!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Festiwal Tańca Riviera 2016 (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:




















1Janas DawidKoza DominikaSUKCES 16-18 B LA
2Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
3Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna--- 16-18 B LA
5Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
6Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
7Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B LA
1Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL 16-18 B ST
2Romerowicz KamilWierzbińska KingaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
3Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA 16-18 B ST
4Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO 16-18 B ST
5Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B ST
6Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
7Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE 16-18 B ST
8Zaprzalka JakubŁapińska MilenaKADRYL 16-18 B ST
1Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
3Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
4Błaszczak PiotrTomala GabrielaPASJA 16-18 C LA
5Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraIMPET TEAM 16-18 C LA
6Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO 16-18 C LA
7Bąk DominikHalczak JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
7Rosiński HubertSobolewska KarolinaSHOW TIME 16-18 C LA
9Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE 16-18 C LA
10Krawczyk PawełStachera WiktoriaBRASIL 16-18 C LA
11Wikieł PawełLipiec MartaMAKO 16-18 C LA
1Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraIMPET TEAM 16-18 C ST
2Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO 16-18 C ST
3Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna--- 16-18 C ST
4Bernad MateuszLesińska AgataWIKA 16-18 C ST
5Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
6Wikieł PawełLipiec MartaMAKO 16-18 C ST
7Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL 16-18 C ST
8Łapiński ŁukaszTębłowska Kamila--- 16-18 C ST
8Ślesicki ŁukaszMaciejewska HannaBRASIL 16-18 C ST
10Krawczyk PawełStachera WiktoriaBRASIL 16-18 C ST
11Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL 16-18 C ST
1Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL 16-18 D LA
2Wyroślak DariuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 D LA
3Swend KrzysztofMazur PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
4Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaIMAGE 16-18 D LA
1Cieślak WojciechMikusek Kamila--- 16-18 E LA
2Beski ŁukaszKaleta MonikaPIETRZYK 16-18 E LA
3Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL 16-18 E LA
4Skaliński ErykUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
5Roszak MichałBilińska MagdaIMAGE 16-18 E LA
1Beski ŁukaszKaleta MonikaPIETRZYK 16-18 E ST
2Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
3Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL 16-18 E ST
4Skaliński ErykUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
5Roszak MichałBilińska MagdaIMAGE 16-18 E ST
1Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 C LA
2Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART 14-15 C LA
3Szymczak MateuszTasinkevych AnastasiiaIMPET TEAM 14-15 C LA
4Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek AleksandraCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
5Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL 14-15 C LA
6Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaSWING 14-15 C LA
7Urbański JakubWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
1Szymczak MateuszTasinkevych AnastasiiaIMPET TEAM 14-15 C ST
2Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek AleksandraCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
3Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 C ST
4Urbański JakubWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
5Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL 14-15 C ST
6Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaSWING 14-15 C ST
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D LA
2Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
3Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D LA
4Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 D LA
5Wolf ŁukaszStachera WeronikaBRASIL 14-15 D LA
6Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D LA
7Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 D LA
8Baran MichałWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 D LA
9Królikowski-Różycki KamilGmochowska JustynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 D ST
2Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D ST
3Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 D ST
4Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D ST
5Baran MichałWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 D ST
6Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D ST
7Wolf ŁukaszStachera WeronikaBRASIL 14-15 D ST
8Królikowski-Różycki KamilGmochowska JustynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
1Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 14-15 E 8T
2Majchrzak PawełObroślińska Julia--- 14-15 E 8T
3Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
4Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 E 8T
5Okulski RadosławKiryluk JuliaKADRYL 14-15 E 8T
6Wołoszyn JakubŁukasik IzabelaJUMP 14-15 E 8T
7Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 14-15 E 8T
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC 12-13 D LA
2Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 12-13 D LA
3Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 D LA
4Gromuł PrzemysławGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 12-13 D LA
5Sapiecha PiotrOlesiejuk MagdalenaZAMEK 12-13 D LA
1Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 12-13 D ST
2Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 D ST
3Gromuł PrzemysławGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 12-13 D ST
4Sapiecha PiotrOlesiejuk MagdalenaZAMEK 12-13 D ST
1Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 12-13 E 8T
2Górski JanSamul KatarzynaKORDASZEWSCY 12-13 E 8T
3Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
4Kondrakiewicz MarcelSkottak MartaFAST-STEP 12-13 E 8T
5Szymkowiak DawidMikut KarolinaFAN 12-13 E 8T
6Adamski KacperMaciak JuliaEMOTION 12-13 E 8T
7Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 12-13 E 8T
8Horosz PawełZaczkowska WeronikaKADRYL 12-13 E 8T
9Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 12-13 E 8T
1Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 12-13 G 4T
2Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCreative Dance 12-13 G 4T
3Borkowski JanNowicka NataliaCreative Dance 12-13 G 4T
3Błędek MateuszChrebela MajaŁódzki Dom Kultury 12-13 G 4T
1Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP 10-11 E 6T
3Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Kietliński JakubGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 10-11 E 6T
5Schab ŁukaszWierzchowska KingaEMOTION 10-11 E 6T
1Nowicki HubertNorbert SandraCreative Dance 10-11 G 4T
2Makowski MikołajRaszkowska DominikaFAST-STEP 10-11 G 4T
2Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL 10-11 G 4T
3Chudziński JakubSkiepko WeronikaKADRYL 10-11 G 4T
3Słomski MaksymilianNowak ZofiaEMOTION 10-11 G 4T
1Bortniczuk AntoniLewandowska AnastazjaROYAL DANCE STUDIO 8-9 H 4T
1Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART 8-9 H 4T
1Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO 8-9 H 4T
2King TymoteuszSchab MartaEMOTION 8-9 H 4T
2Szymczyk MikołajBogus MajaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaCHA CHA 8-9 H 4T