!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana Wieczystego (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:











1Omelchenko MaksymSchevchuk IrynaFavor Senior I OPEN ST
2Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance Senior I OPEN ST
3Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior I OPEN ST
4Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK Senior I OPEN ST
5Ociepa RajmundWilczyńska AnettaFANTAZJA Senior I OPEN ST
1Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
2Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi Dorośli OPEN LA
3Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN LA
4Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA
5Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaCANTINERO Dorośli OPEN LA
6Andrzejewski KamilDąbek PaulinaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
7Gumkowski MichałMadeńska SylwiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
8Herasimionak KiryllDavidovich AliaksandraTango Dorośli OPEN LA
9Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA
10Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO Dorośli OPEN LA
11Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY Dorośli OPEN LA
12Duda RobertGąsior NataliaIDEA Dorośli OPEN LA
13Chosta BartłomiejPrymerska WiktoriaRONDO Dorośli OPEN LA
14Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA Dorośli OPEN LA
1Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST
2Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA Dorośli OPEN ST
3Nagórski MaciejFroń MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi Dorośli OPEN ST
4Vykhovanets OlexandrKuśnierz SylwiaAKSEL Dorośli OPEN ST
5Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE Dorośli OPEN ST
6Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST
7Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST
8Wiatrowicz MarcinWalo MonikaMERENGUE Dorośli OPEN ST
9Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK Dorośli OPEN ST
10Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST
11Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO Dorośli OPEN ST
12Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST
13Koguciuk JakubGawlik DariaRYTM Dorośli OPEN ST
14Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST
15Praharenka DmitryiAheyeva EugeniaTango Dorośli OPEN ST
16Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET Dorośli OPEN ST
17Malyutchik MaksumBoiko Anna-MariaFlash(Ukraina) Dorośli OPEN ST
18Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA Dorośli OPEN ST
19Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN ST
1Krentosz AleksanderRytkowska WiktoriaRONDO 16-18 OPEN LA
2Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN LA
3Herasimionak KiryllDavidovich AliaksandraTango 16-18 OPEN LA
4Kazakov OlegAbramenko DaryaRussia klub Imperia(Rosja) 16-18 OPEN LA
5Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 OPEN LA
1Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 OPEN ST
2Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM 16-18 OPEN ST
3Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 OPEN ST
4Praharenka DmitryiAheyeva EugeniaTango 16-18 OPEN ST
5Herasimionak KiryllDavidovich AliaksandraTango 16-18 OPEN ST
6Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM 16-18 OPEN ST
7Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN ST
1Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN LA
2Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA
3Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN LA
4Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 OPEN LA
5Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN LA
6Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN LA
7Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 OPEN LA
8Boczar KacperMeń JuliaKLASA 14-15 OPEN LA
9Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN LA
10Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA
11Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 14-15 OPEN LA
12Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 OPEN LA
13Bednarek MateuszPacharzyna JuliaLORDANCE 14-15 OPEN LA
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN ST
2Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN ST
3Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 OPEN ST
4Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST
5Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN ST
6Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 OPEN ST
7Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 OPEN ST
8Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST
9Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 14-15 OPEN ST
10Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA 14-15 OPEN ST
11Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 OPEN ST
12Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN ST
13Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN ST
14Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 OPEN ST
15Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN ST
16Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 14-15 OPEN ST
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN LA
2Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN LA
3Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN LA
4Lysenko DenysLysenko DianaFlash(Ukraina) 12-13 OPEN LA
5Mazur MikołajBała WeronikaSUKCES 12-13 OPEN LA
6Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN LA
7Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA
8Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN LA
9Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA
10Gaposhin DaniilPrivalova SofiaRussia klub Imperia(Rosja) 12-13 OPEN LA
11Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN LA
12Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 12-13 OPEN LA
13Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 OPEN LA
14Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 OPEN LA
15Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 OPEN LA
16Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 12-13 OPEN LA
17Kaniewski GrzegorzKusina NataliaDREAM DANCE 12-13 OPEN LA
18Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 12-13 OPEN LA
19Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 OPEN LA
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN ST
2Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN ST
3Lysenko DenysLysenko DianaFlash(Ukraina) 12-13 OPEN ST
4Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN ST
5Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST
6Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN ST
7Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN ST
8Mazur MikołajBała WeronikaSUKCES 12-13 OPEN ST
9Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 OPEN ST
10Gaposhin DaniilPrivalova SofiaRussia klub Imperia(Rosja) 12-13 OPEN ST
11Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 12-13 OPEN ST
12Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 OPEN ST
13Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST
14Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 OPEN ST
15Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 12-13 OPEN ST
16Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 12-13 OPEN ST
17Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN ST
18Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 OPEN ST
19Kaniewski GrzegorzKusina NataliaDREAM DANCE 12-13 OPEN ST
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T
1Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T
3Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 10-11 OPEN 8T
4Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T
5Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T
6Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 10-11 OPEN 8T
7Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 10-11 OPEN 8T
8Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 10-11 OPEN 8T
9Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 10-11 OPEN 8T
10Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 OPEN 8T
11Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE 10-11 OPEN 8T
12Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 10-11 OPEN 8T