!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MISTRZOSTWA KLAS CBA (PTT)
OLEŚNICA
Filtruj:
Kategorie:







1Piskun OleksanderKoval MariiaCLASSIC DANCESPORT 16-18 A LA
2Machnio DamianKudra IgaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
3Kotarba SzymonAnderszewska MelodyDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 A LA
4Sitek SebastianKozioł LenaKuźnia Tańca 16-18 A LA
5Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA 16-18 A LA
6Winkler MiłoszBajon MagdalenaSŁOŃCE 16-18 A LA
7Uller MateuszWoźny MilenaPOLISH CLUB 16-18 A LA
8Zdziech PrzemysławMichta AmeliaCANTINERO 16-18 A LA
9Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA 16-18 A LA
10Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE 16-18 A LA
11Roman JakubKról EmiliaKuźnia Tańca 16-18 A LA
12Markowski TomaszSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 A LA
13Sarbak KacperWiatrowska JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 A LA
13Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO 16-18 A LA
15Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE 16-18 A LA
15Grzywaczewski WiktorCabańska Izabela KatarzynaPOLISH CLUB 16-18 A LA
17Stoksik SebastianPawicka PaulinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
18Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 A LA
19Szuba MichałNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 A LA
20Ciurko HubertMarkiewicz WiktoriaAKSEL 16-18 A LA
20Sozański MiłoszPluskota MatyldaROYAL DANCE 16-18 A LA
22Nabiałczyk BartoszPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
22Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 A LA
24Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP 16-18 A LA
25Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA 16-18 A LA
26Danak MarcinNoworolska MarcelaKuźnia Tańca 16-18 A LA
27Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 A LA
28Drozd WiktorDrozd WiktoriaROYAL DANCE 16-18 A LA
29Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 A LA
30Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice 16-18 A LA
31Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A LA
1Kilievich PavielKorzeniewicz StellaDANCECLUB 16-18 A ST
2Goły FilipRyś WiktoriaZORBA 16-18 A ST
3Sokol ArtemPiechocka LidiaDANCECLUB 16-18 A ST
4Alwasiak KarolBrol MajaST DOBROWOLSCY 16-18 A ST
5Podhuzov KostiantynBałut KlaudiaGRACJA 16-18 A ST
6Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 A ST
7Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM 16-18 A ST
8Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 A ST
9Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 A ST
10Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A ST
11Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-18 A ST
12Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA 16-18 A ST
13Góra MateuszKonkowska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 A ST
14Kurzac BartłomiejKaczmarek AleksandraKTT DUET 16-18 A ST
14Myśliński MateuszKończal NataliaSTUDIO KREACJI TAŃCA 16-18 A ST
16Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A ST
1Popławski IgnacySłaboń WeronikaPOLINA'S DIAMONDS 16-18 B LA
2Skowronek TobiaszZaworska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B LA
3Podhuzov KostiantynBałut KlaudiaGRACJA 16-18 B LA
4Woźniak MaciejTabak AlinaDANCECLUB 16-18 B LA
5Sokol ArtemPiechocka LidiaDANCECLUB 16-18 B LA
6Woźniak JakubBieńczyk MariaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
7Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT 16-18 B LA
8Rudyj BartoszHorodyńska NataliaPM - Lubin 16-18 B LA
9Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 B LA
9Tomiak SzymonZacharska KatarzynaCLASSIC 16-18 B LA
11Urban MarcelNowak NataliaIGLICA 16-18 B LA
12Niedośpiał MarcinIndyk AleksandraPOLISH CLUB 16-18 B LA
13Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty 16-18 B LA
14Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B LA
14Burdziuk OlafKireeva PolinaDANCECLUB 16-18 B LA
16Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM 16-18 B LA
16Skolut KamilNawrot WiktoriaDANCE PROJECT 16-18 B LA
18Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 16-18 B LA
19Kardasz NikitaMazurczyk AleksandraPOLISH CLUB 16-18 B LA
19Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
19Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 B LA
22Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 B LA
23Olszański OskarSzelążek ElżbietaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
24Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 B LA
24Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO 16-18 B LA
26Cisiński KrystianPeroń WeronikaKuźnia Tańca 16-18 B LA
27Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA 16-18 B LA
28Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań 16-18 B LA
29Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE 16-18 B LA
30Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaFINEZJA 16-18 B LA
30Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 16-18 B LA
32Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
32Muniak MaciejBabraj KatarzynaIMPERIA 16-18 B LA
34Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 16-18 B LA
35Socha JarosławFrydrych MilenaAKSEL 16-18 B LA
36Bilski KamilMartyna Oliwia LuizaKuźnia Tańca 16-18 B LA
37Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 16-18 B LA
37Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 16-18 B LA
37Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC 16-18 B LA
40Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-18 B LA
41Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B LA
1Lipiński DanielSamoilenko WiktoriaDANCECLUB 16-18 B ST
2Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 16-18 B ST
3Burdziuk OlafKireeva PolinaDANCECLUB 16-18 B ST
4Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB 16-18 B ST
5Zychla SzymonLipowska OlgaIGLICA 16-18 B ST
6Szostak IgorMarchewka IzabelaFAST-STEP 16-18 B ST
7Popławski IgnacySłaboń WeronikaPOLINA'S DIAMONDS 16-18 B ST
8Olszański OskarSzelążek ElżbietaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
9Muniak MaciejBabraj KatarzynaIMPERIA 16-18 B ST
9Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 B ST
11Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 16-18 B ST
12Ablewicz NikodemBorowska JuliaKTT DUET 16-18 B ST
13Wachelka JanDebert MirelaGRACJA 16-18 B ST
14Skowronek TobiaszZaworska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B ST
15Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 B ST
16Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO 16-18 B ST
17Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 16-18 B ST
17Szymczyk BartoszWoch MałgorzataPOLINA'S DIAMONDS 16-18 B ST
19Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA 16-18 B ST
20Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM 16-18 B ST
20Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM 16-18 B ST
20Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA 16-18 B ST
23Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 B ST
23Wolski BartoszŚwierżewska AlicjaFAST-STEP 16-18 B ST
25Socha JarosławFrydrych MilenaAKSEL 16-18 B ST
26Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 B ST
27Jędro JacekJędro EmilianaDANCE IMPERIUM - Poznań 16-18 B ST
28Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC 16-18 B ST
29Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B ST
30Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań 16-18 B ST
1Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA 16-18 C LA
2Woźniak HubertBlady JuliaZORBA 16-18 C LA
3Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP 16-18 C LA
4Sławiński HektorSega LauraMISTRAL 16-18 C LA
5Salamon TymoteuszBatko MilenaIMPERIA 16-18 C LA
6Więckowski MikołajSabak EwaRS 16-18 C LA
7Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa 16-18 C LA
8Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 C LA
9Kovryha RomanBubacz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
10Goździerski KsawierJabłońska DominikaIGLICA 16-18 C LA
11Paczyński MateuszGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
12Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin 16-18 C LA
13Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 16-18 C LA
14Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 C LA
14Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 16-18 C LA
16Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE 16-18 C LA
17Savchuk OleksandrTyc WeronikaLIDER 16-18 C LA
18Krasiński SzymonBartczak JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 C LA
19Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 C LA
20Małochleb MaciejPoshtar Iryna4STEP 16-18 C LA
21Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 C LA
21Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
23Tomala KrzysztofMagnowska JustynaRONDO 16-18 C LA
24Raś MikołajGawelska WeronikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C LA
25Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C LA
26Politański WaldemarSlavych ValeriiaDANCE IMPERIUM - Poznań 16-18 C LA
27Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM 16-18 C LA
28Kuliński KarolKalecińska MartynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
28Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO 16-18 C LA
30Ryz MichałŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 C LA
31Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA 16-18 C LA
32Hasiów SzymonMajchrowicz EwaGRACJA 16-18 C LA
32Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 C LA
1Ivaneiko MaksymGierlotka HannaRONDO 16-18 C ST
2Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa 16-18 C ST
3Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 16-18 C ST
4Goździerski KsawierJabłońska DominikaIGLICA 16-18 C ST
5Kisielewski JakubWojciechowska JoannaDANCECLUB 16-18 C ST
6Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA 16-18 C ST
7Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB 16-18 C ST
8Ryz MichałŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 C ST
9Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE 16-18 C ST
10Moryń MiłoszKsiężnik KingaST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
11Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO 16-18 C ST
12Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 C ST
13Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 16-18 C ST
14Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 16-18 C ST
15Kuliński KarolKalecińska MartynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
16Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 16-18 C ST
17Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 C ST
17Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 16-18 C ST
19Bilski KamilMartyna Oliwia LuizaKuźnia Tańca 16-18 C ST
19Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 C ST
19Krzewski ArturBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 C ST
19Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 C ST
23Pasternak BartoszGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 C ST
23Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 C ST
25Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 C ST
26Borbot RostislavKupczyk EdytaDANCE PROJECT 16-18 C ST
27Hasiów SzymonMajchrowicz EwaGRACJA 16-18 C ST
27Raś MikołajGawelska WeronikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C ST