!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:




1Maj MichałKowalczyk KingaIDEA 16-18 A ST
2Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL 16-18 A ST
3Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM 16-18 A ST
4Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY 16-18 A ST
5Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM 16-18 A ST
6Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK 16-18 A ST
7Sokołowski KamilLytvynenko MariaIGLICA 16-18 A ST
8Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL 16-18 A ST
9Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK 16-18 A ST
10Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 16-18 A ST
10Maciejewski PrzemysławTyl KatarzynaBLUE CLASSIC 16-18 A ST
12Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 A ST
13Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET 16-18 A ST
14Jaglarz TomaszWójcicka DagmaraBAWINEK 16-18 A ST
15Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 A ST
15Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 A ST
17Góral DawidBudzik Aneta--- 16-18 A ST
17Rządkowski KamilMarkiewicz PaulinaST DOBROWOLSCY 16-18 A ST
19Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA 16-18 A ST
19Pabis MaciejPółka NikolaST CIEPŁY 16-18 A ST
19Polak MikołajStolarska KingaDŻET 16-18 A ST
22Matuszewski MichałKwiatek AleksandraBRASIL 16-18 A ST
1Sambor JakubPeszko KingaIGLICA 16-18 B ST
2Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO 16-18 B ST
3Repecki MichałGura AlicjaMYKA 16-18 B ST
4Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA 16-18 B ST
5Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 B ST
6Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 B ST
7Gułaj SebastianWidz Marcelina--- 16-18 B ST
8Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA 16-18 B ST
9Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK 16-18 B ST
9Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB 16-18 B ST
11Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA 16-18 B ST
11Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL 16-18 B ST
13Romerowicz KamilWierzbińska KingaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
14Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA 16-18 B ST
14Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO 16-18 B ST
16Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA 16-18 B ST
16Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
18Śliwa PawełKosno EdytaNOWY STYL 16-18 B ST
19Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
20Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET 16-18 B ST
20Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B ST
22Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL 16-18 B ST
23Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO 16-18 B ST
24Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME 16-18 B ST
25Iglewski MateuszDeckas KorneliaCIEŚLAK 16-18 B ST
26Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH 16-18 B ST
27Lechowski MateuszJurek MartaST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
28Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
29Kowaliczek MichałGancarz NataliaBAWINEK 16-18 B ST
30Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL 16-18 B ST
31Krzeszowiak JerzySchmidt KarolinaEVOLUTION 16-18 B ST
32Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 B ST
33Seweryn DanielLorencik Katarzyna MariaBAWINEK 16-18 B ST
34Karliński KamilKarczmarz AgnieszkaEVOLUTION 16-18 B ST
34Wiewiórka KrzysztofLipowska OlgaRAGTIME 16-18 B ST
1Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraMARENGO 16-18 C ST
2Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL 16-18 C ST
3Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM 16-18 C ST
4Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
5Jasiński KamilUrban PatrycjaSŁOŃCE 16-18 C ST
6Jagoda MaciejJaworska WiktoriaAKTAN 16-18 C ST
7Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna--- 16-18 C ST
7Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C ST
7Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C ST
10Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 C ST
11Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C ST
12Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET 16-18 C ST
13Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C ST
14Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL 16-18 C ST
14Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 C ST
16Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C ST
17Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK 16-18 C ST
18Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO 16-18 C ST
19Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
20Bajerski PawełAbram AgnieszkaNARCYZ 16-18 C ST
21Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO 16-18 C ST
22Grzybowski MarekDębowska Barbara JoannaBAWINEK 16-18 C ST