!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:




























1Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III C LA
2Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III C LA
3Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III C LA
4Dąbek WacławDąbek HalinaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III C LA
5Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA Senior III C LA
1Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III C ST
2Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III C ST
3Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III C ST
4Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III C ST
5Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III C ST
6Dąbek WacławDąbek HalinaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III C ST
7Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III C ST
8Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA Senior III C ST
9Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III C ST
1Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III D LA
2Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III D LA
3Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III D LA
4Dąbek WacławDąbek HalinaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III D LA
1Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III D ST
2Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III D ST
3Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III D ST
4Dąbek WacławDąbek HalinaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III D ST
5Wolak AdamBarciś WiolettaCIEŚLAK Senior III D ST
1Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III E LA
2Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III E LA
3Waldron MichaelPolakowska EwaDI SOMMA Senior III E LA
4Paluszkiewicz JanTomczak BarbaraDZIUPLA Senior III E LA
5Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa Senior III E LA
6Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III E LA
7Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III E LA
8Wolak AdamBarciś WiolettaCIEŚLAK Senior III E LA
9Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior III E LA
10Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III E LA
1Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III E ST
2Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III E ST
3Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III E ST
4Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III E ST
5Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa Senior III E ST
6Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III E ST
7Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III E ST
8Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III E ST
1Waldron MichaelPolakowska EwaDI SOMMA Senior III F LA
2Kulig AntoniSułkowska DanutaNOVOMEX Senior III F LA
3Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior III F LA
4Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F LA
1Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III F ST
2Waldron MichaelPolakowska EwaDI SOMMA Senior III F ST
3Kulig AntoniSułkowska DanutaNOVOMEX Senior III F ST
4Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F ST
5Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior III F ST
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN LA
2Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN LA
3Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA Senior III OPEN LA
4Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN LA
5Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III OPEN LA
6Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III OPEN LA
7Romanowski WitoldRomanowska GrażynaMASTER DANCE Senior III OPEN LA
8Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III OPEN LA
9Juszczyk ZdzisławFassa WandaNOVOMEX Senior III OPEN LA
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN ST
2Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN ST
3Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST
4Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA Senior III OPEN ST
5Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN ST
6Romanowski WitoldRomanowska GrażynaMASTER DANCE Senior III OPEN ST
7Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III OPEN ST
8Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III OPEN ST
9Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III OPEN ST
1Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II C ST
2Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior II C ST
3Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior II C ST
4Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior II C ST
5Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II C ST
6Stryjewski JacekCzarnocka IwonaELITE DANCE Senior II C ST
7Zaborowski RomanKubalska AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II C ST
1Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaKuźnia Tańca Senior II D LA
2Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II D LA
3Orzażewski RemigiuszZabochnicka AnitaMASTER DANCE Senior II D LA
4Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II D LA
1Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaKuźnia Tańca Senior II D ST
2Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior II D ST
3Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II D ST
4Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior II D ST
1Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior II E LA
2Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II E LA
3Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II E LA
4Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II E LA
5Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa Senior II E LA
6Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II E LA
7Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaCHARLESTON Senior II E LA
8Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior II E LA
9Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II E LA
1Kępczyński AndrzejKępczyńska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II E ST
2Zaborowski RomanKubalska AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II E ST
3Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II E ST
4Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior II E ST
5Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior II E ST
6Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaCHARLESTON Senior II E ST
7Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II E ST
8Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa Senior II E ST
1Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE Senior II OPEN LA
2Łysik Wojciech GrzegorzŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior II OPEN LA
3Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA Senior II OPEN LA
4Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior II OPEN LA
5Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior II OPEN LA
6Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II OPEN LA
7Orzażewski RemigiuszZabochnicka AnitaMASTER DANCE Senior II OPEN LA
8Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior II OPEN LA
9Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaKuźnia Tańca Senior II OPEN LA
10Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaCHARLESTON Senior II OPEN LA
1Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior II OPEN ST
2Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior II OPEN ST
3Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior II OPEN ST
4Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaKuźnia Tańca Senior II OPEN ST
5Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II OPEN ST
6Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior II OPEN ST
7Stryjewski JacekCzarnocka IwonaELITE DANCE Senior II OPEN ST
8Ociepa RajmundWilczyńska AnettaFANTAZJA Senior II OPEN ST
9Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaCHARLESTON Senior II OPEN ST
1Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior I C LA
2Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I C LA
3Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior I C LA
4Król RobertKról KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior I C LA
5Orzażewski RemigiuszZabochnicka AnitaMASTER DANCE Senior I C LA
6Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior I C LA
7Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior I C LA
8Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK Senior I C LA
8Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior I C LA
10Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior I C LA
1Nadolny RobertPiotrowska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I D ST
2Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK Senior I D ST
3Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak AgnieszkaTANGO Senior I D ST
1Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak AgnieszkaTANGO Senior I E ST
2Frydrych PiotrWieczorek-Stawicka MartaCORTE TOP DANCE Senior I E ST
3Szkopiński NorbertSzkopińska IzoldaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior I E ST
4Nowak RafałNowak AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński Senior I E ST
1Frydrych PiotrWieczorek-Stawicka MartaCORTE TOP DANCE Senior I F LA
2Jaros RobertJaros AgataKICK Senior I F LA
3Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior I F LA
1Kępczyński AndrzejKępczyńska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior I F ST
2Frydrych PiotrWieczorek-Stawicka MartaCORTE TOP DANCE Senior I F ST
3Jaros RobertJaros AgataKICK Senior I F ST
5Ziółkowski DariuszZiółkowska AgnieszkaKICK Senior I F ST
1Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK Senior I OPEN ST
2Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA Senior I OPEN ST
3Dobrakowski JanuszMaliszewska BeataKIEPURA Senior I OPEN ST
4Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior I OPEN ST
5Nadolny RobertPiotrowska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST
6Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK Senior I OPEN ST
7Dańko PrzemysławRytwińska MałgorzataST LEWANDOWSKI Senior I OPEN ST
1Nadolny RobertPiotrowska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Dorośli C ST
2Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK Dorośli C ST
3Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Dorośli C ST
1Włoczewski PiotrDąbrowska HannaCT BLANKA WINIARSKA Dorośli D LA
2Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Dorośli D LA
3Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK Dorośli D LA
1Włoczewski PiotrDąbrowska HannaCT BLANKA WINIARSKA Dorośli E LA
2Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Dorośli E LA
3Szkopiński NorbertSzkopińska IzoldaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Dorośli E LA
4Frydrych PiotrWieczorek-Stawicka MartaCORTE TOP DANCE Dorośli E LA
5Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak AgnieszkaTANGO Dorośli E LA
6Nowak RafałNowak AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński Dorośli E LA
1Łabno JakubDubowska MałgorzataAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
2Pachuta PawełSzczęsna MałgorzataFANTOM Dorośli OPEN LA
3Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA Dorośli OPEN LA
4Tomasz JesionekZiemniak KatarzynaTANGO Dorośli OPEN LA
5Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Dorośli OPEN LA
6Dańko PrzemysławRytwińska MałgorzataST LEWANDOWSKI Dorośli OPEN LA
7Wilder ZygmuntWilder KatarzynaKIEPURA Dorośli OPEN LA
8Włoczewski PiotrDąbrowska HannaCT BLANKA WINIARSKA Dorośli OPEN LA
9Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
10Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK Dorośli OPEN LA