2Adamczyk SewerynRejmer WiktoriaLORDANCE 12-13 E 8T
3Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE 12-13 E 8T
4Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 12-13 E 8T
5Musioł MichaelBłach ManuelaUKS CATIA 12-13 E 8T
1Kobędza KamilBocianowska BarbaraST DOBROWOLSCY 12-13 G 4T
2Cieciura StanisławKokoszczyńska LidiaETIUDA 12-13 G 4T
3Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA 12-13 G 4T
1Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE 10-11 G 4T
2Gocoł JanBuczek Sandra--- 10-11 G 4T
3Kielan MarcelSkrzypczyk KarolinaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
3Tazbir JakubChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
1Pszenica AntoniMożdżeń MajaZORBA 10-11 H 4T
1Holewik KrzysztofRyguła AleksandraSZOK 10-11 H 4T
1Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 10-11 H 4T
2Janus MiłoszKieszkiewicz MatyldaKIEPURA 10-11 H 4T
2Kimla MaksymBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
2Wiszard KamilKuczyńska KingaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Grądek DominikaStołtny WojciechSZOK 8-9 H 4T
1Lewandowski BartoszBukowiecka JuliaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Żak MateuszHelińska JuliaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2Bawor AdamMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2Moryń MiłoszSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 8-9 H 4T
2Tomaszny MichałMurawska MartaLORDANCE 8-9 H 4T