!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:


















1Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 B LA
2Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 B LA
3Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
1Sobania AndreasBartosiewicz KingaNOVOMEX 16-18 C LA
2Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
3Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 C LA
4Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
5Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C LA
6Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
7Jendrusiak AndrzejSadziak WiktoriaZORBA 16-18 C LA
8Maciejczyk JanSuder AnnaNARCYZ 16-18 C LA
1Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 C ST
2Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C ST
3Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
4Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 C ST
5Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 C ST
6Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 C ST
7Halama PawełCieślik IwonaBAWINEK 16-18 C ST
1Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D LA
2Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D LA
3Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D LA
4Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 16-18 D LA
5Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 D LA
6Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 D LA
7Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
8Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
1Szczęśniak DorianNowak JuliaKIEPURA 16-18 D ST
2Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
3Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
4Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
5Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D ST
6Cybułka Grzegorz RomanRębisz KatarzynaBAWINEK 16-18 D ST
7Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
8Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
9Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 D ST
10Maciejczyk JanMaciejczyk DorotaNARCYZ 16-18 D ST
1Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E LA
2Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E LA
3Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 E LA
4Merchel JulianMerchel AnnaST Linestudio 16-18 E LA
5Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 E LA
6Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH 16-18 E LA
7Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
8Gałuszka PiotrRząca SybillaRYTM 16-18 E LA
1Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE 16-18 E ST
2Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E ST
3Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E ST
4Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 E ST
5Gałuszka PiotrRząca SybillaRYTM 16-18 E ST
6Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH 16-18 E ST
7Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E ST
8Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E ST
9Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH 16-18 E ST
10Dydo AdamCzechura GabrielaBAWINEK 16-18 E ST
1Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 D LA
2Korbut AleksanderSiwek AleksandraEUFORIA Dance Kraków 14-15 D LA
3Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 14-15 D LA
4Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D LA
5Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 14-15 D LA
6Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 D LA
7Smolarek MarcelŁyczko DariaRAGTIME 14-15 D LA
1Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 D ST
2Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 D ST
3Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 14-15 D ST
4Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 14-15 D ST
5Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D ST
6Korbut AleksanderSiwek AleksandraEUFORIA Dance Kraków 14-15 D ST
7Bylica WojciechJakóbowska JolantaRAGTIME 14-15 D ST
7Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D ST
9Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D ST
10Smolarek MarcelŁyczko DariaRAGTIME 14-15 D ST
1Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 14-15 E 8T
2Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 E 8T
3Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS 14-15 E 8T
4Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 14-15 E 8T
5Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 14-15 E 8T
6Wołek JakubPawul MariaTICO 14-15 E 8T
7Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 E 8T
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 D LA
2Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D LA
3Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
4Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
5Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 D LA
6Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D LA
7Kowalski Nikodem RochSzczyrk DominikaRAGTIME 12-13 D LA
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 D ST
2Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
3Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA 12-13 D ST
4Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D ST
5Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 D ST
6Kowalski Nikodem RochSzczyrk DominikaRAGTIME 12-13 D ST
7Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D ST
8Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
1Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 E 8T
2Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 E 8T
3Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 E 8T
4Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA 12-13 E 8T
5Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 12-13 E 8T
6Gętkowski MateuszFranus EmiliaSzT eMiKa 12-13 E 8T
7Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM 12-13 E 8T
8Piętak JakubChudzik JuliaRESPECT DANCE 12-13 E 8T
9Szczyrk MikołajKruczała MarcelinaRAGTIME 12-13 E 8T
1Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 12-13 F 6T
2Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 12-13 F 6T
3Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 F 6T
4Malec KarolKrokosz AleksandraTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
5Madej MikołajGądek EdytaPLĄS 12-13 F 6T
6Korbut OskarKochan KamilaFANTAZJA 12-13 F 6T
7Buchowicz MichałBochenek AdriannaAXIS 12-13 F 6T
8Adamski KarolSzweblik AnnaEVOLUTION 12-13 F 6T
8Legutko WiktorSzymocha LilianaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
10Siwik MateuszNiewadzi MałgorzataJUST DANCE 12-13 F 6T
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 E 6T
2Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 10-11 E 6T
3Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 10-11 E 6T
4Madej MichałNędza OliwiaPLĄS 10-11 E 6T
5Nowak MateuszSieńko NikolaJUST DANCE 10-11 E 6T
1Janus MiłoszOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 G 6T
1Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 G 6T
2Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE 10-11 G 6T
2Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 10-11 G 6T
3Kijania SebastianTochowicz OliwiaFANTAZJA 10-11 G 6T
3Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Synowski IgorOgonowska ZofiaDANCE POINT 10-11 G 6T
1Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA 8-9 G 6T
1Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 8-9 G 6T
1Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 8-9 G 6T
2Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 8-9 G 6T
2Sosna OliwierWalczyk MajaRAGTIME 8-9 G 6T
2Tomaszny MichałMurawska MartaLORDANCE 8-9 G 6T
3Kowalczyk JakubSzeląg JuliaSTTS 8-9 G 6T
3Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION 8-9 G 6T
3Szeląg MikołajCzapla LauraSTTS 8-9 G 6T
3Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 8-9 G 6T